Ody Mandrell összes hozzászólása
-
A The Bad Batch animációs sorozat
Atom jó volt a mai rész is!
-
2x19 - The Zillo Beast Strikes Back
Biztos ezt is rá kenték Gyurcsányra.
-
Sport
Kedves @Donát! Mi a véleményed a hurkás bárányról, aki alattomosan úgy agyonrúgta Samy Mmaee-t a kupameccsen, hogy idén már aligha léphet pályára. Szegény Samy már másodszor sérül meg úgy a hurkás parasztoknál, hogy hónapokig kidől a sorból. Lehet, hogy ez miatt távozni is fog clubunktól a nyáron. Ilyen favágó bajnokságban ugyanis ki akar játszani?
-
Az Obi-Wan Kenobi sorozat
Nekem ez már erőltetett lenne.
-
Vicces és kedves dolgok
@Frenkie bácsi, sajnos nem sikerült leszokni....
-
Vicces és kedves dolgok
Helló @Frenkie bácsi...ööööö...megjött!
-
A The Acolyte sorozat
Ezeket én is el tudtam volna mondani nagy biztonsággal, csak a korábbi sorozatokra építve a véleményem.
-
Az Obi-Wan Kenobi sorozat
Ha jobban belegondolunk, nem is baj, hogy nem lesz folytatás. Ez amúgy is egy speciális sorozat volt, a mozifilmek után számomra a legnagyobb "mozis" élmény.
- High Republic
-
A The Bad Batch animációs sorozat
Ígéretes....zsepik bekészítve.
-
New Jedi Order spoileres topik
Két főszereplőről beszélnek, ami nem azt jelenti, hogy csak két tanítvány lesz.
- High Republic
- Sport
-
2x02 - A Quick Salvage Run
Vagy az is, hogy közben kilépett közülük és most már nyíltan vadászhatnak rá. Érdekes, hogy régen mennyire adta a hülyét a fenyegetésekkel kapcsolatban, most meg már vadászik rá a "nem létező ellenség".
-
2x02 - A Quick Salvage Run
Bomarr szerint hazudhatott is.
-
A Skeleton Crew sorozat
Pedig volt olyan jellemzése a sorozatnak, hogy gyerekekről szól de nem gyerekeknek.
-
Obi-Wan Kenobi Blu-Ray kiadás
Évekkel ezelőtt... Amúgy ez tök mindegy, ha a Lucasfilm nem ad ki csak BD-t. Márpedig egy ideje csak sima és 4K BD-t dob piacra. Ma már a boltokban is csak 4K TV-t kapsz, arra minek gyártson DVD-t bárki is?
-
Obi-Wan Kenobi Blu-Ray kiadás
DVD-n már nem adnak ki semmit odaát. Végülis mindegy, itt nem fog megjelenni.
- Andor Blu-Ray kiadás
-
Obi-Wan Kenobi Blu-Ray kiadás
Ejj de jó lenne ez is magyarul.
-
New Jedi Order spoileres topik
Daniel Ritchman erről a filmről is osztott információkat (persze mint mindig, ezek kérdésesek). Elvileg négy főszereplő lesz; köztük Rey, két tanítványa és a főgonosz. A karakterekről még nem tudni többet. Richtman arról is beszámolt a közelmúltban , hogy Angela Bassettnek a Lucasfilmnél találkozója volt egy Star Wars- szerep kapcsán, ez akár eme filmhez kapcsolódó is lehet. Elképzelhető, hogy ő játssza a főgonoszt (vagy esetleg egy mellékszerep miatt)? Richtman azt is hozzátette, hogy a filmet nem egy új trilógia első részeként állítják be, de megágyazhat a folytatásnak. A film egyelőre New Jedi Order néven fut. A forgatást az Egyesült Királyságban vagy még ebben az évben, vagy 2025 évelején kezdik (Richtman a poszt kommentjeiben azt mondta, hogy idén lesz).
-
The Mandalorian and Grogu spoileres topik
Daniel Richtman szerint Angliában is lesz forgatás, holott eddig erről nem lehetett hallani.
-
2x02 - A Quick Salvage Run
Annyira nem impossible, látva a korábbi tevékenységét.
-
2x02 - A Quick Salvage Run
Talán tényleg így van.
-
A The Acolyte sorozat
Majd ha az sw.com lehozza.