Ugrás a kommentre

Novellafordítás - Eredményhirdetés


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sikerült összesítenem a szavazatokat, sorsoltam és még időben is vagyok. smile.gif Nem is szeretném nagyon szaporítani a szót, annyit azonban el kell mondanom, hogy remek munkák érkeztek a pályázatra, először nem is reméltem, hogy ekkora lesz az érdeklődés. A játékban 11 fordítás vett részt, közülük a három legtöbb pontot szerző mű fordítóját jutalmazzuk a Booker Könyváruház által felajánlott könyvekkel.

 

3. helyezett: Kapocsi Dániel (Timothy Zahn: Párbaj) – nyereménye Alan Dean Foster (George Lucas): Star Wars – A New Hope

2. helyezett: Darth Raven (Karen Traviss: A saját képmására) – nyereménye David Sherman és Dan Cragg: Jedi Trial

1. helyezett: MaraJadeEH (Timothy Zahn: Első találkozás)</b> – nyereménye Troy Denning: Dark Nest trilógia

 

Gratulálunk nekik! smile.gif

 

Ahogy korábban is említettük, a szavazókat is jutalmazzuk. A szerencsés nyertes, akinek ezúttal kedvezett az Erő, nem más, mint Francz Norbert! Neki is gratulálunk!

 

A pályázókat (nem csak a nyerteseket!) és Norbertet is meg szeretném kérni, hogy küldjék el a pontos postai címüket nekem a jedi.rend@gmail.com címre, hogy postázhassuk a nyereményeket. A pályázat többi résztvevőjét is Galaktika magazinnal jutalmazzuk. smile.gif

 

És aki még mindig nem olvasta el a lefordított novellákat (ejnye tongue.gif ), ide kattintva pótolhatja a lemaradást. smile.gif

 

 

 

Teljes cikk megtekintése

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.