Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Olyan, mintha baltával (by lokatelli) faragták volna ki a képét, csak az a baja, és nekem bántó látvány egy ilyen jól megrajzolt filmben. Az, hogy nem szépfiús, az nem hátrány :(

Mindenkinek baltával faragták ki. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek baltával faragták ki. :(

Elég szögletesek, az biztos. :peace: Ebben Dooku viszi a pálmát.

 

Ebből az első kisfilmből kiderül, hogy valóban a Tatooin-on fognak játszódni az első részek, Jabba palotájában. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek baltával faragták ki. :peace:

Most, hogy megnéztem a videót, látom :( Így végül is nem lóg ki a képből, mindenki feje olyan furi, de hát ez van.

Egyébként mi van, ha Anakin azért kap tanítványt, mert kevés a használható tanító (mondjuk a háború miatt mindenki szanaszét és még meg is halnak)? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos, hogy ezek a részletek az első részekből vannak?

Ámbár sokat még nem készítettek el.... :peace:

Szerintem igen. Valamikor a kezdetek idején az a spoiler jött ki, hogy Jabba palotája is felbukkan, sőt a fia megmentésén fognak fáradozni. Ezen akkor jót nevettünk, mert akkora marhaságnak tűnt, aztán most tessék.

 

Egyébként eddig harminc rész készült el a sorozatból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem igen. Valamikor a kezdetek idején az a spoiler jött ki, hogy Jabba palotája is felbukkan, sőt a fia megmentésén fognak fáradozni. Ezen akkor jót nevettünk, mert akkora marhaságnak tűnt, aztán most tessék.

 

Egyébként eddig harminc rész készült el a sorozatból.

Én még most is röhögök rajta :peace:

De majd meglássukmilyenlesz. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No igen, de akkor miért nem Obi mellé osztották be? Anakin is ugyanolyan elfgolalt mint a mestere, szóval nem hinném, hogy több ideje lenne.

Obi-Wan Anakinnal ellentétben 'General', szal könnyen lehet, hogy ha harc közben nem is, de egyébként elfoglaltabb.

 

Az elözetes imho rohadt jó csak Anakin tanitványa igy elsőre nem tünik többnek egy akciózgatós csajnál... remélem oka van annak, hogy behozzák és tudnak vele mit kezdeni. Az akcióból viszont ugy tünik rendesen kijut, amit tényleg moziban nagyvásznon kéne látni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan, mintha baltával (by lokatelli) faragták volna ki a képét, csak az a baja, és nekem bántó látvány egy ilyen jól megrajzolt filmben. Az, hogy nem szépfiús, az nem hátrány :(

Ez a baltás dolog biztos tőlem származik. :peace:

Emlékszem rá, de úgy rémlik, nem én mondtam, csak nagyon tetszett, mert nagyon találó. Lehet, hogy azért tetszik, mert én mondtam. Jajj, öregszem :D Cavington :D

 

 

Szerintem nem lesz előtte WB logo. Tartakovsky féle előtt sem volt Lucasfilm logón kívül semmi. Szerintem így oldják meg most is ezt a rajongóknak már-már tudathasadásos állapotot. Vagy csak szöveggel írják ki.

 

De voltaképpen lényegtelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a Tartakovsky-s CW-nél direkt ugy irták meg a sztorit, hogy Ventress még visszajöhessen... legalábbis amikor Anakin utána dobja a kardját én ott már gyanitottam, hogy nem ez volt a vége. S bár ez talán nem annyira mérvadó de pár hónapra rá fel is ütötte a fejét a képregényekben és egész az ep.3 környékéig harcolt Anakinékkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondtam, hogy EU szagú, hanem hogy túlságosan az. Ami Lucas kezéből jön, attól elvárom, hogy igényes legyen, ne olyan XYZ cannon számú (nem tudom hogy vannak a szintek, mindig elfelejtem) vacak. A rajzolással, a grafikával nem lesz baj, csak a történet a nagy kérdés. Meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra leszek kiváncsi vajon ez a sorozat végigviszi a klónháborút az elejétől az ep3-ig?Tehát az első rész mondjuk Anakinék első küldetéséről szól majd, és az utolsónak pedig az lesz a vége, hogy a két Jedi beszállnak vadászgépeikbe és elindulnak Coruscantra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.