Ugrás a kommentre

Dawn of the Jedi


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

2025 decemberében ez jön? Egyik helyen írták, hogy ezzel indítanak.

Szerintem nem. Már több hónapja a TROS utáni filmről beszélnek és úgy sejtem, az is fog jönni 2 év múlva.

 

Ez szerintem a Star Wars 50. évfordulójára érkezhet, vagy '29-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szerintem nem. Már több hónapja a TROS utáni filmről beszélnek és úgy sejtem, az is fog jönni 2 év múlva.

 

Ez szerintem a Star Wars 50. évfordulójára érkezhet, vagy '29-re.

Pedig talán az Új Jedi Rend film lehet, hogy 2027-re az 50 éves évfordulóra jobb lenne. Yavin után 50-ben játszódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Mangold elárult a The Wrap-nak pár információt a filmjéről:

 

- ő fogja írni a filmet, tele lesz új karakterekkel.

- már hónapok óta ezen dolgozik "Star Wars Zero" kódnéven

- a film az Erő eredete és az első jedi története lesz!

- Mangold azt is hozzátette, hogy a rajongóknak nem szabad azt várniuk, hogy ez egy "kőkorszaki" Star Wars-film lesz, annak ellenére, hogy messze a múltban fog jászódni.

 

Továbbá az is kiderült, hogy ő fogja írni majd a DC-s Swamp Thinget és mivel ott évi két filmet szeretnének majd, most azt mondom, hogy ez a film 2029-ben érkezhet... talán? :?

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Vajon látjuk majd Ahch-To -n az első Jedit letelepedni? :) Szép is lenne ha azzal végződne a film. 

 

Hát az éra logója nem más, mint a Prime Jedi ;) 

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmet a Ben Hur és a Tízparancsolat (The Ten Commandments - 1956-os film) inspirálta.

 

"Ez egy lehetőség, hogy elmeséljem a teljes történetet, az erő születését... Honnan jött? Hogyan találták meg? Ki volt az első Jedi?"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Yoda József írta:

 

Hát az éra logója nem más, mint a Prime Jedi ;) 

 

image.png

Bizony,ott van az Ahch-To barlangjában a mozaikon is. Azért ez nem gyenge film lesz,illetve kell lennie...Elég nagy teher hiszen-szerintem- egy Luke vagy Anakin nagyságú karaktert kell létrehozni. Nem mondom,hogy nagyobb Erő képességekkel,de akkor is muszáj meghatározó alaknak lennie. Bár láttuk az ősi Jedi könyvekben tárolt tudás mennyit kopott az évezredek alatt,talán az eddigi "legjedibb" Jedit láthatjuk majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy olyan ötletet olvastam redditen, amivel engem instant megvennének, ha valami ilyesmi lenne a sztori.

 

"Egy csoport erőérzékeny ember az Erő útján rátalálna az Ach-To-i fára, ahol aztán megalapítják a Jedi rendet, megépítik a tenplomot, elkezdik írni az ősi Jedi kódexeket.

 

Aztán egyikük rábukkanna a sötét barlangra a sziget másik felén, és ő lenne az első sötét oldali erőhasználó, és ez megalapozná a filmben lévő és az egész idővonalon átívelő konfliktust, a fény és a sötétség harcát."

 

Egy ilyesmi roppant menő lenne szerintem :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Bár még nagyon korai a film szereplőiről beszélni, de talán feltűnhet egy régi ismerős ebben Mangold filmjében?

 

A héten megjelent Timelines c. könyvben Huyang-nál ez a szöveg szerepel.

 

"c. 25,020 BBY: Professor Huyang powered up

The architect droid Professor Huyang begins training Jedi younglings in the delicate art of lightsaber construction."

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne legyen! Eszükbe se jusson! Ha valaki felveti a megbeszéléseken, akkor mint a mémben, repítsék ki az ablakon. Ezt a kalapos f*szságot át ne vegyék. Iszonyú hülye volt, aki kitalálta. Egyrészt, hülyeség, hiszen, azok a kis akkumulátorok, amik az övre volt tűzve, lazán ráilleszthetőek lettek volna a kard markolatára is. Másrészt, a vezeték baromi nagy támadási felület, amit képtelenség lenne védeni, szóval elég a párbajban kezdésből átvágni, aztán győztél is. Harmadrészt: kikötni egy kardot, amit szabadon kell tudni mozgatni?

the naked gun facepalm GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 7 hónappal később...

“We wanted to do The First Jedi,” Benioff says. “Basically how the Jedi Order came to be, why it came to be, the first lightsaber …” 

 

Tán a Benioff - Weiss páros elkaszált projektjét élesztik fel ezzel?

 

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-features/3-body-problem-benioff-weiss-netflix-thrones-interview-1235783117/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.