Ody Mandrell összes hozzászólása
-
Számítástechnika
Szerintem igen.
-
A Young Jedi Adventures animációs sorozat
Ez a lényeg! A gyerkőcöket már kiskorban bevonzani. Erre kiváló ez a sorozat.
-
The Mandalorian and Grogu spoileres topik
Ennyi pénzből azért már lehet jó filmet készíteni.
-
1x25 - The Prince and the Pirate
Akkor jól gondolom, hogy itt még csak a nagy katasztrófa történt meg? Tök jó, hogy volt már ennek egy felvezetése az évadban, és a szinkronnál még figyeltek is, hogy egyezzen. Feltűnt már akkor is de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. A végén kiderült, hogy nem véletlen volt az egyezés.
-
3x03 - Shadows of Tantiss
Tudjuk, hogy nem te találtad ki. Pershing az anyjával élt egy bolygón, ahol meghalt valamilyen betegségben. Szerintem időben se jönne ki a dolog.
-
3x01 - Confined
A hemzsegő egér droidokról nem beszélve.
-
Számítástechnika
Azt néztem és meg kell adni a számot.
-
A Young Jedi Adventures animációs sorozat
Az utolsó részt már láttad?
-
1x25 - The Prince and the Pirate
Ez még hiányzik nekem az első fázisból. Az nem ezen események után játszódik?
-
1x25 - The Prince and the Pirate
Nem emlékszem pontosan, Csillaghullás vagy az Éjféli horizont? Az is lehet, hogy ez csak easter egg ami a Nihil szabotőrökre utal. Igen de a Nihilek feltűnése csak ezután teljesedik ki. Erre gondoltam főleg.
-
Számítástechnika
Tudtok ajánlani egy olyan képfeltöltő oldalt aminél a regisztrációhoz nem kell telefonszámot megadni? Az se baj ha a képeket se törlik egy idő után.
-
3x01 - Confined
4-5 hónapig semmi baj nem volt, szerintem már azt gondolták asszimilálódott. Egyébként kívülről úgy is tűnhetett.
-
3x01 - Confined
Mert onnan nem lehet megszökni.
-
3x03 - Shadows of Tantiss
Pershing elmesélte a történetét. Egy bolygón éltek az anyjával, aki gyógyíthatatlan betegségben halt meg még Pershing gyerekkorában. Ezzel hogy lehet összefűzni Emerrie Karr történetét?
-
3x03 - Shadows of Tantiss
Egyébként kicsit ironikus belegondolni, hogy Palpatine túléléses jó eséllyel fiatal lányokon múlt, Omega majd később Rey személyében.
-
A Star Wars Tales animációs sorozat
Barrisnak végsősoron igaza volt, csak kissé furán fejezte ki az elégedetlenségét.
- Star Trek
-
Lego Star Wars
Igen, köszi!
-
Lego Star Wars
A Lego nagyon szigorú ebből a szempontból! Igaz, @Dzséjt?
-
Lego Star Wars
Ezek hivatalos képek, igaz?
-
3x03 - Shadows of Tantiss
Sidious meg az apja, nem? Ennyi hülyét....
-
Az Erő ott van mindenhol
Én is. Főleg ha nagy melle van.
-
A The Bad Batch animációs sorozat
Pazar a látványvilága. Remélem jön másik sorozat is ezzel a stílussal.
-
3x01 - Confined
Kissé meglepett, de pl. a TFN fórumán is felmerült a midik kérdése. "...an easy 9.5/10 for the episode. Would have been 10/10 if they had said Midichlorian count!" "Give us the midichlorian cut Jennifer!" kontra "Actually, shortened scientific terms are just as likely to be used with laypersons as scientists. So it works either way."
-
A The Bad Batch animációs sorozat
Simán lehet olyan vége, mint az Rogue One-nak. Igazából eddig még nem volt rossz kézben.