Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ja, mikor próbáltuk meggyőzni, hogy az nem poénrombolás, hogy már tudjuk a trailerből is, hogy Palpatine=Sidious, de mintha a falnak beszéltünk volna... bár a fallal is előbb vergődtünk volna zöld ágra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpi=Sidi üggyel én végig tisztában voltam, de kicsit más meglátásból.

 

Régi részekből egyértelmű, ha tudja az ember a nevet. Az ep1-nél tudtam, hogy egy színész játsza őket. Azt nem tudtam miért más a hangjuk, de azt hittem, hogy a kedves szinkronosokat sikerült átrázni, és bedőltek. Vagyis ők rontották el, akkor még nem tudtam, hogy a szinkronban semmi nem véletlen, vagyis az itthoniak nem csinálhatnak szinte semmit ha nem kapják "parancsba".

 

Én azon gondolkodtam, hogy Lucas esetleg át akar minket rázni, hogy mindenki természetesnek veszi, hogy palpi=sidi, de egyszer csak kiderül, hogy mégse...

Én abban gondolkodtam egy ideig, hogy ilyen irányba akarj Lucas elvinni a sztorit és ez lenne az egyik nagy fordulat.

De az ep2 teljesen háttérbe szorította sidit, így ez dőlt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moon egy jó arc volt! Hogy Fable-t idézzem: "Olykor téved az ember. De az teszi naggyá, ha belátja"

Moon nem csak egyszerüen tévedett, hanem gyak. heteken át rinyált a fórumba és tönkretette párunk kedvét... a Clone Wars topikban közölte, hogy Lucasék megbecstelenitették a magyar nyelvet azzal, hogy eldeformálva felhasználták (kár, hogy nem tudom szó szerint idézni, mivel az sw.hu per pillanat nem mükszik).

Ezekből semmit nem látott be... csak beirta, hogy jó film az ep.3, aztán eltüzött. Szerintem seggfej volt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem azért gáznak, nem az, de még gyermetegebb, mint a Tartakovsky féle CW.

Nézd, ha már egy olyan cég alkot animációs filmet mint a Lucasé akkor minimum üsse má" meg a Final Fantasy: Harc Szellemének a technikai szinvonalát, de még az se baj ha a Titan A.E. -éhez hasonló technikát alkalmaz. Szóval profin kidolgozott karaktereket azért hadj várjon már el az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig animációs területen elhibázottnak tartom a Final Fantasys irányvonalat. Ahol az animáció a valóságot probálja utánozni és ahol az animált karakterek a valós szinészekkel probálnak egy ringbe szállni ott csak felsülés lehet. Nem csak most de még nagyon sokáig nem jut el oda az animáció, hogy ne legyen zavaró egy ember CGI-s megjelenitése (már amennyiben a cél az élethűség). Ha valaki nem akar semmi stilizálást, akkor forgasson igazi szereplőkkel... és erre ott lesz a másik sorozat. A 3D-s pedig valamilyen módon stilizált lesz... és ez igy van jól szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Titan AE-t inkább ne üsse meg... szerintem borzasztó volt, ahogy abban a rajzfilmben keverni próbálták a 2D-t meg a 3D-t :peace: (szerencsére azóta volt pár rajzfilm, amiben bebizonyosodott hogy lehet jól is csinálni) De biztos nem olyan lesz, mivel itt minden 3D-s lesz, ahogy az a kikerült Yoda képen látszik is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát a Titan AE-t inkább ne üsse meg... szerintem borzasztó volt, ahogy abban a rajzfilmben keverni próbálták a 2D-t meg a 3D-t :peace: (szerencsére azóta volt pár rajzfilm, amiben bebizonyosodott hogy lehet jól is csinálni) De biztos nem olyan lesz, mivel itt minden 3D-s lesz, ahogy az a kikerült Yoda képen látszik is.

Hát azért az az aszteroidás fogócska pöpec vót! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.