Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Minden egyes képpel egyre jobbak lesznek, vagy csak jobban tetszenek.

 

Anakin feje lehetne egy kicsit "vékonyabb", Haydené nem volt ilyen vaskos egyik részben sem.

 

Kenobi nálam kész van, és az a filmes beállás le a kalappal.

Palpira még rá lehetne ereszteni egy körömreszelőt.

Dooku valóban büntet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a jobb oldali tetszik :lol:

Vajon az honnan van, mert ilyen klón nem volt a filmekben. Bár a középső is remekül fest.

Hát ez a kép nem ugy lenne, hogy a baloldali a CW-s klónkatona, a középső lesz a 3D-s sorozatban, a jobb oldali meg a filmeli? És ezek nem ARC klónok?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a filmest meg a rajzfilmeset gyúrták össze a középsővé. Filmes meg godolom onnan, hogy volt egy alap klón és azt színezték az Ep3 kedvéért mindenhogyan. Biztos készült egy ARC - színű is, még amikor a filmes klónkákat tervezgették. (Bár akkor már Ep3-as páncél kéne rá...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Bár akkor már Ep3-as páncél kéne rá...)

Hát éppen ez az érdekes, hogy ezen ep2-es sisak, de a test ep3-as. Persze nem lehet nehéz kicserélni az ep2-es kulopot ep3-asra, de viszont az ep3-ban nem szerepeltek kék szoknyás-pisztolytáskás figurák. Olyanok csak a Felucian voltak, sárgák, és tudtommal rajtuk kívül csak vörösben készültek el, csak az nem passzolt Felucia színvilágához, így lett Bly csapata sárga. Szóval ezért érdekel, hogy hogyan került ide a jobb oldalra egy ilyen szépen ötvözött filmes klón, akire tökéletesen illik az EU-s ARC leírás. Vajon tervezett volt, mielőtt leváltották a sityakokat? Vagy már az ep2-re gondoltak egy ilyet? Esetleg az ep3-ra, amiben annyi féle sisak volt? Netalántán tényleg csak egy gyors sisakcsere volt a modellen, és votlaképpen az ep3 össze klón variánsa megvan mindenféle színben?

Mondjuk, a 3d sorozat szempontjából úgyis a középső a lényeges, az meg jól néz ki, csak úgy, mint a Clone Warsos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom Coruscanton voltak kék klónok amikor Bail érdeklődni ment a Jedi templomhoz.....bár, hogy azokon mennyi kék festés volt most nem ugrik be. Szoknyájuk viszont asszem nem volt.

Se pisztoly táskájuk, se válllapjuk, és még a festés sem ilyen volt :clap:

De végül is mindegy is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez a kákabelű klón, úgylátszik nemkapnak elég tejet őfelsége századaiban.

Hogy ha pont a sorozatba nem is illik, de tetszenek a fejek stílusai.A testükről inkább ne beszéljünk, szegény Anakint éheztethetik.

 

Ha jól tudom Coruscanton voltak kék klónok amikor Bail érdeklődni ment a Jedi templomhoz.....bár, hogy azokon mennyi kék festés volt most nem ugrik be. Szoknyájuk viszont asszem nem volt.

 

Na ja, az 501-es légió, amit Anakin is vezetett a Jedi Tempom ellen.

 

200px-501stlegion1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes megnézni a clone wars csapatának bemutatkozó kisfilmjeit, néhol vannak benne részek a készülő filmből. Sajnos nem nagy fantáziára vall viszont, hogy kedvenc jeleneteiknek csupa lerágott csontot jelölnek meg. Én vagyok az apád, meg hasonlók... Mintha direkt hízelegni akarnának a rajongóknak. Főleg a nők.

 

Clone Wars készítők

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez már keskenyebb.

nav_image_top.jpg

Jobban is tetszik. De leszállok erről az Anakin fej témáról, mert minden adandó alkalommal beírhatnám(eddig naggyából ezt meg is tettem), szóval nekem már csak ez a bibi. Ha még egy évig dolgoznak rajta ki tudja, még tökéletes is lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
ITT egy cikk. Nem túl tartalmas, de szokás szerint rug egyet a Lucas-gépezetbe... viszont érdekes látni az alatta lévő hozzászolásokat... meglepően értelmesek. Látszik, hogy ma már nem akkora divat Lucast utálni, mint a prequelek megjelenése idején.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.