Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Emmy jelölések a Star Wars dokumentumfilmnek!

Ajánlott hozzászólás

Hozzászólás ideje:

Emmy jelölések a Star Wars dokumentumfilmnek!

 

Kevin Burns, kedvenc sorozatunk harmincadik évfordulójára készített nagy sikerű dokumentumfilmet, melyet Star Wars: The Legacy Revealed címmel mutatott be a History Channel. Az első olyan alkotást ez, amely a Star Wars-ra, mint hat részes, epikus SAGA-ra tekint, és így próbálja értelmezni.

A tegnap közzétett Emmy jelölések szerint, sikerrel, ugyanis három kategória kihirdetésénél is izgulhatnak majd a készítők. A már említett Kevin Burns-t a legjobb rendezésért, Burns-t, David Comtois-t és Steven Smith-t a legjobb forgatókönyvért, míg magát a filmet a legjobb dokumentumfilm kategóriában találták érdemesnek a jelölésre.

 

Sok sikert nekik, és emellett reméljük, a jövőben még több ilyen jellegű filmmel találkozhatunk majd.

Hozzászólás ideje:

Örülök a hírnek, remélem kap is majd valamelyik kategóriában díjat. Tényleg, angol feliratot nem tudna valaki linkelni vagy mondani, hogy hol találhatok a filmhez?

Hozzászólás ideje:

Apropó dokumentumfilm, kitől kérhetnék kölcsön (majd valamikor) egy Films are not released, they escape - et, meg egy Within a minute- t?

Jelenlévő felhasználók 0

  • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.