Ugrás a kommentre

Filoni a bónusz tartalmakról - és a Rebelsről


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Plo_bonus.jpg

 

A klónok háborúja tervezett 6. évadának epizódjairól, a “bónusz tartalmakról” rengeteg pletyka kering: jövő év elején érkezik, 10 epizódból áll majd, esetleg többől, The Lost Missions lesz az alcíme… Hivatalosan azonban sokat még nem hallottunk. Most Dave Filoni beszélt egy kicsit a hiányzó részekről, de sok újat most sem tudtunk meg:

 

Ha azt nézzük, hogy mennyire fontos a lezárás a fanok számára, akkor én úgy gondolom, hogy két történetszál, amit majd látni fognak, nagyon meghatározó lesz a klónok háborújának egészére.

Annyira hálás vagyok, hogy a rajongók láthatják őket végleges formájukban is.

 

Nem mintha a bónusz tartalmak azért jöttek volna létre, hogy megmagyarázzanak dolgokat a rajongóknak. Inkább csak megmutatja, hogy merre is tartottunk. A Yoda-szál viszont egyértelműen lezárásként is szolgál. Az egyik szál, ami nagyon rövid, nem elengedhetetlenül fontos a történet egészére nézve, de elég jó alkalmat ad egy előzmény trilógiás karakternek, hogy még utoljára megvillantsa magát.

 

Pablo Hidalgo, a félreértések elkerülése végett, tisztázta Twitteren, hogy nem csupán két szálból áll majd az egész. Filoni nyilván úgy értette, hogy annyi lesz igazán fontos a TCW számára.

 

A Star Wars Rebelsről is mesélt egy keveset:

 

Tudom, hogy néhány rajongó a
Rebels
t csupán a
TCW
kiegészítésének tekinti, de nem az. Teljesen különálló dolog lesz, más hangulattal és kisugárzással.

 

 

Teljes cikk megtekintése

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.