Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Ody Mandrell

Admin
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Ody Mandrell összes hozzászólása

  1. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Hétvégi magyar bevétel: 32.666.285 Ft -36% (161.486 néző) Összes magyar bevétel: 457.116.160.- $1.514.524 Remek esés a hazai piacon, továbbra is szépen termel. Megelőzte a SOLO végösszegét ($1,356,937).
  2. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Nem csoda, hisz az Erő vezette hozzá Grogut.
  3. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Gyakorlatilag az volt. Bevezetés Mando új kalandjaiba. Egy felturbózott két órás mandó epizód. Szerintem megdöbbentően jól nézett ki. Olyan volt, mint 250 millióból csinálták volna. Már alig várom, hogy láthassam 4K-ban. Ezzel annyiban vitáznék, amit korábban is írtam, hogy szerintem Grogu itt megint lépett egyet felfelé. Erre bizonyíték ahogy a sérült Djarin ápolta az erdőben. Teljesen önállóan túlélt napokat, ellátta az öregét. Nagyon hosszú életű, így biztosra veszem a jövőben még inkább felfedezhetők lesznek a fejlődés jelei. A Rotta SAGA második részét láttuk. Az asszonynak hogy tetszett?
  4. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Kemény egy pontot gyűjtöttem, ami könnyen lehetett volna hat is. Ez nem az én VB-m lesz, érzem. Spanyolország - Zöld-foki szigetek 5-0 Belgium - Egyiptom 1-2 Szaúd-Arábia - Uruguay 0-2 Irán - Új-Zéland 0-0
  5. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    A végösszegre gondolhatott. Abban pedig valószínűleg a Mando fog többet hozni.
  6. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Episode VII - The Force Awakens
    Takonadán volt az első nyílt összecsapás az Első Rend és az Ellenállás között? Mert ha igen az ad egy különleges ízt annak a harcnak (sok más mellett, mint pl. Kylo és Rey leső találkozása).
  7. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Nos, elmondhatjuk, hogy ezzel a filmmel Din Djarin és Grogu is be lett csatornázva a Thrawn konfliktusba. Nagyon sok fog múlni az Ahsoka második évadán és én hiszem, hogy megkapjuk azt a mozis crossovert, ami ezt a korszakot lezárja. A film végén egy jó kis Elsó Rend/ Palpatine/ Snoke montázzsal, ami után kellemes lesz elkezdeni az EPVII-et.
  8. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Azt figyeltétek, hogy az aréna padlója ugyanolyan, mint a dejarik tábláé az EPIv-ből? Gyakorlatilag élőben láthatunk egy dejarik meccset. Persze itt nincsenek szabályok.
  9. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Lehet, hogy nem ez lesz a legzseniálisabb SW film a világon, de hogy az egyik legszórakoztatóbb, az biztos.
  10. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Egyelőre becslések. Domestic hétvége: $4,700,000 Domestic összesen: $165,072,355 Foreign: $150,000,000 Worldwide: $315,072,355
  11. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Bizony tart. A birodalmi flotta mellett a szövetségit is le kell szerelni, ami sok idő. Talán ezért repkednek még mindig T-65 -ösökkel.
  12. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Azt gondoltam, hogy Mothma sokkal később nyújtotta be ezt a törvényt. Közben kiderült, hogy ez az Utóhatás trilógiában van taglalva amit nem olvastam. Viszont a történtek fényében a nagy leszerelés azért csak későbbi években ért a csúcsára.
  13. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Ja igen. El kellene már nekem is olvasni, szerintem ha lezárul a HR korszak utána belefogok.
  14. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Fent ezekről beszéltél. A szememben már túlkapásnak minősül ha űrhajót robbantok rá egy városra, vagy ha szőnyegbombázással támadok egy bolygón (még akkor is ha a huttokról van szó). Szóval leszerelés ide vagy oda, azért még ekkor is volt csapásmérő erő az ÚK oldalán. Ez konkrétan melyik könyvben volt? Mert mindig hivatkozási alap de án ezt sehol nem olvastam. Egyébként van egy érzésem, hogy ez a film még az Ahsoka előtt játszódik.
  15. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Megnézve a harmadik évad végét, számomra egyértelmű, hogy Teva saját maga cselekedett. Szerintem Wardot azután helyezhették a bázisra, miután Gideon kipurcant. Végre komolyan vették Teva korábbi szavait, hogy valami készül a peremvidéken. Ennek a folyományát látjuk a filmben.
  16. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Németország - Curaçao 4-0 Hollandia - Japán 2-1 Elefántcsontpart - Ecuador 0-0 Svédország - Tunézia 0-1
  17. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Igen, az ÚKVE vette át a Jedik helyét. Bennem már korábban felötlött, de az írásod megint eszembe juttatta, hogy talán Mothma azért csökkentette a katonai erőt, mert sok helyen túlkapásokként élték meg ezeket a rajtaütéseket. Amennyiben ez áll a háttérben, nyilván lehetett volna más választ is adni erre a problémára ahelyett, hogy leszerelem a fél flottát. Viszont azt is el tudom képzelni, hogy ha voltak ilyen elégedetlen hangok, az mennyire kellemetlenül érinthette Mont. És ha már itt tartunk érdekes, hogy a Nul Huttán gyorsan közbeavatkoztak, de pl. Gideon esetében a kisujjukat nem mozdították. Mondjuk abban az esetben elég valószínű, hogy a Mandik nem is szóltak nekik mire készülnek.
  18. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    $1,300,000 s becsült pénteki bevétel.
  19. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Spielberg filmjéről nem sok jót olvasni.
  20. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Katar - Svájc 0-2 Brazília - Marokkó 2-0 Haiti - Skócia 0-3 Ausztrália - Törökország 0-2
  21. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Nem is tudtam, hogy érdekli a futball.
  22. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Várható volt. Csütörtökön mindig esés van. Hétvégén 5.5 millió körül fog hozni.
  23. Ody Mandrell hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Csütörtök: $900,455 -17% Domestic összes: $160,372,355 Kezd csökkenni a heti esés.
  24. Ok, a hang gyenge de ettől függetlenül nézhető. Vasárnap lesz a napja.
  25. Ha megnézem a kamerás verziót, kitiltotok?

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.