Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bizony ez nagyon jó hir és számomra kissé meglepő is! De jó lenne ha még e hónapban a Celebration idején látnánk is belőle valamit!

Én is erre alapozok! Azt hiszem ennyi idő után el lehet várni, hogy mutassanak valamit a rajongóknak... :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Ami azt jelenti, hogy olyan kilenc-tíz órát érdemes hozzáadni és itt is látható lesz. :)

Igen, kb. tíz óra, tehát nálunk este 21:30 óra tájban várható.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy negatívum: a cartoon network-os rajzfilmeket folytatják, amiből teljesen kimaradtak a köztársasági tisztek szürke uniformisokban. Kár, mert a képregényekben már feltűntek, itt meg megint a sima rohamosztagosokkal volt tele a csillagrombolók hídja helyettük...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy negatívum: a cartoon network-os rajzfilmeket folytatják, amiből teljesen kimaradtak a köztársasági tisztek szürke uniformisokban. Kár, mert a képregényekben már feltűntek, itt meg megint a sima rohamosztagosokkal volt tele a csillagrombolók hídja helyettük...

Lehet, hogy majd lesznek azok is később :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik :) Habár a főszereplők arca lehetne egy fokkal élethűbb is, de nem számít  :D

Nos igen. Ezeknek is fejszeéllel szabták a fejüket :D Lentebb direkt erre írtam a némi élsímítást :D Látszik, hogy a rajzfilmet folytatják.

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz, nem rossz. Meghozta az étvágyam. A karakterek böszme bután néznek ki, de jobban bejönnek, mint a rajzfilm karakterei. A járművek viszont meseszépek... istenem, ahogy az az AT-TE megindult felfelé a hegyen... K*RVA JÓ VOLT!!!! Várom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

starwars.com

 

Hát nekem a figurákon kívűl minden tetszik, csak az nem hogy ez ugyanaz mint a Cartoon-os CW, csak 3d-sítve.Az animáció elnagyolt, és össze-vissza kapkodnak a karakterek.Az emberek fejéről inkább ne is beszéljünk, Füle Zoli jobban hasonlít a Grófra mint ez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez nagyon jó.Nem gondoltam, hogy így meg tudják csinálni.Igazi Star Wars feeling árad belőle.Lesz mire megint várni.Végre látunk több csatát amiben Anakin és Obi-wan együtt harcol.Az űrcsták is kiválóak.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hűűű, frenkie, nekünk aztán egyrugóra jár az agyunk :)

 

 

Donát

Ja igen.Ugye az EP3 egyik hiányossága, hogy nem volt az űrcsatában, ahogy Anakin és Obi-wan harcol.Ja és naygon rövid is volt.Itt végre látjuk őket teljes valójukban harcolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Húúú hát ez nagyon menő!

Karakterek csúnyák, valóban túl szögletesek. Nekem azért a rajzfilmes CW karakterei 100szor jobban tetszettek. De Akció minősőgben 100000szer a CW rajzfilm főlé nő. Abban csak a gyors pusztítással és a mennyiséggel tudták fokozni az akciót.

 

Nagyon király!!! :D

Már csak le kéne menteni, mert folyton ebben a sw.com felületen nézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon, nagyon látványos. Az arcokkal nekem nincs bajom, egyedül Grivié. Az valami szörnyű lett. De tényleg teljesen más mint a pószteren. Kivéve Yodát. :)

Várjuk szeretettel!!!! :D

Nincs véletlenül vkinek egy letöltési linkje?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.