Ugrás a kommentre

Mi is a helyzet a Detours-szal?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

sethlucas.jpg

 

Seth Green, a Star Wars Detours társkészítője a Redditen keresztül adott felvilágosítást arról, hogyan állnak a dolgok a sorozat háza táján:

 

Sokat beszélgettünk már ezzel kapcsolatban, de a
Detours
egyelőre szünetel. 39 befejezett epizódunk van, és 62 forgatókönyvünk. Viszont ezt az egészet még azelőtt készítettük el, hogy megszületett volna a döntés az új
Star Wars
filmekről. A mi műsorunk (melyet George Lucas felügyelt) egy animációs szitkom a
Star Wars
világában, szóval sokat beszélgettünk Kathleen Kennedy-vel arról, hogy mi lesz a
Star Wars
jövője, nem csak az elkövetkező 3, hanem 30 évben. Ha olyan kiváltságos helyzetben vagy, mint mi voltunk, hogy Star Wars tartalmon dolgozhatsz a készítőjével, elég komoly felelősségérzetet alakítsz ki a dologgal kapcsolatban. Gyerekként ismertem meg a
Csillagok háborújá
t, mindenféle irónia nélkül, szóval én félelmetesnek láttam Darth Vadert, és az összes többi üzenet is tisztán átjött. Az új filmekre való tekintettel, nem gondoltuk, hogy értelme lenne annak, hogy az elkövetkező 3 évben egy animált szitkom által ismertessük meg az újabb nemzedékeket a
Star Wars
univerzumával.

 

Sok szülő keresett már meg azzal az elmúlt néhány évben, hogy a
Star Wars
Robot Chicken
vagy
Family Guy
változatát mutatták meg gyermekeiknek, mielőtt az igazira sort kerítettek volna. A
Robot Chicken
írói és én is sűrűn találkozunk ezzel. Ahogy mi is a
Tapsi Hapsi
n vagy a
Tom és Jerry
-n keresztül ismertük meg a komolyzenét, a gyerekek a mi ironikus He-Man vagy más karakterábrázolásunkat ismerik meg, és nincs lehetőségük ezekkel a popkulturális ikonokkal őszinte módon találkozni. Ez egy nagyon bizarr dolog, ha belegondolsz, és mivel én első kézből tapasztaltam, nagyon megfontolttá tett azzal kapcsolatban, hogy mit engedek képernyőre.

 

Úgy érzem, a
Detours
időtlen darab. A média-terjesztés olyan ütemben, olyan drámaian változik, hogy el sem lehet képzelni, milyen formát ölt majd 5 év múlva. Egy olyan korban, mikor a Netflix sorozatait a TV-ben elérhető legmagasabb elismerésekre jelölik, ki a megmondhatója, mi lesz a helyzet, mikor az új
Star Wars
a mozikba kerül? Szóval a
Detours
nyugodt szívvel csücsülhet a polcon, míg az új film ki nem jön, és akkor sem veszít semmit a fényéből, hiszen, amit elkészítettünk, az humoros, okos és, ahogy korábban említettem, időtlen.

 

Jó döntésnek tartjátok, hogy a Disney és a készítők elhalasztották a sorozat bemutatását? Várjátok már az elkészült részeket?

 

 

 

Teljes cikk megtekintése

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.