-
Starfighter spoileres topik
Fura, hogy áttolták az Ahsokát jövő év elejére. Én már ősszel adásba tettem volna, hogy ne vegye el a figyelmet erről a filmről egy kicsit se.
-
Starfighter spoileres topik
Nekem megfelelne. Az Ahsoka előzetest lehetne kötni a Mandi filmhez is, mint folytatás. A Starfighter-t ha nagy durranásnak szánják, akkor azt mi is észre fogjuk venni. Bár igaz jött egy Mando előzetes tavaly ősszel is, de a marketing igazából csak a film bemutatása előtti 1-1,5 hónapban indult be. Itt ennél sokkal több kell, úgy érzem. Főleg mert teljesen új karakterekről és történetről van szó.
-
Sport
Bosznia-Hercegovina - Katar: 2-1 Svájc - Kanada: 0-0 Marokkó - Haiti: 2-0 Skócia - Brazília: 0-2 Csehország - Mexikó: 0-0 Dél-Afrika - Dél-Korea: 0-1
-
Egyéb fontos
Isten éltessen sokáig, @Darth Riddick !
-
Box Office
Hétfő domestic: $418,007 Összes domestic: $172,457,036 Worldwide total: $329,112,710
-
Zene
@csoli1138 megjött, itt van! https://lemezkucko.hu/Filmzene-musical/ludwig-goransson-star-wars-the-mandalorian-and-grogu-2893764
-
Box Office
Szerencsére ezt sokan így gondolták az USA-ban is.
-
7x06 - Deal No Deal
Elég gyenge. De komolyra fordítva, szerintem egy tábornok se tehetne meg ilyet, hogy civilnek ad egy klón légiót csak úgy.
-
Sport
Portugália - Üzbegisztán: 3-0 Anglia - Ghána: 1-0 Panama - Horvátország: 0-3 Kolumbia - Kongói Demokratikus Köztársaság: 2-1
-
Box Office
Nyilván erősebb, de nem is ez volt a lényeg, hanem a mi piacunk.
-
Box Office
Megjöttek a végleges adatok. Apák napja volt a hétvégén, ami meg is látszik a számokon. A Mandalori esett a legkevesebbet az összes film közül, csupán 13%-ot! Foreign is elég jól hasított, így valószínűleg már hétvége előtt meglesz a 330 millió @Bomarr . Domestic hétvége: $4,174,039 -13% Domestic összesen: $172,039,029 Foreign összesen: $156,655,674 Worldwide összesen: $328,694,703
-
Blu-Ray kiadás
Semmiképp ne dobd ki őket, ha más nem, muzeális érték. Én a mai napig átkozom magam, hogy eladtam a klasszikus trilógia első felújított VHS kiadásait. Mert jött az SE, és ugye minek nekem a régi.... Nekem megvan a SAGA díszdoboz ami 4K-s, de egyedülálló filmeket tekintve ez lesz az első ebben a sorban. A Zsivány és a Solo is sima BD-ben van meg.
-
A szereplők
Jó forrásai lehetnek.
-
A szereplők
Ez konkrétan begyütt.
-
Blu-Ray kiadás
Még nincs róla hír, de Disney előfizetés ide vagy oda, mindenképpen meg fogom venni a hivatalos 4K kiadást. Egyrészt mert minden mozi film megvan fizikai adathordozón, másrészt ezt a filmet nem lehetne kihagyni! Egy vizuális orgazmus, még a SAGA filmekkel összehasonlítva is. Tervezi valaki megvenni rajtam kívül?