Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Yoda József

Arany támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Yoda József összes hozzászólása

  1. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Ahhoz képest, hogy még csak 2 torna óta vagyok fórumtag, nem is állok olyan rosszul
  2. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Tippek holnapra: Egyiptom - Uruguay 0-3 Marokkó - Irán 0-0 Portugália - Spanyolország 1-1
  3. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Mit vártok a videobírótól?
  4. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Most mondanám, hogy meglepődtem, de Florentino Pereztől nem is vártam mást A tippem: Oroszország - Szaúd-Arábia 2-0
  5. A hír kapcsán Mike Zeroh nevét is láttam valahol, szóval tuti kamu
  6. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Szerintem a franciák fognak győzni, de én Argentínának drukkolok
  7. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Resistance
    Hát oké nem vagyunk egyformák. Én a magam részéről viszont ujjonganék, ha nem csak nyomokban emlékeztetne az animékre
  8. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Resistance
    De miért?
  9. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Film projektek
    Hát... őszinte leszek, csak azért, hogy Star Wars filmeket nézzek legálisan, nem fogok előfizetni ilyesmire Minek fizetnék elő, ha csak és kizárólag egyetlen tartalom érdekel? És ezzel szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki így van vele.
  10. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Solo: A Star Wars Story
    Witwer alakította már Palpit is, szóval nem véletlen, hogy elsőre olyannak tűnt
  11. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Resistance
    Szerintem egy kis teaserecske is beleférhet
  12. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Közben átkerült ide, de amott már válaszoltam, úgyhogy bemásolom ide is: (Solo Box Office-ból nyugodtan töröljétek) Mert érződik a feminizmus az összes filmen (amivel nekem alapvetően sok bajom nincs, és nem dőlök a kardomba miatta, de át lehet vele esni a ló túloldalára). Ettől függetlenül jó vezetőnek tartom, de van egy személyisége, ami személy szerint nekem annyira nem szimpatikus, és ez valamelyest nyomot hagy a filmeken is.
  13. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Solo: A Star Wars Story
    Kennedyt én is simán lecserélném Filonira, bármikor, könnyek nékül De akár Rianre, Hidalgora is... sok név van, akit szívesebben látnék a helyén
  14. @Bomarr Ettől függetlenül a Rebelsben tényleg nem láttunk semmiféle örvényt a bolygó körül. A bolygó helyzetétől függetlenül látszódnia kellene. Elfogadható amúgy, mert bele lehet magyarázni végülis, hogy ilyen helyzetből pont nem látszódik, de picit fura így
  15. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    http://widescreen.hu/mozivaszonra-erkezik-a-star-wars-knights-of-the-old-republic/
  16. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Solo: A Star Wars Story
    Még a premier előtt arról szóltak a hírek, hogy a film 80%-át újra kellett forgatni, és kb duplájára nőttek a költségek
  17. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Solo: A Star Wars Story
    Viszont, ha sok ilyen van, az megmagyarázza a gyenge nyitást kérdés mennyit fog esni. A film szájhagyományát én most jónak érzem, legalábbis, én most sokkal kevesebb negatív hangot hallok, mint decemberben
  18. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Solo: A Star Wars Story
    Nekem van egy ismerősöm, aki utálja a TLJ-t és emiatt nem volt hajlandó a Solo-t megnézni a premier hetén, mert ezzel akarja demonstrálni, hogy rossz az irány, amerre a Disney viszi a SW-t. Természetesen a jövőhéten meg fogja nézni a Solo-t is.
  19. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Bale gyönyörű gólt lőtt, nem lennék meglepve, ha Puskás díjat kapna! Amúgy egészen elképesztő, hogy mennyi minden a Realnak kedvezett ma is... Salah sérülése, Karius bénázásai, elpocsékolt Pool-lehetőségek az első félidőben... Ha nem a spori, akkor a szerencse áll a Real mellé. És Ronaldo meg fogja kapni a 6. aranylabdáját, amivel megelőzi Messit (ami már önmagában a világ vicce...) a gyakorlatilag 0 teljesítményére. Bár Bale sokat volt sérült, sokkal inkább neki adnám idén (persze azért a VB-t várjuk meg ezzel) Ezzel együtt nem lehet mást tenni, csak gratulálni a Realnak a sorozatban 3-szori győzelemért, mert körülményektől függetlenül nem mindennapi teljesítmény! Mégis azt gondolom, az elmúlt években láttam jobb csapatokat ennél a Realnál, akik szebb és látványosabb focival, sokkal tisztább körülmények között nyertek BL-t (Bayern 2013, Barcelona 2015) Ez van... Ezzel kell együtt élni. A Barcának meg nem kell elbatyni a visszavágót a biztosnak tűnő előny birtokában, és akkor lenne csapat, amelyik megállítaná ezeket...
  20. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Talán mert a foci az, amivel a legtöbb ember legelőször személyes kapcsolatba is kerül. Értem ez alatt azt, hogy az az a sport, amit ténylegesen játszik is a legtöbb ember leghamarabb. Továbbá focizni a "grundon" is meg lehet tanulni olyan szinten, hogy azok a meccsek, amiket a haverokkal játszik az ember, kellőképp izgalmasak és küzdelmesek legyenek. Amikor összegyűlnek az utca legjobbjai, azok a meccsek hangulatban akár egy mini BL-döntőhöz is hasonlíthatnak. Így a profi futballistákkal is könnyebb azonosulni. Ellentétben kosarazni/kézilabdázni szerintem sokkal nehezebb az utcán megtanulni (vízilabdáról, jégkorongról stb nem is beszélve), így távolabb érezheti magát ember az ember a profiktól
  21. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Akkor folytatódjon a magyar sikernap, és legyen Bogdán Ádám is BL-győztes
  22. Korai volt eltemetnünk az öreget? http://hu.ign.com/m/andy-serkis/37886/news/ugy-tunik-andy-serkis-nem-az-utolso-jedikben-jatszotta-el-ut
  23. A stáblista szerint is
  24. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Solo: A Star Wars Story
    Ez 10 évvel játszódott a yavini csata előtt, nem? akkor ez inkább a 3,5. rész Jöhet a Maul: A Star Wars Story?
  25. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Solo: A Star Wars Story
    Még sehol nem láttam, pedig a "szokott helyen" ilyenkor már rég fenn szokott lenni na meg a hivatalos csatornán is

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.