Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Yoda József

Arany támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Yoda József összes hozzászólása

  1. Az Avengers mozit eltolták májusról, ez egy jó hír a Box Office miatt mindenképp
  2. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 3. évad
    Ja én nem arra gondolok, hanem a rehab intézetre, ahol minden reggel jön a felkérdezős droid, és lehet érezni, hogy itt bizony nem válaszolhatsz őszintén
  3. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian - 3. évad
    Hát a "nem sokban különbözik" rész tényleg erős volt már akkor is, és nem öregedett jól, de azért láttunk megkérdőjelezhető dolgokat ebben a részben emlékeim szerint
  4. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Star Wars Theory abba is hagyta a nézését (vagy legalábbis nyilvánosan), mert túlságosan tetszik a sorozat a közönségének is
  5. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Illetve, amikor Tivik mondja, hogy "Erso", egyből tudja, hogy Galen Erso-ról van szó, ő mondja ki a teljes nevet. Nagyon szépen klappol, a Rogue One gyakorlatilag egyfajta 3. évad, vagy az 5. sztoriszál a 2. évadban.
  6. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Szobo bevallotta, hogy így történt
  7. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Rogue One: A Star Wars Story
    Az Andor után felmerül a kérdés, hogy a cucc, amit Saw időnként megszív, vajon oxigénnel látja el, vagy rhydoniummal?
  8. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Könyvek
    Ez így leírva, hogy mindent 2x csinált, nagyon kínosan hangzik. Egyszerűbb lett volna kivenni a könyvet a kánonból, ez így kissé redundáns
  9. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    A legutolsó jelenetéhez adott volna rendesen. Látszott Perrin fején a csalódottság és a világfájdalom
  10. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Érdekes, hogy az elején nem Gilroy volt a showrunner, de azt hiszem jól sült el a váltás
  11. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Siker!
  12. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Rogue One: A Star Wars Story
    Az "Andor-hatás" - avagy kishazánkban az élre ugrott a Rogue One:
  13. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Jövő héten elvileg
  14. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor - 2. évad
    Oh, azt én nem is raktam össze, hogy az a Sculdun felesége. Azt hittem csak egy random prosti Mi lehet vajon Leidával és Stekannal?
  15. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor - 2. évad
    A legjobb Star Wars trilógia?
  16. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor - 2. évad
    Nem kis elégtételt éreztem Dedra és Partagaz esetében.
  17. 1. Andor S1, S2 2. Ahsoka, Skeleton Crew 3. The Acolyte, The Mandalorian S2 4. Obi-Wan Kenobi 5. The Mandalorian S1 6. The Book of Boba Fett 7. The Mandalorian S3
  18. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor - 2. évad
    Ez is király volt. Sajnálnám ha Kleya hátramaradna, de láthatóan nagyon nem akar Yavinra menni.
  19. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor - 2. évad
    Hát én itt bőgtem a végén
  20. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Na vajon igaza lesz @jedikatalina-nak és Jedi volt? Egyébként ez még tényleg lóg a levegőben, meg az is, hogy Kleya és ő tulajdonképpen kicsodái egymásnak. Persze lehet egyszerűbb a válasz, mint gondolnánk
  21. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Hát Rixon írta fentebb, hogy
  22. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor - 2. évad
    Dedra ezt hallgatja a lakásán mielőtt megérkezik Syril! Érdekes
  23. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor - 2. évad
    Azért így a Bix-szel való kapcsolat fényében jól jött ki, hogy nem volt köztük csók a végén.
  24. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Király, nőjön csak!
  25. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Andor
    Nagyon jó az 56-os párhuzam!

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.