Ody Mandrell összes hozzászólása
-
Box Office
Sajnos a hétközi domestic számai nem túl acélosak. Hasonlókat esik, mint a Solo, semmi túlteljesítés. Hétvégén meglátjuk mi lesz, de valami pozitív meglepetést illene okoznia... Egyre inkább úgy érzem ez a nyári időpont nem való az SW-nek. A Statfighteren nagyon sok fog múlni.
-
The Mandalorian and Grogu spoileres topik
- Zene
Ludwig mesél a film zenéjének megalkotásáról. https://www.starwars.com/news/star-wars-the-mandalorian-and-grogu-soundtrack-feature- The Mandalorian and Grogu spoileres topik
- Box Office
Sajnos végleges nemzetközi adat még mindig nincs az első napokról, így nem tudni mi a helyzet összképileg.- Box Office
Nálunk az első héten $838.300 (254 838 767.-) hozott, 89144 néző mellett. Anno a SOLO összbevétele $1,356,937 volt. Egy hét alatt hozta a SOLO 62%-át.- DC Universe
- DC Universe
- A háttérben lévő történetek, érdekességek
Ezt mintha már olvastam volna valahol de képet még sajnos nem láttam róla ami nem is csoda. Bár pár kamerás jelenet már kering a youtube-on.- Értékeld a filmet
Elvileg rokonok. Rio Durant-Hugo Durant.- Box Office
A végleges négy napos nyitó hétvége: $98,091,641. Ez kevesebb, mint az előre jelzett, ám a nemzetközi bevételt annyira alábecsültek, hogy így is magasabb lett a nyitó hétvége, mint amit előre vártak. Még mindig nincsenek konkrét adatok foreign-ről, a becslés 169 millió dolláros nyitány.- Vélemények és javaslatok
Sziasztok! Július elsején kell befizetnünk a fórum éves díját, ami 199 dollár. Ehhez kérnénk a segítségeteket a szokásos paypal linken, amit az oldal tetején megtaláltok, vagy akinek az nem opció, írjon nekem és megoldjuk másként. Köszönjük szépen!- A háttérben lévő történetek, érdekességek
- Értékeld a filmet
Nem tehetek róla de folyton a filmen jár az eszem, non stop hallgatom a zenéjét. Vasárnap helyben, jövőhéten IMAX újrázok.- A huttok és a Hutt Űr
Lehet és kell is árnyalni, ebben egyetértek. Tényleg nehéz elképzelni egy olyan fajt aki csak gonosz egyedekből áll. Viszont az szerintem biztos, hogy a fő irányvonal nem a lepkék hajkurászásában merül ki a zöldellő mezőkön. A hutt űr mindig is rizikós volt a bűnözés miatt, hovatovább a faj uralkodói valószínűleg mindig bűnözők voltak. Ebből ítélve nem elrugaszkodott feltételezés, hogy a többség bűnöző.- A Geonosisi csata
Van benne igazság annyi szent. Padmé és Anakin ilyen forróvérűek voltak.- A huttok és a Hutt Űr
Szerintem Rotta a kivétel erősíti a szabályt tipikus esete. Annál is inkább mert én még jóravaló hutott sose láttam, pedig ismerünk már jópárat. Ennek fénylben a geonosisi beszivárgás se volt elítélendő cselekdet. Itt is a megelőzésen és a bizonyított cselekményeken volt a hangsúly csak úgy, mint korábban is.- Az Első Rend árnyéka?
Csak az a kérdés, Thrawn mennyire akar az áldozat szerepében tetszelegni (szerinem semennyire). Mint tudjuk nem hülye, kétlem, hogy nem jönne rá a mélyebb összefüggésekre. Milyen király lenne egy olyan befejezése a korszaknak, hogy az ÚK ünnepli a győzelmet, aztán egy postcredit jelenet ahol pl. Hux odasétál Snoke-hoz.- Értékeld a filmet
Ezért is mertem betenni, hátha.... Egyébként nagy segítség lenne ha valaki lefordítaná. Talán szélesebb körben is lehetne beszélni róla. SZERK: @Dzséjt valamilyen szinten elkezdte az ER topikban.- Értékeld a filmet
A magyar IGN-t sóval vetném be, de az eredeti amcsi oldal szerint az ÚK háborús bűnöket követett el a filmben. https://www.ign.com/articles/the-mandalorian-and-grogu-movie-hutts-did-the-new-republic-commit-war-crimes- Az Első Rend árnyéka?
Kérdés az, mennyire reprezentálja a túlélt birodalmi tiszteket a Peremvidéken az Árnyéktanács? Mert ha teljes egészében, akkor valóban érzéken veszteség lehet Thraw-nak a két (három) hadúr elvesztése. Ez amúgy az ER-nek se jöhet jól, főleg ha a tanács eleve egy cover szervezet, hogy elfedje a valódi ellenséget. Hux ebből a szempontból a legfontosabb személy is lehet a szervezetben, hisz az ER egyik tagjaként belevatkozhat a dolgok menetébe aszerint, ami az Első Rendnek megfelelő. Továbbra is Thrawn lesz itt az érdekes, aki kérdés mit szól majd az egész ER/Árnyéktanács kavaráshoz. Mennyire lehetnek vezetői ambíciói?- Box Office
Az időszak 05.21-05.24. Nézőszám: 65.716 fő. Bevétel: 189.645.781.- Ft.- Box Office
Az igazat megvallva én se. Amit számoltam az a TROS premierjéhez volt viszonyítva, ami ebből is látszik, hogy nem volt releváns alap.- Box Office
Idehaza a nyitó hétvége 619 ezer dolláros bevételt hozott. Anno a SOLO 536 ezerrel kezdett. Kontextusba helyezve a dolgot, pl. a világsiker Project Hail Mary az első hétvégéjén 341 ezer dollárt termelt nálunk.- A háttérben lévő történetek, érdekességek
Van egy adag az sw.com-on is. Biztos van átfedés. https://www.starwars.com/news/star-wars-the-mandalorian-and-grogu-trivia - Zene