Ugrás a kommentre

Harcolj a galaxis megmentéséért a mobilodon!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A napokban jelent meg a Konami legújabb fejlesztése, a Star Wars Force Collection. Érdekessége, hogy ezúttal minden PC-t és konzolt mellőzve mobilapplikációként jelent meg. És, hogy milyen is ez a játék röviden? Azt lentebb olvashatjátok.

 

SW_FC_Yoda.jpg

 

Általános adatok:

megjelenés: 2013.09.04.

platform: IOS, Andorid

kategória: kártyajáték

játékosok száma: 1 játékos online multiplayer módokkal

fejlesztő: Konami Digital Entertainment

kiadó: Konami Digital Entertainment

 

Hogy miért van ettől olyan érzésünk, mintha a Konami már megint egy vadul kiagyalt kártyajátékot akarna ránk sózni? Nos azért, mert jók a megérzéseink. A Konami Digital Entertainment Inc. kész bevezetni a Star Wars rajongókat elképesztő kártyajátékának világába.

 

 

 

Hogy szerintük mi az elképesztő?

 

1. Gyűjtsd össze a paklidat, karakterek és járművek széles palettájának formájában mind a 6 epizódból

 

2. Vakarj össze x mennyiségű különböző paklit 230 különböző kártyából

 

3. Utazd be a galaxist „keresztül-kasul” és járd be kedvenc világaidat a hatalmas Star Wars univerzumban

 

4. Rakj össze tervrajzok alapján járműveket, amiket életre kelthetsz a csatában

 

5. Csatlakoz az erő sötét illetve világos oldalához

 

6. És mindez multiplayer módban

 

Hogy szerintem mi az elképesztő?

 

1. A Konami még mindig ebben utazik

 

2. Filmből kivágott jelenetek adják majd a lapokat (az Erő adja, hogy tévedjek)

 

3. Hogy járjam be a galaxist kártyákkal?

 

4. Érdekesen hangzik
laughing.gif

 

5. A térfélválasztás lehetősége sose volt kérdéses

 

6. Fizess, hogy multizz!!! (bár ez a Konamira eddig nemigen volt jellemző)

 

Ugyanakkor megemlítenék valamit, mielőtt anyucihoz szaladnánk, hogy ilyet akarok karácsonyra: A platform IOS-re és Andoridra érkezik, tehát előbb tessék azért könyörögni laughing.gif

 

Bár harcrendszere érdekesnek ígérkezik, engem akkor is a Konami; MARVEL Trading Card Game nevű zabigyerekére emlékeztet. Az animáltság látszatát keltő csaták közepette a lényeg itt is a trófeák gyűjtögetése és az eventek kavalkádja lesz.

 

Tomoyuki Tsuboi véleménye, (Nem, hová gondoltok, nem japánból fordítom…) aki egyfajta atyaúristen a Konaminál;

 

Ami nyilvánvaló, hogy a Star Wars egy rendkívül sikeres franchise, és nagy potenciált láttunk a történetben, a rajongók örömére szerte a világon mély játékélményt kínálunk a mobileszközökön.

 

A játék, mint már említettem, IOS-re és Androidra jelent meg 2013. 09. 04-én, bárkinek, aki csak be tudja szerezni, ajánlani tudom, mert semmit sem veszíthet vele, legfeljebb csak a bankkártyája lesz szegényebb pár nullával.

 

Nektek mi a véleményetek? Kipróbáltátok már a játékot?

 

 

 

Teljes cikk megtekintése

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.