Ugrás a kommentre

Visszaszámlálás â�� Kenobi


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nemsokára a boltokba kerül John Jackson Miller legújabb regénye, a Kenobi. A fennmaradó időben az író minden nap megoszt valami érdekességet a regénnyel kapcsolatban. Az első etapot hoztam most, teljesen spoilermentes, úgyhogy mindenki olvashatja.

 

kenobi1-197x300.jpg

31. Eleinte a BEN címet szántam a KENOBInak. De mivel több Ben is van az EU-ban, inkább megváltoztattam.

 

30. A változtatás jól jött, mert figyelembe kell venni, hogy hogyan terjed Kenobi neve a Tatuinon.

 

29. Még mindig megvan a régi
Kenobi figurám
. Ellentétben Luke-kal, az ő fénykardjának eltalálták a színét.

 

28. Már gyerekként is foglalkoztatott Kenobi múltja. Először Jo Duffy
képregényében
találkoztam ilyen jellegű történettel.

 

27. A KENOBI ötlete még 2006-ban merült fel, de akkor képregényben gondolkodtunk. Később rájöttünk, hogy a regény sokkal megfelelőbb forma.

 

26.
@Jeremy_Barlow
képregényszerkesztő és én szeretjük a klasszikus westerneket. Kenobi száműzött, akárcsak
Shane
.

 

25. A western mellett van egy “idegen a kisvárosban”-dinamikája is a történetnek. Jó példa erre a tévéből a
Miért éppen Alaszka?
és a
Ballykissangel
.

 

24. Az első naptól kezdve megvolt az az ötlet, hogy Obi-Want a tatuini lakosok szemével látjuk. Ő egy rejtélyes ember.

 

23. Hasonló téma a KENOBIban, a KOTORban és a
Knight Errant
ban: mit jelent egy Jedinek az egyedüllét?

 

22. 2007-ben már a KENOBIn dolgoztam, amikor felkértek, hogy készítsem el a 4. Indiana Jones film képregény-adaptációját.

 

Ha twitteren is követni szeretnétek az infókat, akkor keressetek rá a #KenobiCountdown hashtagre. Vagy kövessétek John Jackson Millert.

 

 

 

Teljes cikk megtekintése

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.