Jump to content

7x02 - A Distant Echo

Recommended Posts

2020. 02. 28. - 17:57, Dzséjt írta:

Látszik, hogy Padmé már terhes

Akkor jól figyeltem meg én is. :) Épp azon gondolkoztam, hogy hány hónappal játszódhat ez a rész Luke meg Leia születése előtt. 

Egyébként szuper rész volt, nagyon élveztem, sokkal jobban, mint az előzőt. A Bad Batch-et is sikerült megkedvelni, már nem voltak olyan furák, mint az előző részben. Rex főszereplővé tétele is remek ötlet volt, nagyon szerettem a figurát mindig is. A poletec egy érdekes faj volt, tetszettek.

De továbbra is azt mondom, hogy a látvány az, amelyik igazán dominál. 

2020. 02. 29. - 0:24, Darth Cupsy írta:

Meg amikor Anakin ott van azon a szűk helyen és egyik droid se képes hátba lőni, mert szépen megvárják amíg megfordul és csak akkor lőnek, hogy hárítani tudja a sugárnyalábokat :D 

Ez nekem is feltűnt. :lol:

• 5 months later...
2020. 04. 10. - 22:45, Donát írta:

A Padmé-Anakin-Rex-Obi-wan jelenet kicsit suta volt. Arra viszont legalább kaptunk utalást, hogy mennyit tud Obi és Rex a dologról.

Szerintem ezt kb. csak Padmé és Anakin hitték, hogy csak azok tudnak erről, akiknek elmondták. Amúgy a szűk környezetük számára meg nyílt titok volt az egész. :) 

Amúgy az ugrott be erről a jelenetről, hogy miután Anakin kijön és még dumálnak kicsit Kenobival, a végén ugye utóbbi kicsit rosszallóan szól még utána Anakinnak Padmé kapcsán, aki pedig szintén nem túl kedvesen visszanéz egykori mesterére. Obi-Wan letekint a magaslatról a már távozófélben lévő Anakinra, majd maga is elballag oldalra. Bármennyire is merőben más a szituáció, mégis hajaz kicsit a későbbi mustafari párbajuk végére. Nem tudom véletlen-e vagy volt benne tudatosság.