Ody Mandrell
Admin
-
Csatlakozott:
-
Utolsó látogatás:
-
Jelenleg:
A főoldalt nézi
Ody Mandrell összes hozzászólása
-
Box Office
Nálunk hoz legjobban a film a régióban, szóval a népszerűsége töretlen. Úgy tűnik. Persze várjuk meg a Starfightert. Ha az jó lesz de mégse termel, akkor el kell gondolkodni ezen a sloton. Sajnos a Disney-nél az Avatar lett a fő karácsonyi bemutató és kaszál is rendesen, pedig semmivel nem jobb filmek az SW-nél. Sőt! Örüljünk ha a 300 meglesz. Sovány vigasz de ez lett a legtöbbet termelt TV adaptáció.
-
Értékeld a filmet
A helyén voltak nagyon. Nekem pont az tetszik itt, hogy önállóan cselekszik, és nem mondja meg senki mit csináljon. Ha itt kapcsolatba lép Yodával, akkor az olyan érzést kelt, hogy nem bír el a helyzettel és segítségre szorul. Szerintem a jelenet értelme épp az, hogy saját kútfőből old meg egy krízis helyzetet.
-
Értékeld a filmet
Tudom, de meditáció útján pont Yoda szellemével kapcsolatba kerülni nekem nem biztos, hogy tetszett volna. Főleg, hogy nem tudunk semmit kettejük kapcsolatáról. Szerintem jó, hogy nem hozták be ezt, elvitte volna a hangsúlyt Yoda önállóságáról. Továbbá én nem éreztem karikatúrának Grogu Yodás utalásait. Inkább voltak ezek célzások arra, hogy akár az örökébe is léphet.
-
Értékeld a filmet
Jégh Attila mire gondol Grogu kapcsolatfelvétele alatt Yodával? Yoda már rég halott. Te pedig amit írtál az inkább volt egy 4-es kritika, mint egy 3-as.
-
Box Office
A hétvégére leszek kíváncsi, bár ebből a csütörtökből sok jóra nem számítok.
-
Box Office
Igen, abból a cikkből indultak ki a korábbi fejtegetéseim. Úgyis meglátjuk a jövőben mi a verdikt, de csodálnám ha nem lenne több Mando tartalom, akármennyit is hozzon végül a film. A SOLO esete teljesen más. Ott eleve akkora káosz volt, hogy nem csodálom a kudarcnak ítélést. Valószínűleg még az egyéb bevételek is gyengék lehettek.
-
Box Office
Egyébként itt visszautalnék Lucasra, aki talán az első volt aki többet kaszált a merchel, mint a filmmel. Igen, a legendás megállapodásáról van szó, amit a FOX-al kötött a New Hope bemutatása előtt.
-
Box Office
Nem a filmhez számolja, de a projekt okozta bevétel pozitívan számíthat a végső értékelésnél.
-
Box Office
Csak Groguból egy milliárd dollárt árultak ki az első és második évad idején. Önmagában az SW meg éves szinten hoz ennyit. Azért gondlom nem sírják tele a párnájukat ha néha nem hoz egy film milliárdot a pénztáraknál.... Persze kell a siker, hisz sokan abból ítélnek mennyit hoz a moziban. Ami a Grogut illeti még, számomra az előrelátás egyik jele, hogy baromi olcsó volt. Szerintem erre a filmre többet hiba lett volna költeni, de nekik 165 milliót megért mert úgy ítélték, az vállalható kockázat.
-
Box Office
Plusz Disney World, ahol egy állítólag új MF run is indult a film alapján, plusz a digitális kiadás bevételei majd, és még ott van az új Disney+ regisztrációk száma, akik kíváncsiak a sorozatra. Lehet már nem is csak a mozis bevétel számít, vagyis az számít kevésbé. Érdekességként a SOLO még 56 milliót rápakolt a mozis eredményére a DVD és BD eladásokból. Tehát 450 millió körül termelt és ebben semmi egyéb nincs benne.... Nyilván a Disney látja majd az igazi nyereséget és ha megéri neki, akkor lesz mozis (vagy akármilyen más) folytatás.
-
Box Office
Jelenleg $177,863,177 de ebbe csak a hétvégi nemzetközi adat van és az USA bevétel szerdáig. Tehát ez kb 6 nap bevétele, mínusz worldwilde. Tippre olyan 180 milla környékén állhat most. Hétvégén simán átlépi a 200-zat.
-
Értékeld a filmet
Rixon videós értékelése a filmről.
-
Box Office
Na mos testünk át a ló tuloldalára. Egyelőre nincs hatalmas baj, a film Worldwide még jobban is áll, mint anno a SOLO. Ez az első olyan film, aminek nincs köze a bejáratott régi SW brand karakterekhez. Egy hat és fél éve indult sorozatról beszélünk, ami most nagy vászonra lépett. Így hozott eddig WW-ben annyit, mint a SOLO, ami meg a Star Wars egyik legikonikusabb alakjáról szólt. Szóval ha innen nézzük, nincs nagy gond. Persze az ember mindig többet akar, meg jó lenne látni, hogy egy SW film halmozza a százmilliókat, de ez manapság már nagyon nem egyszerű. A témában ajánlom az alábbi cikket. Szerintem minden benne van. Star Wars News Net'The Mandalorian and Grogu' Exceeds Expectations With $98...The Mandalorian and Grogu is overperforming initial expectations, but does that make the new Star Wars movie a hit? We break it down.
-
Box Office
Nem úgy tűnik, pedig minden mutató szerint tetszik az emberek többségének. Na hátha a hétvégén megrohanják a mozit a kis srácok. Viszont benne van az is, hogy bejön a jóslatom.
-
Box Office
Sajnos a hétközi domestic számai nem túl acélosak. Hasonlókat esik, mint a Solo, semmi túlteljesítés. Hétvégén meglátjuk mi lesz, de valami pozitív meglepetést illene okoznia... Egyre inkább úgy érzem ez a nyári időpont nem való az SW-nek. A Statfighteren nagyon sok fog múlni.
-
The Mandalorian and Grogu spoileres topik
- Zene
Ludwig mesél a film zenéjének megalkotásáról. https://www.starwars.com/news/star-wars-the-mandalorian-and-grogu-soundtrack-feature- The Mandalorian and Grogu spoileres topik
- Box Office
Sajnos végleges nemzetközi adat még mindig nincs az első napokról, így nem tudni mi a helyzet összképileg.- Box Office
Nálunk az első héten $838.300 (254 838 767.-) hozott, 89144 néző mellett. Anno a SOLO összbevétele $1,356,937 volt. Egy hét alatt hozta a SOLO 62%-át.- DC Universe
- DC Universe
- A háttérben lévő történetek, érdekességek
Ezt mintha már olvastam volna valahol de képet még sajnos nem láttam róla ami nem is csoda. Bár pár kamerás jelenet már kering a youtube-on.- Értékeld a filmet
Elvileg rokonok. Rio Durant-Hugo Durant.- Box Office
A végleges négy napos nyitó hétvége: $98,091,641. Ez kevesebb, mint az előre jelzett, ám a nemzetközi bevételt annyira alábecsültek, hogy így is magasabb lett a nyitó hétvége, mint amit előre vártak. Még mindig nincsenek konkrét adatok foreign-ről, a becslés 169 millió dolláros nyitány. - Zene