Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én úgy képzeltem, hogy nem olyan típusú lesz az egész, ami végigviszi a történetet a két film ideje között. Inkább olyan életképek stílusban sztorikat mesél el, hogy milyen volt maga a háború.

Mint például az Elitalakulat. Valahogy én is így képzelem el. Rövid fejezetek a háborúból.

 

A videót újra megnézve csak most tűnt fel, hogy az elején a Venator csillagrombolók mellett Acclamator csapatszállítók is vannak. Örülök ennek, mert az ep3-ból baromira hiányoltam őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A látvánnyal én is elégedett vagyok, nagyon is, de a sztorit illetően még nem oszlottak el az aggályaim...

Remélem nem teszed túl magasra a lécet. :) Ez mégiscsak egy EU mű lesz, bár a beharangozó szerint ez az SW új érájának első darabja. Mindenképp érdekes lesz, mert előfutárnak is tekinthető az élőszereplős sorozathoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, a lécet egyáltalán nem teszem magasra... A "Mentsük meg Jabba fiát" dolog óta a léc nálam a padlón van, és ott is marad, amíg nem jönnek megbízható hírek egy nem nagyon "EU-szagú" sztoriról. :) A látvány rendben van, az előzetes hangulatától anno padlót fogtam, ezzel nincs is semmi baj. Ha csak ez lenne, valószínűleg igen lelkes lennék. A sztoris aggályok miatt viszont inkább visszafogom magam, és inkább majd később örülök, nehogy csalódnom kelljen. :)

Mondjuk ezt a lécet maga a Lucasfilm teszi magasra, pont azzal, amit írtál: egy új kor kezdete stb., stb. Ha ezt az a cég mondja, amelyik elkészített hat remek SW-filmet, annak jelentenie kell valamit. Legalábbis remélem...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be kell valljam, ez a Jabba fia sztori így magában elég röhejes, és infantilis. De ha visszaemlékszel, a filmek készültekor is voltak ilyen hajmeresztő hírek, a vége azonban mindig jó lett. Most is ebben bízok.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam elég magasan van a léc elvégre Star Warsról van szó, ráadásul lehet, hogy egy leendő mozifilmről... nagyon remélem, hogy nem ugy kell majd felkellnő előle, hogy "hát ahhoz képest, hogy sorozat lesz, nem rossz". Én nagyon remélem, hogy tényleg valami kiemelkedőt alkottak.

 

Viszont engem a Jabba fiának kimentése nem különösebben lomboz le. Ha a prequeleknek van tanulsága ilyen szempontból akkor az az, hogy minden kontextus kérdése. Az, hogy Vader szereli össze 3PO-t kisgyerekként, hogy Vader csajának a hajóján van R2 eredetileg, hogy Boba Fett apjából van a klónsereg és a birodalmi sereg... ezek se hangzottak túl jól. Spielberg mondta egyszer, hogy csak tudni kell kellően komolyan és jól előadni valamit és szinte bármi jól mutathat. I agree. Azt nem mondom, hogy nincsenek fenntartásaim az egész proukcióval kapcsolatban, de bevallom öszintén meglepne ha kiderülne, hogy a CW sorozat 'nem jó'.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Bomarral. Valószínűleg minden a tálaláson múlik majd. Emlékszem, hogy ki voltam kellve magamból, amikor kiderült, hogy az EPIII egyik jelenete színházban játszódik. Aztán mi lett belőle.

 

Egyébként továbbra se értem miért fontos ennyire Jabba fia, hogy egy egész klón osztagot küldenek a megmentésére? Ráadásul hatalmas felszíni harcok dúlnak a Tatooin sivatagaiban.....mindezt csak egy hutt kölyök miatt? Képtelenség! Lennie kell még valaminek a háttérben.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huh... Lucas hiresen jol tud nevet adni a karaktereinek, szal vagy nem tőle származik Rex kapitány vagy nagyon betintáztak Spielberggel egy este és akkor jött az ötlet :)

Ashokát meg a körömgombáról, gyk: Ásóka, nevezhették el............szerintem. Azt nem értem, hogy Jabba avval henceg LUke elött, hogy ő már akkor jediket ölt, mikor a jedi még jelentett valamit...............Akkkor miért mentik meg a fiát egy jedi gyilkosnak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ashokát meg a körömgombáról, gyk: Ásóka, nevezhették el............szerintem. Azt nem értem, hogy Jabba avval henceg LUke elött, hogy ő már akkor jediket ölt, mikor a jedi még jelentett valamit...............Akkkor miért mentik meg a fiát egy jedi gyilkosnak?

Lehet, hogy balul sül el az akció és utána öli a jediket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmekben nem henceg ilyesmivel. Másrészt nem tudjuk, hogy Jabba és fia milyen kapcsolatban vannak egymással... az is lehet, hogy külön territoriumok urai a Tatooine-on és igy egymás esküdt ellenségei de az is lehet hogy tojnak egymásra. Majd meglátjuk.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek Bomarral. Valószínűleg minden a tálaláson múlik majd. Emlékszem, hogy ki voltam kellve magamból, amikor kiderült, hogy az EPIII egyik jelenete színházban játszódik. Aztán mi lett belőle.

És még lehetne folytatni a nagy meglepetések sorát, mondjuk mindjárt azzal, hogy Vader egészben vagy részben (nézőpont kérdése :) ) a szerelme miatt lett azzá, aki. Én anno ezen voltam teljesen kiakadva - ma pedig már azt gondolom, hogy enélkül az egész átállása sokkal hihetetlenebb, és maga a történet sokkal szegényebb volna.

 

Szóval nekem nincsenek előítéleteim egyáltalán :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A készülő filmjeiről tart bemutatót március 13.-én Las Vegasban, a Warner Bros. Többek között lesz bemutató a Clone Wars -ból is. A kémjelentés megemlít egy 3D-s változatot is. Bár ezt valószínűleg a mű stílusára vonatkoztatják, azért nem lenne rossz egy 3D-s bemutató. :lol:

 

Szóval Március 13.-án lehet figyelni a netet. Hátha kiszivárog valami. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.