Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Na azért szerintem nem kell átesni a ló túloldalára. Valószínűleg a filmekbe nem kerül bele Jabba fia...

 

Egyébként én mindig is furcsának tartottam, hogy pont a CW-ről lesz sorozat. Elvileg azt mondták azért, mert komolyabbnak akarják mint a Tartakovsky féle cuccot. Ez lenne a komolyság? És ilyen történetekből lesz száz rész? Háááát...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jabba fia szerintem se lesz (mint ahogy az apja sem jelent meg soha), Anakin tanítványáról sem lesz szó semelyik felújításban, már ha lesz még felújítás. Általában az EU művek nagyon-nagyon kivételes és minimális esetekben hatottak a filmekre, lásd: Outraider elrepül Mos Eisley felett, illetve Aayla Secura bekerült az ep2-be, aztán ezzel kb vége is az "EU filmekre gyakorolt hatások" listájának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul az EU-k eddig csak ilyen "nagyitóval felfedezheted a kép sarkában" jelleggel tették tiszteletüket a filmekben. Kivételt csak Aayla Secura ep.3-as dekoltázsa (meg a többi része, bár azokat nem szoktam észrevenni, de állitolag más is látszik belőle :sick:) képez, de ez ellen aki ágálni kezd az nincs magánál :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Vos mester? ("Master Vos has moved his troops to Bos Pity") Vele volt valami kavarás, nem? Eredetileg mintha képregény hős lett volna, bár az EpI-ben is benne volt, ha jól emlékszem, a Tatuinon, de nem mernék rá megesküdni.

 

És ha már Tatuin. Hogy hívják azt a vörös hajú puskás nőszemélyt, akit láthattunk az első részben? Mintha neki is köze lett volna az EU-hoz, de ez már végképp csak egy tipp.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Az Aurra Sing és neki annyi köze van az EU-hoz, hogy a film UTÁN egy csomó EU-s mű szereplője volt, mivel azt hitték hogy fontos szereplő lesz (McCallum azt igérte hogy lényegi szerepe lesz az ep.2-ben), aztán kiderült, hogy mégsem, azóta pedig elfelejtették.

 

Vos mestert pedig valóban megemlitik, mivel Lucas csipte a Clone Wars képregényeket. De azért ez nem olyan magyarázkodás, mint amiről az alább szó volt Anakin kapcsán, inkább csak kikacsintás a fanok felé :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivételt csak Aayla Secura ep.3-as dekoltázsa (meg a többi része, bár azokat nem szoktam észrevenni, de állitolag más is látszik belőle :D)

Tényleg? Ezt még nem is hallottam :o:D

 

Amennyire tudom, Aura Sing is úgy került be a képbe, hogy előtte szerepelt már egy képregényben, és így kapott egy olyan kis pillanatot, mint az Outraider az ep4-ben.

 

Vos viszont nem szerepel az ep1-ben. Valóban van ott egy alak, aki megihlette, és aki a fajába is tartozhat akár, de az nem Vos. Őt csak az ep3-ban emlegetik (meg lett volna szerepe, de kivágták, vagy le sem forgatták). De ez a szóbeli említés meg már annyira sem érdemleges, mint Sing vagy az Outrider. Eleddig a legnagyobb EU hatás az mindenképpen Secura kisasszony... nem is tudom, Lucas őt miért tápolta annyira előtérbe :para::sick:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aurra Sing első képregényes szereplése az Outlander-ben volt, ami egy buckalakók közé keveredő jediről, bizonyos Sharad Hettről szólt. 1999 junius 23-án adták ki a hat részes történet első darabját, tehát majdnem kerek egy hónappal az ep.1 bemutatása után. Az utolsó résznek egyébként ilyen volt a bóritója:

 

swon12dx3.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Csak azért említettem Vos mestert, mert Aayla és az Outrider mellett ő egy másik ajándék a fanoknak.

Tudom, tetszik is ez az ajándék. Bár Aayla Secura jobban :para:

Végül is akkor három EU kedveskedés van a 6 részben: Aayla Secura, Vos és az Outraider. Ja, meg a robogó, ami majdnem elgázolja a rontot az ep4-ben Mos Eisley-ban. Az először a Shadow of the Empire című játékban bukkant fel (1996).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagyok az egyetlen akinek tetszik ez a sztori-terv?

 

Nekem nagyon bejön így első hallásra. Pedig a plakáton lévő 3d Yoda nem tetszett nekem annyira, mint az ide írók többségének.

Szerintem ha véresen komolyan venné magát a sorozat, akkor abba a hibába esne, mint ewok tv-filmek.

Nekem nagyon tetszett a cw tartakovsky féle vonal.

Ezekből a foszlányokból simán lehet jó, pl az úgynevezett Anakin padawan tanács tudta nélkül sutyiban tanulgatna Anakintól, új konfliktus lehetőség. Vagy ha tudják mondjuk megöli valamelyik szepi...

Szerintem simán lehet jó, és az is lesz.

 

Szerintem a legnagyobb EU hatás a filmekre a Coruscant. Persze csak a név. Az eu nevezte el Coruscantnak Lucas nem is akarta megtartani, aztán engedett a "rajongói nyomásnak."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is megtudom úgy kavarni, hogy jó legyen, de amíg nme láttuk, addig nem lehet biztosat tudni. Mi itt nagyrészt pesszmista hangvételt ütöttünk meg, de ettől még lehet, hogy az lesz amit Te mondasz. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az biztos, hogyha valaki közli velem a Tartakovsky-féle Clone Wars rajzfilmek elött, hogy lesz egy új sith tanitvány, aki majd Anakinnal fog küzdeni, akkor lekezelően legyintettem volna... pedig tökre élveztem :para:

 

Bárcsak jó lenne ez is... egyenlőre annyi biztos, hogy én nem ilyesmire számitottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucas memoárjai alapján... :)

Lucas tudtommal Had Abaddonnak nevezte anno a főbolygót, és Zahn "írta át" Coruscant-ra a saját történeteiben. Aztán az EP1 készítése idején merült fel, hogy mi is legyen a neve, hiszen Zahn verziója már sokkal jobban elterjedt, mint a kevesek által ismert, de eredeti Had Abaddon elnevezés. Végül Lucas rábólintott, hogy legyen a Coruscant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
Bizony ez nagyon jó hir és számomra kissé meglepő is! De jó lenne ha még e hónapban a Celebration idején látnánk is belőle valamit!

Erre több esélyt látok, mint a DVD bejelentésre. :peace:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.