Ugrás a kommentre

A nagy TCW friss!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igyekszem bepótolni az elmaradásokat, és úgy gondoltam, hogy azzal kezdem, amelyik témáról a legtöbb infó gyűlt össze azóta, hogy hibernáltam magam. Ó, és jelentem, hogy a hibernálásnak vége! smile.gif Ennek örömére itt van a The Clone Wars 5. évados előzetes szépséges minőségben. (Köszönjük AnTh0aNnak. smile.gif )

 

 

 

Infók a szeptemberben induló 5. évadról:

 

  • Új idegen világok. Az ötödik évadban ellátogatunk az Onderon bolygóra, amit már ismerhetünk a Tales of the Jedi képregényekből. Az ottani város kinézetéhez az ókori Róma szolgáltatta az inspirációt, de azért a dzsungelt is látni fogjuk.
  • A Köztársaságon és a szeparatistákon kívül más szervezetek is léteznek a galaxisban, például a bűnszövetkezetek. Az ötödik évadban visszatér Hondo Ohnaka, és végre láthatjuk képernyőn a Fekete Napot!
  • Artu újabb kalandba fog keveredni, és Filoni biztosított róla minket, hogy ez bizony nem egy tündérmese lesz. Inkább a háborúban fog közreműködni.
  • Az új évadban a fejvadászokat sem fogjuk hiányolni, ismét láthatjuk Embót!
    Természetesen vele tart kis kedvence, Marrok. Az ő kapcsolatukat olyannak képzeli Filoni, mint a G.I.Joe-ból ismert Snake Eyes és Timber kapcsolatát.
  • Filoni azt is elárulta, hogy néhány karakter végzetére is fény derül.
  • Több dolgot fogunk megtudni Maulról és Talzinról. A válasz arra, hogy miért hozták vissza Mault: Lucas mondta Filoninak.
  • Rossz idők járnak Obi-Wanra is. Már a 4. évadban se volt könnyű dolga, de tekintve, hogy Darth Maul életben van, egy újabb nehéz út előtt áll. Obi és Satine kapcsolatáról ennyit mondott Filoni: a szomorúság néha olyan édes tud lenni.
  • Asajj társul valaki sokkal érdekesebbel, mint Obi-Wan.
  • Fives, a Dominó Osztag egyetlen életben maradt tagja visszatér az 5. évadban, mint főszereplő.
  • Az 5. évad egyik részét le fogják vetíteni a Celebration VI-en idén augusztusban.

 

Teljes cikk megtekintése

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.