Ody Mandrell
Admin
-
Csatlakozott:
-
Utolsó látogatás:
-
Jelenleg:
A főoldalt nézi
Ody Mandrell összes hozzászólása
- Sorozatok
-
Sport
OFF Örülök, hogy ennyire örültök egymásnak, de ne feledkezzetek meg apátokról is, aki oroszlánrészt vállat a női oldal fanatizálásában. Szóval fiam a hálasörökre gyűjtheted a pénzt, ugyanis azt szeretem. ON
- Sorozatok
-
Sport
Palik lézerkardozott is, szóval elég SW hangulatban volt.
-
Star Wars Celebration Europe - London 2007
Karrde! Tök jó a hajad.
-
Star Wars Celebration Europe - London 2007
Drágább, de több is. Így korrekt.
-
Értékeld a filmet
Ez igaz, de az egész végén, már ők is csak békére vágytak. Tele volt a t*kük az egész értelmetlen háborúval.
-
Star Wars Celebration Europe - London 2007
Képen nem is tűnik olyan nagynak.
-
Star Wars Celebration Europe - London 2007
Akkor félreértettem.
-
Értékeld a filmet
Ők is áldozatok. Többszörösen is.
-
Star Wars Celebration Europe - London 2007
Még képen is jó nézni ezeket. A Pub különösen tetszik. A celeben csak vasárnap voltatok?
-
Értékeld a filmet
Érdekes, hogy a film elején Gunray azon parázik, legális-e megszállni a Naboo-t. Néha sajnálom őt és a szövetséget, mert a kapzsiságuk árát keményen meg kellett fizetniük.
-
Sorozatok
Megnéztem a Dexter első részét! ZSENIÁLIS! Tartja a szintet, és mi az hogy! Ez az évad még az elsőnél is jobb lesz szerintem. Nagyon megköszönném, ha valaki dobna nekem egy magyar felirat linket a második részhez.
-
Filmek
Dzséjt, egyszer csak eszembe jutott. Spontán! Végülis mindig érdekelt a kérdés, mert a filmekben nem volt megmagyarázva. Mottó: "Gumibugyit kapunk a bevetésre?"
-
A The Clone Wars animációs sorozat
Yoda mint egy ártatlan kiscica, úgy néz. A klón színe? Egyezzünk ki lilában.
-
A The Clone Wars animációs sorozat
Az új insider címlapja.
-
Star Wars viccek
Igen, csak nem igazán tudok angolul, aztán ha írsz egy angol sort így, akkor nem értem a dolgokat. Pedig vicc lenne, vagy mifene.
-
Star Wars viccek
Ez mit jelent?
-
Filmek
Köszi, nem is gondoltam volna, hogy az Alienek a xenomorfok.
-
Filmek
Dzséjt! Te mint nagy Alien szakértő. Mi az a xenomorf?
-
Értékeld a filmet
És épp a szereplők történetben betöltött szerepei miatt is mondom én azt, hogy az újoncoknak sorban kell megnézni a filmeket.
-
Értékeld a filmet
Dzséjt, még mindig remek az írásod. Ma én is megnéztem a filmet. Lucas azt mondta, hogy az előzmény filmek nagyban gondolkoznak, bemutatják a galaxist. Az első epizód tökéletes levetülése ennek a koncepciónak. Remekül bemutatja, milyen is volt az mindennapi élet a galaxisban. Ezek a részletek a korábbi filmekből nem derültek ki! Itt azonban tobzódunk az ilyen apró részletekben, ami ha SW rajongó az ember, akkor igen csak ínyére válik. Vegyük a mások által a narratíva szempontjából teljesen feleslegesnek tartott fogatverseny példáját. Remekül bemutatja mivel ütik el az időt, a külső terülteken élő 'hontalanok'. Remek adalék a mindennapokhoz. Aztán amiről Dzséjt bátyó nem emlékezett meg, az Watto. Ez a karakter, úgy ahogy van (animáció, stílus), tökéletes! Hűen ábrázolja Lucas azon koncepcióját, hogy a mellékszereplők is szerves részei a filmnek. És már csak miatta is szégyen, hogy nem kapott az ILM Oscart '99-ben.
- Képkereső
-
Jar Jar Binks
Az EPI extra lemezén lévő making of filmet elnézve, van Lucasnak egy érdekes kijelentése, még a previzuális meetingen, ami ugye jóval a forgatás előtt van. Megjegyezte, hogy Jar Jar a kulcs. Ha nem működik a karakter, akkor a film is megbukhat. Érdekes ez, mert feltehetően akiknek szánva lett, azok imádták (a kis srácok), a régi felnőtt rajongók nagy része pedig nem szerette. Nyolc év alatt vajon mennyire változott meg a gunga megítélése? Jó lenne egy szavazást látni róla.
-
Zene