Ugrás a kommentre

A The Clone Wars animációs sorozat


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem, az EpIII után játszódik. Ezért csoda, hogy színre lép benne Shaak Ti, akit gondolatban 3x már megölt Lucas az EpIII idejében :)

 

Donát

Na lehet fogadást kötni!

 

1, az élőszereplősben hal meg

2, az animében hal meg

3, nem hal meg

 

egyéb EU (könyv, képrege) nem számít!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, az EpIII után játszódik. Ezért csoda, hogy színre lép benne Shaak Ti, akit gondolatban 3x már megölt Lucas az EpIII idejében :)

 

Donát

Az EPIII előtt játszódik. Majd a TV sorozat nyomul az EPIII és IV között. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
A rajzfilmeknél előbb veszik fel a szinkront és utána rajzolják hozzá az animációt :) Legalábbis a legtöbb helyen igy müködik...

Pont ezt akartam írni. Ha már megvan a hangfelvétel könnyebb az animátorok dolga a szájmozgással. Nem mintha 3PO-nál lenne szájmozgás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rajzfilmeknél előbb veszik fel a szinkront és utána rajzolják hozzá az animációt ;) Legalábbis a legtöbb helyen igy müködik...

Hm... akkor a haver valamit nagyon rosszúl csinál, mert már azelőtt elkészíti az animációt, hogy megírná a szövegkönyvet... :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hm... akkor a haver valamit nagyon rosszúl csinál, mert már azelőtt elkészíti az animációt, hogy megírná a szövegkönyvet... :para:

Az animációs filmek extrái között érdemes turkálni... az animátorok mindig odákat zengenek arról, hogy milyen jó, hogy előbb veszik fel a hangot. Aztán fene se tudja... lehet, hogy a haverod reformálja majd meg a szakmát ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, bújja is a DVD-k extráit, meg az így készült filmeket, meg ez irányba is tanúl, meg a forradalmasitást is tervbe vette :para:

Mondjuk az ő esetében még könnyű, hiszen ő a rendező, a producer, a történet és karakterek kitalálója és az animátor is (néha besegítenek mások neki, de azokkal mindig csak nyűglődik).

No mindegy, majd megemlítem neki ezt az "apróságot".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az ő esetében még könnyű, hiszen ő a rendező, a producer, a történet és karakterek kitalálója és az animátor is (néha besegítenek mások neki, de azokkal mindig csak nyűglődik).

No mindegy, majd megemlítem neki ezt az "apróságot".

Jó sok pénzt fog kapni érte és nem is kell elosztani... :):lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 3 héttel később...
A 3D-s rajzfilmsorozatról szólva elmondta, hogy nagy mértékben eltér Genndy Tartakovsky Clone Wars-szériájától (annak ellenére, hogy a cím változatlan marad). A klónháborúk időszakát feldolgozó sorozat kissé mesterkélt lesz és nem hasonlítható egyetlen műsorhoz sem, amit eddig a tévében bemutattak. Jó hír, hogy néhány rész már elkészült, s Lucas szerint nagyon klasszul néz ki.

 

Nekem a Tartakovsky-féle CW is tetszett, de nagyon kíváncsivá tett, hogy "sorozat kissé mesterkélt lesz és nem hasonlítható egyetlen műsorhoz sem, amit eddig a tévében bemutattak" mit akar pontosan jelenteni.

 

Ha Lucas szerint klasszul néznek ki az elkészült rész(let)ek, akkor nekem biztosan tetszeni fog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Lucasék ugyebár azt igérték, hogy az animációs sorozat "az ázsiai anime stílust egyesíti majd a 3D-animációval". Eddig nem igen tudtam elképzelni, hogy a hagyományosan két dimenziós kinézetet, hogyan lehet egyesiteni a 3D-vel, de a napokban volt alkalmam látni a Renaissance-t, amiben egy egészen új technológiát használtak. Ha az ember kimerevit egy képet a filmből ugy tünhet hagyományos rajzfilmet néz, pedig valójában a képernyőn 3D alakok mozognak. Talán ilyesmire készülnek Lucasék is... mivel tetszett a Renaissance, igy örülnék ha erről lenne szó :death:

A technológia működés közben:

 

mdBW_exemple.jpg

 

Persze Lucasék nyilván nem ilyen fekete-fehér noir-osra akarják venni a figurát, hanem normál szinesre, de talán hasonló elgondolás szerint akarják megcsinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert mozgásban egészen más az egész... remek akció-jeleneteket lehet ezzel a technológiávbal csinálni, ahogy az a Renaissance filmben látszik is. És csak kimerevitve nem látszik a különbség, egyébként eléggé. Ez a kép tényleg nem túl impozáns, de csak ezt találtam a technológia bemutatásánál :death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.