Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

BSG 19

Válámi ván. :oops: Végre kimozdultunk az állóvízből, és a főbb karakterek is fejlődtek. Adamáék viszája nagyon durva. Vajon elitélik Baltart? Ráadásul a cylonok is előkerültek. Zsír. :(
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG E19 felirat!

Azt hittem, msn-en küldöd majd át, de így is jó.

 

Még nem tudtam megnézni, mert a dokinál dekkoltam :oops: Remélem, még az este megleshetem, hogy a saját szemmel lássam, amit már tudok :(

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nem aktív részét is másold be...

Azt is bemásoltam, úgy lett semmi. Aztán kipróbáltam IE-ben, ott meg jó volt. Meg van zakkanva a gépem. Most már tuti legyúróm hétvégén.

 

Nya, este akkor ma megint nem lesz három Ent, csak kettő. És kis szerencsével, holnap meg elkészül a 20. részhez a felirat :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na kérem, a megszokott színvonal a BSG háza táján. Csak az a mocsok To Be Contiune felirat ne jelent volna meg. És még egy rész... remélhetőleg holnap.

Nem gondoltam, hogy ezt leírom, és lehet elhamarkodott vagyok, mert talán a végén minden visszatér a megzokott állapotba, de Bill Adama ebben a részben egy barom. A fiát, aki kiáll az igazáért, és aki tényleg őszinte, hazugnak nevezi ok nélkül, majd még gyávának is, szintén ok nélkül. Nem is tudom ki mentette meg a szaros életét úgy, hogy magára vonta három Cylon báziscsillag tüzét, mikor ő elment Capricára menekülteket menteni. És mindezt amiatt a részeges marha miatt, aki ok, hogy szenvedett, de ezt ő okozta magának (más kérdés, hogy ha nincs Baltar, akkor nem telepszenek le, és akkor a cylonok sem kapják el őket... dehát ebben meg sok a ha). Aztán amikor Adama fel akarta oszlatni a bíróságot, hát őt kellett volna kizavarni hangyát szedni. Roslinnal "igazságos" tárgyalást akartak, persze már mindenki arról csacsogott a flottában, hogy ez csak színjáték. Erre Lampkin és Lee valóban igyekszik igazságossá tenni, és amikor nem úgy alakul, ahogy azt az admirális és az elnök elképzelte, hát akkor rekesszük be az egészet, aki meg nem úgy táncol, ahogy ők fütyülnek, nosza, zárassuk be. Még szerencse, hogy volt ott két másik bíró, bár azt hittem egy rövid másodperce, hogy őket is lecsukatja Adama. Lampkinnak ebben igaza volt, ha így el van döntve a meccs, akkor miért nem hajítják ki Baltart a zsilipen, minek ez a színjáték? Apropó Lampkin, továbbra is remek karakter, szvsz eddig a sori legeltaláltabb szereplője. Bírom, ahogy más megvilágításba helyezi a dolgokat, és abból a szemszögből igaza van.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rosin rossz hatással van rá.
De kérdem én, hol van ilyenkor Tom Zarek? Azóta nem láttuk, hogy összecsokizta magát. Pedig hajdan egy elég kemény és kitartó figurának állították be, persze ez azelőtt volt, hogy beállt a Roslin fanok közé.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Nekem sem tetszett, ahogy viselkedik az Öreg :oops: Azért ez egy nagyon jó rész volt. Fene, belesasolok a következőbe, nem számít, hogy angol. Lampkin még mindig überkúl, imádom :( Ja, és mit szóltok a nőhöz, aki kérte, hogy imádkozzon Baltar a gyerekért?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Zarek biztos bezárkózott a szobájába, és reszket mint a nyárfalevél. :oops: Egyébként az is érdekes volt, hogy Roslin megint rákos.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, ez a rákosság, ez olyan hirtelen jött dolog. Ráadásul túlságosan nem is törődik vele. Nekem pillanatnyilag majdnem úgy hat ez az egész, mintha abban a helyzetben ez lett vona számára az egyetlen megoldás, hogy kimeneküljön a szorult helyzetből. Eme gyanúm erősíti az is, hogy kitért a válasz elől, ami azt firtatta, hogy mennyi ideje van. A választóknak tudniuk kell, ha már kiderült, és végül is most a pofájukba nyomta, hogy "Nektek mennyi van?" kb.
A hibbant nőszemély, hát, tetszett, hogy Baltar elküldte, hogy ő nem isten, istenek, meg ilyenek megtestesülése. Ez normális gesztus volt a részéről. A csaj meg szerintem még okozhat gondot.
Azt láttátok, hogy Kara férjecskéje máris más csajjal lóg? Jó sokáig gyászolt. Az előző rész alapján csak négy hete halt meg Kara. Nem semmi. Bár Seelix begyüvősebb, mint Kara volt.
Ja, és ez a zene vajon mi lehet? Mintha nem csak Tigh hallaná, hanem Kara özvegye is. Talán a BSG-re tették a jeladót és az zenél? Mert akkor padlót fogok a röhögéstől.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Kibírom, és nem írok le előre semmit, majd meglátjuk :) Roslin rákja tényleg fura, pont jól jött, de ha kiderül, hogy kamuzott, az hamis tanúzásnak számít. Ej, vigyáznia kéne az elnök asszonynak ilyenekre. Már ha valóban kamu volt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG
Kibírom, és nem írok le előre semmit, majd meglátjuk :) Roslin rákja tényleg fura, pont jól jött, de ha kiderül, hogy kamuzott, az hamis tanúzásnak számít. Ej, vigyáznia kéne az elnök asszonynak ilyenekre. Már ha valóban kamu volt.

Én lestem itt-ott dolgokat, azért meglepett, ami az uccsó részben történt, az uccsó 5 perc. YouTube-ra feltették azt, meg is sasoltam:) De azé várom már, hogy rendesen, felirattal láthassam, és nem csak az uccsó 5 percet:)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna nem volt időm megnézni az egészet, de beletekertem itt-ott a 20.részbe, én onnan láttam, de az Abydos Gate megfelelő topikjában úgyis megírták, és nem bírtam ki, hogy ne olvassam el :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg ezért kerülöm ott a BSG topicot, mint a pestist, nehogy lelőjenek egyetlen incifinci pöttynyi dolgot is.

Sajnos a Pegasus pusztulását és az egyik szereplő halálát - bár azt nem, hogy Kara lesz az - így is idő előtt tudtam meg.

Jó lenne, ha ma már lenne felirat, bár akkor januárig vége a BSG-nek. Bár ha ennyi idő kell nekik, hogy visszategyék oda a sorit, ahová a 2. évaddal emelkedett, és amit a 3. csak néhány részben ért el, akkor OK. Csak sajnos az SGA is ősszel lesz... sebaj, még van House, legalább 10 hétig. Ja, meg Enterprise.

 

de az Abydos Gate megfelelő topikjában úgyis megírták, és nem bírtam ki, hogy ne olvassam el :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerünk mááááááááár cicus!!! 20-as felirat olé. :)

 

Dzséjt húzzál már bele, mert akarok beszélgetni veled az Entről. :D

Napi átlagban 3 részt megnézek... mondjuk ebből ma csak kettő lesz, mert ma volt House. De nemsokára itt a szünet (jövő héttől), akkor meg tönkreteszem az arányom, és egy slukra letöltöm a 3. évadot, meg a 4-et, már ami megvan magyarul, és valszeg akkor már napi 4-5 is becsúszhat.

 

Azonban, ma jön a 2x10, és eleddig nem igazán tetszik ez az évad. Voltak benne jó húzások, de többségében nem voltak túl jók a részek. Mondjuk, ahogy hallottam, ez a leggyengébb éved (naná, itt még nincs Manny Cotto).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.