Ugrás a kommentre

Mekkora siker lesz a VII. rész?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nos, a címben feltett kérdésre adott válasszal kapcsolatban még a legmerészebb jósok is csak találgatnak, hiszen bő egy hónap van hátra a film bemutatójáig, azonban minden jel arra mutat, hogy a várakozás hatalmas. Ennek legutóbb tegnap este éreztem tanújelét, amikor az egyik debreceni hipermarket játékosztályán ismerős hangok ütötték meg a fülemet: a kiemelt polcok fölött lévő tévén a Barbie- és Jégvarázs-reklámok sorát Az ébredő Erő első előzetesének képsorai váltották fel. Hirtelen 8-10 ember termett a képernyő előtt: vegyesen fiatalok és idősebbek, hölgyek és urak, hogy vásárlásukat megszakítva bepillantást nyerhessenek a következő Star Wars-kalandba. Az álmélkodó nézelődők között különösen érdekes volt az a két vásárló, akik egy eladóval diskuráltak, melőtt mindárman a tévére emelték tekintetüket (persze az is lehet, hogy ismerősök voltak, ez sajnos nem derült ki). Az előzetes végeztével aztán mindenki indult tovább az útjára, én pedig egy apró mosollyal nyugtáztam, hogy legközelebb talán valamelyik moziteremben futok össze velük…

 

 

 

Teljes cikk megtekintése

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.