Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

ITT egy cikk. Nem túl tartalmas, de szokás szerint rug egyet a Lucas-gépezetbe... viszont érdekes látni az alatta lévő hozzászolásokat... meglepően értelmesek. Látszik, hogy ma már nem akkora divat Lucast utálni, mint a prequelek megjelenése idején.

A cikkel nem igazán kell foglalkozni, viszont az megemlítendő, hogy nyilván a minőség és a sikeresség az, amiért az SW franchise még ma is ilyen sokat hoz. Ha a 'sz*rt' -ahogy a kedves blog író fogalmaz- csomagolná be Lucas, a kutyának se kellene.

 

A véleményezők között én nem sok értelmeset láttam. ;) A szokásos felszín karcolgatás, meg hogy a 4-5-6 milyen jó. Ez nyilván azért jön be nekik, mert tele van akcióval.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A véleményezők között én nem sok értelmeset láttam. ;) A szokásos felszín karcolgatás, meg hogy a 4-5-6 milyen jó. Ez nyilván azért jön be nekik, mert tele van akcióval.

Várják a sorozatot és ez jó jel! A Tartakovsky sorozat bejelentésekor minden fórumban hánytak, igy szerintem igenis jó jel hogy az emberek nagy része pozitivan áll hozzá, már csak azért is mert rajtuk, a többségen mulik az SW jövője... szerintem régen rossz ha csak a fanokat érdekli majd az SW és csak mi tudjuk értékelni. Az SW jövője most a TV-nézettségen múlik majd... nyilván nem a magyaron, de én örülök, hogy nem az általános fika a divat :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak nehogy ez a nézettség azt okozza, hogy teljesen megváltoztassák az SW alapjait és egy szerethető meséből valami action piff-puff legyen csak mert erre éhesek a "tudatlan" nézők. Bár én reménykedek, hogy Lucas észnél lesz és kordában tarja az írókat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ITT egy cikk. Nem túl tartalmas, de szokás szerint rug egyet a Lucas-gépezetbe... viszont érdekes látni az alatta lévő hozzászolásokat... meglepően értelmesek. Látszik, hogy ma már nem akkora divat Lucast utálni, mint a prequelek megjelenése idején.

A cikk már unalomig ismert SW-hez köthető hülyeségeit egész jó lenyelem (hála Zed Zérónak semmi újat nem mondott ez a cikk, sőt, felmerült bennem, hogy a kollega írta. De a stílus miatt ki van kizárva. Zed koma nem használ ilyen csúnya szavakat ;) ). A 3D sorozatot meglepően sokan várják. Ami meglepő, mert olyanok is dőlnek-borulnak, akik az ep1-2-3-at meg utálják, mint a kakit (az említett kollega is várja). Ezt azért nem értem, mert szerintem ez sem lesz különb a filmeknél, sőt. Persze, valszeg ebben az van, hogy azt nem Lucas írja-rendezi. Istenem, egyesek már megszállottan gyűlölik szegény fickót, pedig ha nem lenne, akkor hogyan imádhatnák az ep4-5-6-ot? Na mindegy, de ez már poén:

"a kockás flannelinget már-már kubai katonai egyenruha magasságokba emelő szakállas embernek"

Mi kínja van a kockás flanelinggel? :D (Tipikus példája, hogy ott kötünk belé, ahol lehet.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ettől a 3D-s sorozattal sokkal többet várok (történet, és komolyság terén) mint a Tartakovsky féle CW -től.

Én attól félek ha a karaktereknek ekkora karikatúra jellegük van, akkor a történet is hasonló szintű lesz.Emlékezzünk csak az első rész lehetséges sztorijára, miszerint a Jediknek Jabba fiát kell megmenekíteniük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én attól félek ha a karaktereknek ekkora karikatúra jellegük van, akkor a történet is hasonló szintű lesz.Emlékezzünk csak az első rész lehetséges sztorijára, miszerint a Jediknek Jabba fiát kell megmenekíteniük.

Iegn, ez így első hallásra gázosnak hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap takarítottam a számítógépemen és elém került a trailer. Ez még mindig fantasztikus. Nem tudom, milyen sztorikat kreálnak hozzá, de lehet, hogy ami első hallásra iszonyú rossz, a mozgásban letaglózó lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

első hallásra iszonyú rossz, a mozgásban letaglózó lesz.

Ebben biztos vagyok én is. :(

 

Egyébként kijött egy újabb bemutatkozó kis filmecske. Itt is láthatunk pár másodpercnyi új részletet.

 

Megtekinthető itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

http://www.tvguide.com/news/lucas-wars-TV/070920-01

 

Lucas mondja:

- 100 részt terveznek. Most kb. a 40-ediknél tartanak, jövő ősszel, amikor elkezdi adni a tv, kb. 60-nal lesznek kész.

- Valószínüleg este 9 után fogják adni, és nem gyerekcsatornán

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, jó munkához idő kell. Kérdés, milyen időközönként adják. Mert heti eggyel jó sokáig ellesznek. De napi egy leosztásban már nehezebb lesz befejezni a hátralévő 40-et. Persze, ha nem darabolják ezt is évadokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne, 100x25-30 perc még elég reális. Gondolom nem úgy lesz, hogy minden rész egy másik csata, mert akkor sok. Ha viszont 10-20 részen át tartó összefüggő sztorikat mesélnek el, akkor bőven jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ismét felkerült egy kis szösszenet az sw.com-ra, a készítők egyikéről.

 

Őszintén megmondom, kezd nagyon kínos lenni ez a dolog. Ennek a tagnak is ugyan melyik a kedvenc rész? Persze, hogy a Birodalom....a kedvenc karaktere meg Luke... Remélem ezek a fickók nagyobb fantáziát vittek bele a sorozatba, mert ha nem, akkor elég gáz lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne lehetne az ep5 a kedvence? Vajmi kevés összefüggés van a készítők kedvence és a munkájuk minősége között. Kivéve, ha ők a legfőbb főnökök, de az meg Lucas.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne lehetne az ep5 a kedvence? Vajmi kevés összefüggés van a készítők kedvence és a munkájuk minősége között. Kivéve, ha ők a legfőbb főnökök, de az meg Lucas.

Elég fantáziátlanok, egy kaptafára készültek. Szajkózzák azt, amit a többi. Még szerencse, hogy ott van Lucas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hadd legyen az Ep5 a kedvence, attól, hogy nekem nem az, még nem fogom az ízlését kritizálni. Luke meg teljes joggal a kedvence, hiszen neki is el kellett kezdeni valahonnan :oops: szóval engem ez nem zavar. Ha mondjuk Jar Jart mondott volna kedvencnek, az talán zavarna...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Ismét felkerült egy kis szösszenet az sw.com-ra, a készítők egyikéről.

 

Őszintén megmondom, kezd nagyon kínos lenni ez a dolog. Ennek a tagnak is ugyan melyik a kedvenc rész?  Persze, hogy a Birodalom....a kedvenc karaktere meg Luke... Remélem ezek a fickók nagyobb fantáziát vittek bele a sorozatba, mert ha nem, akkor elég gáz lesz.

Ezek a bemutatkozások nekem túl amerikaiak... Őszintén szólva eléggé taszít az egész. Mikor láthatok végre bemutatkozásokat a szingapúri Lucas Animations-ból?? A kaliforniai sablonarcok helyett jöhetnének a sárgák :) Szeméy szerint sajnálom azt is, hogy az anime stílust teljes egészében elvetették.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.