Donát
Moderátor
-
Csatlakozott:
-
Utolsó látogatás:
-
Jelenleg:
Megtekintett topik: Sport
- Sport
- Sport
-
Box Office
Hogy állunk a Solohoz képest?
- Sport
- Sport
- Sport
- Sport
- Sport
- Sport
- Sport
- Filmek
- Sport
- Sport
- Filmek
-
Filmek
Na ez meglepett. Számomra az Oppie a legjobb filmje, háromszor láttam moziban. Konkrétan mestermű. Az Odüsszeiát meg alig várom, gyerekként folyamatosan azt olvastam, és így szerettem bele a görög mitológiába. Más: most láttam Spielberg új scifijét, elképesztően sablonos sajnos, semmi újat nem láttam benne, amit ne felednék el jövő hét ilyenkorra. X akták folytatásnak viszont jó lenne. Ja és Emily Blunt 10/10, fantasztikus színésznő továbbra is.