Ugrás a kommentre
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Star Wars SAGA Fórum és Hírportál

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.
A fórum támogatása

Yoda József

Arany támogató
  • Csatlakozott:

  • Utolsó látogatás:

Yoda József összes hozzászólása

  1. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Starfighter
    Hát, feltehetően, ha a szivárogtató jól informált, csak simán tudja, hogy nem Sith kultista és nem is volt az korábban
  2. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Starfighter
    Az ember (FivesWalker) szerint benne van Rey, korábban ezt írta. A Shadow Lord kapcsán megbízhatóak voltak az infói. És ő úgy tudja, Filoni nagyon kedveli Rey karakterét, és egyértelműen szeretné használni.
  3. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Starfighter
    Akkor legyen itt a teljes pletyka Mia Goth egy Erő-érzékeny karaktert játszik, akinek fénykardja is van. Egy galaxis szerte hírhedt hadúr és fegyverkereskedőnek dolgozik (őt játssza Matt Smith). A nő vadászik Ryan Gosling unokaöccsére. Különböző pletykák keringtek arról, hogy ő egy sith-kultista. Ezek hamisak. Én inkább zsoldosnak írnám le (gondoljunk csak Baylanra és Shinre). Bár kapcsolatban áll Matt Smith karakterével, saját céljai és tervei vannak. Tervei, amelyek egy bizonyos személy kiképzését is magukban foglalhatják... Ami azt a bizonyos személyt illeti... a korábbi pletykák igazak. A fiú anyja (Amy Adams) érzékeny az Erőre, akárcsak ő. A film elején az anyja meghal, de utolsó pillanataiban átadja fiának a fénykardját, és azt mondja neki, hogy keresse meg a nagybátyját, akivel még soha nem találkozott... A kölyök elég okos, és sikerül eljutnia a bolygóról; egy kantinban talál rá a nagybátyjára, aki egy lecsúszott pilóta és háborús hős, a múlt szellemei kísértik. Eleinte nem igazán jönnek ki egymással, de a klasszikus Star Wars-stílusban – azt hiszem, el tudjátok képzelni, hogyan fog alakulni a dolog.
  4. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Pedig nálunk jegyelővétel se volt rendesen, ahogy szokott ezúton is lehet "gratulálni" a forgalmazónak
  5. Az a jelenet az első előzetesben is benne van, az egy pirosnak tűnő astromech, nem R2.
  6. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Acolyte
    A TPM ideje is a Szenátusba kerülése után van
  7. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Ez a hétvége melyik időszak pontosan? Ugye ez most egy hosszú hétvége volt. Nézőszámban ez kb. mennyi?
  8. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Aki IMAX-ben látta: hány ténylegesen IMAX-jelenet van?
  9. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Starfighter
    Attól még lehet ambíciózus, nagy tétekkel
  10. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Külvilág
    Azt hiszem írtam anno, hogy nem vállalom a folytatást
  11. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Egy apró megjegyzés a szavazáshoz: valami nincs jól beállítva, ugyanis egyszerre több opcióra is lehet szavazni
  12. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Bár jól szórakoztam, mégis olyan semmi extra volt ez a film. Egy egyszerű kalandfilm, amit bárki élvezhet, az is, aki egy perc Star Warst nem látott korábban, a nagy történetet semmivel sem mozdítja előre. 7 év mozis szünet után viszont azért ez hagy némi hiányérzetet nekem, még úgy is, hogy az interjúk alapján erre lehetett számítani. Tudatosan csinálták ilyenre. Hogy ez mennyire jön majd be a Lucasfilmnek, az idő eldönti. Az Arénában a terem, ahol én néztem, félig se telt meg, ez azért elég aggasztónak tűnik - ilyet SW mozin még nem tapasztaltam, még a Solón is tele volt első nap...
  13. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Én is végighallgattam a soundtrack-et munka alatt hangolódásként. Azért hiányzott már Ludwig zenéje Fura amúgy, hogy ez lesz talán az első SW film a Rogue One óta, amire gyakorlatilag spoilermentesen ülök be a TV spotokat se nagyon néztem.
  14. Gondolom mert olyan lett a film, amilyennek Favreau elmondta: egy "apa-fia" kalandfilm, ami nem igazán foglalkozik a galaktikus léptékű eseményekkel. Ettől a film lehet jó, de a Mandoverse-en belül, ez a film valószínűleg inkább "filler" lesz, és az Ahsoka második évada viszi majd tovább a nagy történetet. Azon lehet lamentálni, ha az eredeti terveknek megfelelően a negyedik évad készül el a film helyett, hogy akkor mi lett volna, gondolom Rixon azt szerette volna inkább
  15. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Galaktikus témák
    Vagy Hayden fogja szinkronizálni animációban
  16. Rixon aggódik https://www.gsplus.hu/velemeny/star-wars-a-mandalori-es-grogu-jon-favreau-dave-filoni-mi-lesz-382194.html
  17. https://variety.com/2026/film/news/mandalorian-and-grogu-first-reactions-star-wars-pedro-pascal-1236748352/ Vannak azért kritikusabb hangok is a pozitívak mellett. Star Wars Explained is azért inkább visszafogott:
  18. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Én azért lenn tartom az elvárásaim ezzel kapcsolatban, biztos, ami biztos.
  19. Igen, inkább olyasmi kaland lesz, mint a Solo-film
  20. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Oppenheimer 2D Imax volt
  21. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Május 20. 20:00 Aréna
  22. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: Starfighter
    Csak ezért:
  23. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Hol láttad, hogy 10 óra? Szerk: ja látom, ha megpróbálok jegyet venni, akkor kiírja. Közben már kerültek fel nem VIP időpontok is
  24. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    Nem, az sima "független mozi" és ott nincsenek eredeti nyelvű vetítések. Mindenesetre ott már egészen május 27-ig lehet előre jegyet venni a filmre, most már nem tudom mire vár a CC...
  25. Yoda József hozzászólást írt ebben a topikban: The Mandalorian and Grogu
    A Sugár Moziban már elérhetők az időpontok, ott az első vetítés május 20. 19:00!

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.

Account

Navigation

Keresés

Keresés

Böngésző push értesítéseinek konfigurálása

Chrome (Android)
  1. Koppints a címsáv melletti lakat ikonra.
  2. Koppints az Engedélyek → Értesítések lehetőségre.
  3. Módosítsd a beállításokat.
Chrome (Desktop)
  1. Kattints a lakat ikonra a címsorban.
  2. Válaszd a Webhelybeállítások lehetőséget.
  3. Keresd meg az Értesítések elemet, és módosítsd a beállításokat.