Ody Mandrell
Admin
-
Csatlakozott:
-
Utolsó látogatás:
-
Jelenleg:
Megtekintett topik: 1x08 - The Acolyte
Ody Mandrell összes hozzászólása
-
Sorozatok
Abszolút nem figurázta ki, egyetértett veled. Zseniál az nála a zseniális rövidítése.
-
1x11 - Daughter of Ferrix
Én is írtam ezt, de ott valami lázadó szándékra gondoltam. Maarva holttestét nem látjuk. Teljesen zártan viszik el. Valóban vad ötlet, de ki tudja mi jár az öregasszony fejében. Egyébként 99% esélye van, hogy túl komplikáljuk.
-
Sorozatok
A zseniális szó mióta jelent problémát?
-
1x11 - Daughter of Ferrix
Nem hinném hogy egy köztiszteletben álló lakosukat megölnék csak azért, hogy Andort hazacsalják.
- High Republic
-
Az Andor sorozat
A Disney már tartott sajtóvetítést az évadzáróról, és NEM alkalmazott embargót, így csak óvatosan szörföljetek az SW-s neten, nehogy belefussatok bármi spoilerbe.
-
Bolygók
Egy megoldás van, az Ellenállás fészkel be oda addig, amíg nem tudják megnyugtatóan rendezni a hely sorsát.
-
1x11 - Daughter of Ferrix
Szerintem Syril biztos elhullik, míg a másik oldalon Cinta és talán Vel is.
-
Bolygók
Beamount alkalmas lenne a feladatra. Ő úgy is régész-történész.
-
1x11 - Daughter of Ferrix
Inkább ő volt elővigyázatlan, hisz Cassian mondja neki, hogy ne ejtse ki a nevét. Erre kimondja még egyszer. Meglátjuk mi lesz, de hogy valaki meg fog halni az biztos.
-
1x11 - Daughter of Ferrix
Érdekes amit itt Brasso mond B-nek. Egy fontos feladatban kell segítenie a Ferrix leányainak. Ez később elsikkadt, vajon mi lehet az? Hideg fejjel gondolkozik és mindig képes meglátni a jó megoldásokat, túlkapásokat vagy oda nem illő dolgokat. Kleya nagyon kell azért Luthen mellé, főleg a felsoroltak miatt. És hogy ki ő? Lehet a lányától kezdve a szeretőjén át egy egyszerű alkalmazottig bárki. Nem is értettem, hogy Xanwan miért nem mondta meg Cassiannak, hogy birodalmiak vannak a Ferrixen?
-
Járművek
A bolygós topikban írtam az Exegolról. Itt még az jutott eszembe a Xystonokról, hogy mennyire erősek már? Képesek áttörni tömör földréteget is. Érdekes, hogy nem építettek dokkokat a felszínen, bár ez be volt mutatva a Darth Vader képregényben. https://readcomiconline.li/Comic/Star-Wars-Darth-Vader/Issue-11?id=184054#16
-
Bolygók
Az Exegol a sith-ek ősi világa így az lenne a logikus amit írsz. Bár a rombolók kiemelkedése után sok nem maradhatott a felszínből, mert elvileg az egészet szétcseszték.
-
Az Andor sorozat
- Sport
- Járművek
Én az Ellenállás helyében máris leszálltam volna oda, hisz nem tudhatták mit rejt a hely. Egy kincsesbánya, ahogy írod is. Az ellenség főhadiszállása! Azt nem megvizsgálni több, mint hiba.- Sport
- Vélemények és javaslatok
Az élet apró örömei.- Vélemények és javaslatok
@Frenkie próba.- A The Bad Batch animációs sorozat
Az első évad mindig bemelegítés. A szereplők megismertetése, kapcsolatok felrajzolása. Ez mindig is így volt.- Greg Pak: Darth Vader (2020)
- Filmek
Közben megtaláltam. Egy polccal feljebb volt. Megnyugodtam, ittam is egy pálinkát a biztonság kedvéért.- Járművek
Így már beugrott, erről már beszéltünk.- Járművek
A lényeget hagytam ki. A Kijimi-t elpusztító hajó elvileg az egyetlen, ami megmaradt. Arra gondoltam a kincs alatt.- Filmek
K*rva nagy gáz van emberek! Eltűnt a John Rambo DVD-m!!!!