Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Obi megkapta a mesteri rangot :)

Az ep3-ban, az ep2-ben még mezei Jedi, pláne az ep1-ben, mikor padawanjáúl fogadta Anakint.

És mielőtt azt hoznád ellenérvnek, hogy Kenobit már az ep2-ben is mesternek szólították, megelőzőcsapásként mondom, hogy az ifjak Anakint is mesternek szólítják az ep3-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep3-ban, az ep2-ben még mezei Jedi, pláne az ep1-ben, mikor padawanjáúl fogadta Anakint.

És mielőtt azt hoznád ellenérvnek, hogy Kenobit már az ep2-ben is mesternek szólították, megelőzőcsapásként mondom, hogy az ifjak Anakint is mesternek szólítják az ep3-ban.

Viszont Kenobira csakis és kizárólag azért bízták Anakint, mert ez volt Qui-Gonn végakarata, és tiszteletben akarták tartani. Emellett Obi-wan legyőzött egy Sith lovagot, így mezei Jediként nehezen kezelhető, már a padawan fogadáskor is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep3-ban, az ep2-ben még mezei Jedi, pláne az ep1-ben, mikor padawanjáúl fogadta Anakint.

És mielőtt azt hoznád ellenérvnek, hogy Kenobit már az ep2-ben is mesternek szólították, megelőzőcsapásként mondom, hogy az ifjak Anakint is mesternek szólítják az ep3-ban.

Már a Klónokban is mesterként szólította őt Anakin.

Nekem továbbra sem tetszik, hogy Anakin mesteri rang nélkül tanítványt fogadott/fogadhatott. Tény és való, Obi elég hamar megkapta a padawani besorolás után a mesteri rangot, de az ő helyzetében már másról beszélünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már a Klónokban is mesterként szólította őt Anakin.

Persze, mert ő volt a mestere. :) Komolyra fordítva a szót, tényleg az volt, mert Yoda is így szólítja az EPII végén. De ez OFF már.

 

A Clone Wars EU-nak minősül, így belefér ez a padawan dolog. Így elsőre nekem is furcsa....keveset tudunk róla. Talán ha több infó lesz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jabba fiának Rotta lesz a neve. Állítólag Lego-ban is kapható lesz, sőt már kép is van róla a neten. Amit én láttam az borzalmas minőségű volt. Dzséjt nem találkoztál még vele? :)

 

Azért beszúrom a rossz felbontású képet:

 

at-te.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, még nem. A Clone Warsos legok csak a második félévben jönnek, és emiatt még csak kevéset tudni róluk. Egész pontosan, egy vadászgépet, meg Anakin Jedi vadásza van eddig meg (ez utóbbi már kapható).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem tetszik ez a felállás.

Egyetértek! Ezek a titkos, relytélyes tanítványok nem hoznak lázba. Néztem a wookie-n Vader életrajzát meg Sidiét, hát a 2 sith droktrinát simán letojták. Annyi tanítványuk volt, hogy szinte a fél Birodalom csak sith tanítványokból, sötét, szürke, kék és egyéb jedikből állt.

FÚJ!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem a CW 3D poszterét, és a sötét háttérben ő áll. Biztos valami rejtett karakter lesz...Anakin megint különutakon jár? :clap:

Én Padme helyében féltékeny lennék! Egyébként Anakin nagyon pörgős, tehát nappal jedi, általában Obi-val lóg, éjjel Padmé-val van, ne firtassuk.......Mikor iktatja be relytett tanítványát? Ez a sunyi fejű izé csak rombolja az összképet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor iktatja be relytett tanítványát?

Biztos a zsebében hordja. :clap:

 

Hát igen, már nincs olyan Sith akinek ne lenne titkos tanítványa.Ott volt Dooku-nak Asajj Ventress, Anakinnek ez a nyúlványfejű, Sidiousnak is biztos volt, Vadernek pedig a videojátékban van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még mindig nem vágom...............Mikor Anakin rendet vág a jedi templomban, akkor a saját tanítványát is hűvösre teszi? Ez elég szomorú......

Vagy a tanitvány meghal a sorozatban és akkor nincs kavarás: Anakin padawant kapott az ep.2 és az ep.3 között és még ebben az intervallumban el is vesziti (ha már Obi-Wan kaphatott tanitványt "csak mert Qui-Gon azt kérte", akár Anakin is kaphat egyet hisz ő a kiválasztott és gondolhatják ugy hogy majd ez jót tesz neki... ha egy ilyen ötletet a filmekbe dobánának be mondjuk felhúznám a szemöldököm, de ez EU és ez imho még simán belefér).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy a tanitvány meghal a sorozatban és akkor nincs kavarás: Anakin padawant kapott az ep.2 és az ep.3 között és még ebben az intervallumban el is vesziti (ha már Obi-Wan kaphatott tanitványt "csak mert Qui-Gon azt kérte", akár Anakin is kaphat egyet hisz ő a kiválasztott és gondolhatják ugy hogy majd ez jót tesz neki... ha egy ilyen ötletet a filmekbe dobánának be mondjuk felhúznám a szemöldököm, de ez EU és ez imho még simán belefér).

Megnéztem Vader-nek 13 húdetitkos tanítványa volt.......Szegény Palpi, bár őt se kell félteni, a maga hét tanítványával. Jézusnak meg tizenkettő na bumm.

 

Azt nem értem, hogy a tanítványok miért nem fogtak össze és a sok lúd, disznót győz alapon megölik mindkettő sith-et????????????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki! Ez azért nem könyv szintű EU....

Hanem inkább képregény vagy számítógépes játék szintű :D A könyvekben azért nem ugrálnak elő minden bokorból a Vader tanítványok :D Legalább is tudtommal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hanem inkább képregény vagy számítógépes játék szintű  :D A könyvekben azért nem ugrálnak elő minden bokorból a Vader tanítványok  :D Legalább is tudtommal.

Pedig Palpatine-nak nemcsak titkos tanitványa, de az egyik könyvben egy három-szemü mutáns fia is van, aki a papa halála után átakarja venni a galaxis felett az uralmat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: Azokat a Junior könyveket szerintem inkább hagyjuk :D

Hát mondjuk szerintem nem csak a Junior könyvekben vannak furcsaságok. Ott van például a Koréliai rajtaütés, amiben Luke magától értetődően alakot vált (ha jol rémlik azért, hogy segitsen Landonak csajozni), vagy ott van a Kristálycsillag, amiben Vader titkos tanitványa Hethrir újra akarja alkotni a Birodalmat, vagy a 'Történetek a fejvadászokról', amiben kiderül, hogy a II. Halálcsillag központi számitógépét suttyomban egy IG-88-as bérgyilkosdroid vezérelte, aki túljárt a birodalmiak eszén. Vagy ott a New Jedi Order, ami előhalászta a legnagyobb sci-fi közhelyet és beletolta az SW-be az "über-faj a másik galaxisból" sémát... bár ezek "felnőtt" könyvek, de nálam hasonló szinten vannak, mint Palpatine három-szemü fia :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.