Ugrás a kommentre

Jyn Erso


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Igen, ezt én sem értem, miben is lépett elő ő vezetővé igazán. A Lázadó Tanács pont nem törődött vele, az egyik tanácsos még az arcába is vágta, hogy csak egy bűnöző, nem szavahihető. A kommandósokat meg Cassian szedte össze, ő is parancsnokolt nekik. Még Bodhi is őt kérdezte, hogy mit csináljon, nem Jynt.

Cassian és Jyn pedig társként dolgoztak, de ha Cassian nincs, szerintem senki a füle botját sem mozdította volna meg Jyn miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelképesen értem, hogy vezető szerepbe került. Nem dirigált senkinek, nyíltan nem álltak mögé, de végtére is mindig az történt, amit ő akart. A lázadók lehetőségeihez mérten persze. Azért nem nézte le vagy ítélte el mindenki. Tartott egyfajta motivációs beszédet, "letojták", de Cassian összeszervezett egy csapatot, mert hitt benne. Nekik is mondott pár szót, szerintem már ők is hittek benne és az ügyében. Felkerekedtek, a Szövetség meg végül megindult az offenzívára. Senki nem ismerte el Jynt vezetőnek, de valahol ő volt a szellemi vezér. Legalábbis nekem így tűnt. Vajon mi lett volna az egész archívum elleni támadásból, ha ő mondjuk lelép még az ülés előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.