Ugrás a kommentre

2x15 - The New World


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

15. rész - The New World / Az új világ

 

epguidere215.jpg

 

Írta: 

Rendezte: 

 

Helyszín: 

 

Szereplők:

 

Történet

 

 

Érdekességek

 

 

Concept Art galéria

 

 

Pár kitétel.

 

1. A letöltéssel kapcsolatban itt, a felirattal kapcsolatban pedig itt találsz információt. Ezt a topikot ne ezekre használd.

2. Amennyire az lehetséges próbálj meg az adott rész keretei között maradni.

3. A történet elemeit ne rakd spoiler gomb mögé. Itt az epizód konkrét történéseit tárgyaljuk ki.

4. Csak akkor szólj hozzá a témához, ha már láttad az aktuális részt.

5. Tartsd be a fórumszabályzatban leírtakat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire hangulatos rész kevés volt eddig ebben a sorozatban, olyannyira, hogy ez mindent vitt! Fantasztikus látványvilág, és ötletes helyszín! 

 

A történések is haladtak, az Aeos valóban kellemes hely ahol korábban a lázadók egy csoportja is tanyázott. Ez volt Kaz-ék szerencséje, mert a jó tapasztalatok miatt maradhattak. Az epizód főleg a helyszín és a lakók bevezetésére szolgált, de annak kiváló volt. Akármelyik TCW rész mellé odaraknám ezt, már ami a látvány illeti. :clap: 

 

Kaz amúgy a rész végén olyan szöveget vágott le, amitől dobtam egy hátast. Mindig is ilyennek kellett volna lennie.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Most elkezdtek beindulni az események. Eddig folyton csak menekültek, ezúttal viszont stratégiát váltottak és úgy gondolták jó lenne valahol megállapodni. Az, hogy kaptunk egy újabb bolygót nagyon jó volt és ez az új faj is nagyon tetszett. Annak is örültem, hogy Griff múltjáról is több információt kaptunk és érdekes volt az is, hogy mennyire máshogy közelítették meg szorult helyzetüket Kazzel. A srác folyamatosan tenni akart valamit, tevékenyen törni előre, míg az öreg ex-birodalmi kissé mintha beletörődően vette volna tudomásul, hogy mi vár rájuk. A korábbi epizódban látott droidok jó volt, hogy megint visszatértek, még ha nem is bizonyultak túl effektívnek. Ezek az aeosi őslakosok mindenesetre kemény ellenfeleknek bizonyultak (habár az ER osztagai nagy pusztítást végeztek a soraikban) ádáz harcosok és nem is ostobák. Én is meglepődtem mikor a királynő megszólalt a közös nyelven (Kaz azt a fajta technikát próbálta alkalmazni, hogyha lassan beszél akkor megértik azt a nyelvet, amit mond… mondjuk sok logika nincs benne, de én is láttam már hasonlót a valóságban). Az tetszett még külön, mikor elindultak vissza azokon a repülő lényeken, akkor ott motoszkált bennem, hogy a droidok hogyan fognak visszajönni velük… aztán látom, hogy ott lógnak az egyik lény alján. :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.