Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Anthony Daniels a web-oldalán elárultam, hogy a 11. epizód címe "Destroy Malevolance" lesz.

 

Bíztató, hogy már ennyire előrehaladottak a hangfelvételek, a Celebration-ökön simán leadhatnák a rajongóknak is az első részt (nem csak a tv-s fejeseknek) - akkor viszont - ha csak kamerás felvételen is - mi, itthon ülő rajongók is láthatnánk... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az ep3 óta nem titok, hogy Palpatine = Sidious.

Miért, azelőtt az volt :lol:

Ez tényleg nagyon jó lenne. Találkozók Dookuval abban a lerombolt kerületben, az irodájának a mellékhelyisége, ahonnét holozhatna jobbra-balra. Megbeszélések Mas Ameddaval, stb... ott a lehetőség, hogy jobban belemerüljenek az öreg mókolóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, azelőtt az volt :lol:

Ez tényleg nagyon jó lenne. Találkozók Dookuval abban a lerombolt kerületben, az irodájának a mellékhelyisége, ahonnét holozhatna jobbra-balra. Megbeszélések Mas Ameddaval, stb... ott a lehetőség, hogy jobban belemerüljenek az öreg mókolóba.

Nem fogod elhinni, de valakinek az volt.Volt egy srác, akivel angolra jártam és szóba került még az EP1 és EP2 között a Star Wars.Mondtam neki, hogy alig várom az EP 3-at mert végre lehull a lepel, és kiderül, hogy Sidious=Palpatine.Na erre elmondott mindennek, hogy elmondtam neki ezt és lelöttem a poént.Mondtam neki, hogy azt hogy egy Palpatine nevű szenátorból lesz az Uralkodó minden rajongó tudta már 20 éve.De amúgy is rá lehet jönni.

1. Ugyanaz az EP1-ben a szinkronhangja Palpatine-nak és Sidiousnak.

2.Az arcformájuk.Hiába van Sidiouson csuklya, a nagy orrol és az arcfelépítésről azonnal látni, hogy Palpi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ha azelőtt nem látták az ep5-6-ot, akkor ez csak egy valamit jelenthet, hogy baromi jól van megcsinálva az ep1-2-3.

Ha azelőtt látták az ep5-6-ot, akkor ez csak egy valamit jelenthet, hogy ultra baromi jól van megcsinávla az ep1-2-3 :lol: (vagy nem olvastak EU-t, mert a filmben nem nevezik néve Darth "Palpatine" Sidioust)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sosem értettem, miért lepődnek meg a Palps=Sidious dolgon? Nekem ez kezdettől fogva világos volt, vannak, akik meg az Ep3-nál jöttek rá.

Ismerek valakit én is aki nem tudta, pedig a régi részeket látta és szereti is, sőt ő küldözget állandóan nekem sw-s cuccokat és luke skywalker az internetes álneve és mégse vágta, mivel nem ismerte a Whill Krónikát :lol: és akkor a 2. részt még nem látta azt én mutattam meg neki. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az EP5-6 végefőcímben sem írják, hogy Emperor Palpatine? Erre most nem emlékszem...

 

(bár azt hiszem, "The Emperor" van... majd megnézem)

Csak The Emperor van mindkét résznél.

 

Be kell vallanom, kezdetben, az ep1 idején én is azt hittem, hogy Palpatine és Sidious nem ugyan az. Akkoriban még fogalmam sem volt, mennyire lehet a könyveket komolyan venni (még az EU fogalmát sem ismertem), és az ep1 könyv végén Palpatine és Sidious két különböző bolygón vannak (hehe... az író sem tudta, hogy egy és ugyan azon személyek). Másrészt, nem tudtam, hogy ugyan azok játszák (még netem sem volt, hogy utánna járjak, az ep1 végén pedig csak Palpatine van kiírva, Sidious sehol sincsen). Harmadszor, akkoriban még hittem a magyar hangoknak, és Sidiousnak és Palpatine-nak különböző hangjai voltak, és ez is egy nyomós érv volt.

Szóval az ep1 idején még úgy gondoltam, hogy Maul halálával Palpatine lesz majd Sidious új tanítványa, aztán majd megöli valamelyik részben (már akkor kinéztem belőle, hogy megöli a mesterét, ha kell :lol:), és tanítványul fogadja Anakint.

Aztán jött az ep2, ami előtt elkezdtem látogatni egy úgynevezett starwars.hu fórumot. Ekkor kezdtem gyanút fogni. Az ep2-ben meg már ugyan az volt a két szereplő szinkronhangja, és ez elbizonytalanított. És mikor beírtam erről valamit az egyik topicba (Darth Sidious = Palpatine? - valami ilyesmi a címe) az sw.hun, hát jött egy Tibur (és volt még ott valaki, vagy Ody, vagy Buba Fett, esetleg Plok, erre már nem emlékszem), aki(k) helyre igazított(ak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor csak az EP1-et láttam, én is bizonytalan voltam. Egyébként akkor még nekem sem volt netem, meg nem is érdekelt annyira az egész. Amikor egy este megnéztem a 4-5-6-ot, akkor jöttem rá, hogy nekem ezzel mélyebben kell foglalkoznom. :lol:

 

Abba a topikba én is írtam pár hozzászólást, ha jól emlékszem. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk anyám többször látta az ep4-5-6-ot, mégis leesett az álla, mikor felvilágosítottam, hogy ki kicsoda. Sőt, egy kolléganőm is látta a filmeket, de nem foglalkozott vele behatóan. Értsd: csak nézte a filmeket, és slussz. Az ep2 megtekintése után megkérdezte, hogy ugye a két fickó ugyanaz? Persze, megmondtam, hogy igen, ugyanaz :lol: Szóval azért figyelt a csaj film közben :lol:

Azért nem lehet rossz az sem, hogy valaki nem tud ilyeneket előre. Legalább jönnek az én vagyok az apád-féle meglepik :lol:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elsőre nekem sem esett le. Egy haverom világosított fel... bár mondjuk én az EpII megnézése után sem jöttem rá, hogy Anakinből lesz Vader (amikor még csak a második részt láttam)

 

 

Skacok, arra emlékeztek, hogy anno az EPIII előtt, a film topicjában hogy ki volt borulva valaki, hogy Lucas milyen "szemét", hogy lelövi a fő poén, hogy Sidious = Palpatine. Nem tudom, rémlik ez még valakinek rajtam kívül? :lol:

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Skacok, arra emlékeztek, hogy anno az EPIII előtt, a film topicjában hogy ki volt borulva valaki, hogy Lucas milyen "szemét", hogy lelövi a fő poén, hogy Sidious = Palpatine. Nem tudom, rémlik ez még valakinek rajtam kívül? :lol:

Moon kollégát nehéz elfelejteni... maratoni vitákat folytattam vele tök fölöslegesen anno... ő volt az aki az ep.3 bemutatójáig rinyált, aztán beirta, hogy tetszett neki a film és eltünt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.