Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lost s4, végeztem vele tegnap este

Spoiler:

Az évad második fele már határozottan tetszett :P Szerintem csak meg kellett szoknom, hogy azt mutatják közben, mi lesz később, nekem ez furcsa volt elsőre. Ahhoz képest, hogy elvileg hatan menekültek meg, elég sokan grasszálnak a szigeten kívül, valahogy Locke is kijutott, meg ott van Ben (aki mégsem halódott meg a sziget elköltöztetése közben/után), na meg Desmond és Frank, de ők pl. kivételek, nem voltak a gépen, és gondolom, most bújkálnak nem ok nélkül.

Az évad végén arról beszélnek, hogy megölték Alexet, de ez vagy nálam maradt ki valahogy (mert nem emlékszem a halálára) vagy valami nem stimmöl :D Danielle (szegény, őt nagyon sajnálom, eddig túlélt a szigeten, erre lelövik :D ) és a srác holttestét megtalálták, de hol a lány? Amikor a 3. évad végén szó volt róla, hogy valaki meghalt (Jack meg is nézte a koporsót, bár csak kívülről), eszembe jutott pár ember, köztük Locke is, és láss csodát, tényleg őt láthattuk a 4. évad végén a koporsóban. Anyám már korábban "lelőtte" nekem, hogy élni fog, szóval nem fog nagy meglepetésként érni, ha valahogy "feltámad". Sun meg jól kinőtte magát, egész kemény csaj lett belőle :P

Jack meg marha, de hát eddig is kicsit az volt :D Valahogy vártam, hogy kiderüljön, Claire a tesója, az apja búcsúztatása pont jó volt erre (legalább megtudtuk, hogy az anyja felébredt a kómából). Apropó, az öregdoki "szelleme" vagy ki mi a frászt keres a szigeten? Na mindegy, majd kiderül minden.

Azért az se semmi, hogy Sayid összedolgozik Bennel, ezt valahogy nem gondoltam volna róla.

Azt hiszem, mostanra már elég bejövős a Desmond-Penny szál, aranyosak együtt :D

Anyám már azt is puszta jóindulatból elárulta, hogy tényleg visszamennek a szigetre, megint lezuhannak. Most már csak a hogyan lesz az érdekes. Vajon ebben a mindenkiben benne lesz Desmond meg Walt is? És Ben? Ő visszasunnyog olyan úton, ahogy eljött? Á, rengeteg kérdés, érzem, hogy jó lesz a következő két évad :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom olvasni ezeket az évadértékeléseket meg találgatásokat, kérdéseket. :D

Annyira naívak vagyunk. :P Azt hisszük, hogyha hallottunk valami spoiler féleséget akkor már nem is kell ezen izgulni, és akkor a pofánkba nyomnak egy olyan dolgot, hogy csak nézünk. :D Ez a sorozat legjobb érdekessége. :D

De örülök hogy tetszik Karrde.

Azért azt keresd vissza hogy mi is történt a lánnyal, mert elég fontos vkinek a jellemfejlődésében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira naívak vagyunk. :D Azt hisszük, hogyha hallottunk valami spoiler féleséget akkor már nem is kell ezen izgulni, és akkor a pofánkba nyomnak egy olyan dolgot, hogy csak nézünk. :P Ez a sorozat legjobb érdekessége. :D

Hogy ez mennyire igaz! És mennyire jó ettől ez a sorozat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, egyelőre nem nézem vissza, haladok tovább, meglátjuk, hogy rájövök-e, hol mit hagytam ki (pedig hát az elmúlt 3 napban néztem meg ezeket a részeket, és még el sem aludtam közben), majd utólag :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, és majd jönnek a pofára esések is, hogy nincs semmire se magyarázat még mindig és mindig és......... :D

Ezen listám nekem már a Holdig ér :D

Mert nem csak nézni kell a Lostot, hanem látni is. :P

 

Karrde: Kimaradt volna a 4x09, a Linus központú rész?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Kimaradt volna a 4x09, a Linus központú rész?

Nincs kizárva, hogy az véletlenül kimaradt, mivel az rémlett, hogy a 9-esnél (vagyis utána) hagytam abba pénteken, szombaton megnéztem a 10-est, aztán tegnap a 11-estől. Hmm... akkor lehet, hogy pénteken a 8. részig néztem meg. Köszi szépen, délután belesasolok, mert akkor biztos kimaradt ez a rész nálam, aztán meg nem tűnt fel a hiánya :D

Egyébként meg remélem, mire a végére érek, nekem nem lesznek ilyen látási bajaim a sorozattal :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkapott a nosztalgia, nomeg lassan ugye mozikban a Szupercsapat...szóval, elkezdtem nézni a legelső bevezető másfél órás részt a régi sorozatból. :D Hát szakadok ezerrel ezeken az ütődötteken :D:P:D Olyan dumákat nyomnak. Hogy ha ezt is hozza majd a film akkor minden elismerésem :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde... Pont az a rész maradt ki? Hogy merészelted? :D Most komolyan, a Shape Of Things To Come az évad legjobb része a The Constant után. Már épp kezdtem egy kicsit elunni az évadot amikor egy kis szünet után leadták ezt... Elképesztő! :P És igazat adok Kudarnak, nem ártana visszanézni! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj már, srácok, véletlenül maradt ki!! :D De nyugi, ezt nézem meg ma először, még a címe sem ismerős, szóval tuti kimaradt a hétvégén. De tényleg csak azért, mert rosszul emlékeztem, hogy hol jártam :D A The constant valóban remek rész volt :P

Egyébiránt a sorozatból tanultam egy új angol szót is (eddig nem tudtam angolul, de ma megnéztem leírva is, ha már hallás után tudom): a szeplőst :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 4/9, valóban kihagytam, Obi1 gratula, hogy így ismered a sorozatot és kapásból megmondtad, hogy melyik rész maradt ki nálam, egyébiránt másra is választ kaptam ebből a részből

Spoiler:

Szegény Alex :D Sajnáltam, de egy kicsit Bent is. Na de ez a látogatás a végén Widmore-nál igen meglepő volt. Szegény Penny, most már érte is lehet aggódni. Egyébként nem írtam reggel, de az is felmerült bennem, hogy vajon mi történt Nadiával, de ebből a részből az is kiderült, hogy meghalt. Meg az is, hogy Sayid mit keres Ben mellett, no és valóban ott van Des hajója, azt Benék megszerezték, szóval azzal simán el tudott jönni a szigetről. Huhh... jó sok minden maradt volna ki nálam, ha nem jön rá Obi1, hogy ezt a részt kihagytam :D Egyébként valóban remek volt :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 4/9, valóban kihagytam, Obi1 gratula, hogy így ismered a sorozatot és kapásból megmondtad, hogy melyik rész maradt ki nálam, egyébiránt másra is választ kaptam ebből a részből

A negyedik évad epizódjait én is fejből tudom ám, nem csak Obi1. :lol: Csak beelőzött. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A negyedik évad epizódjait én is fejből tudom ám, nem csak Obi1. :lol: Csak beelőzött. :P

Nekem ez így még nem megy, de hátha majd :P

 

Karrde: A Lost tényleg olyan hogyha egyet kihagysz nem érted a többit.

Á, azért lehetett érteni a lényeges elemeket, csak pár "apróság" volt nyitott kérdés.

 

5/1

Spoiler:

Alakulgatnak az események, elég durván. Gondolom a szigeten lévők tuti nem 3 évnek élik meg azt az időt, míg Jackék visszamennek hozzájuk. Ami a rész szépségét adta, hogy Sawyer végig félmeztelenül szaladgált a szigeten, ilyen jöhet még :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt végig az Odaát harmadik évada. :lol: Jó volt, de talán a vége felé már túl brutális és komor, mellőzték a kedvelt élcelődéseket amik azért egy remek adalékot adtak végig a sorozatnak. Az érzelgős sablonos szövegből még itt se vettek vissza, pedig nem ártott volna. Minden esetre remek sorozat, de most asszem hosszú szünet jön mire leszinkronizálják a kövi évadot. Eredetiben meg ezt nem vagyok hajlandó megnézni, mert a szinkron kitűnő. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi, Walt nagyon kemény. 2. évad utolsó elöttijét néztem meg és ááá de durva volt főleg a vége. Azok alapján a kis bemutatók alapján nem lesz semmi az évadzáró sem, bár nem tudom, hogy juthatnának el Heisenberghez. :)

Milyen lett a 3. évad? vége lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A harmadik évad lett a legdurvább szerintem, visszavettek egy kicsit a családi drámából (pedig az is milyen jó), és több lett az izgalom.

 

Amúgy nagyon jót tesz a kábeles/angol sorozatoknak hogy kevesebb epizóddal futnak, sokkal minőségibb részek születnek. El nem tudnék képzelni egy Dextert 24 résszel.. amit mellesleg már nagyon-nagyon várok, bár az előző évadot egyszerűen lehetetlen felülmúlni.

Szerintem nyáron újra is nézem a sorozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 5/8-ig (vagy 7-ig, már nem teljesen tudom, hogy melyik résznél járok, mindenesetre a Lost mappámban éppen az utolsónál, ennyi van bemásolva éppen, de hogy az melyik rész, az rejtély :) )

Spoiler:

Mekkora volt már az 5/6, amikor megint a szigetre kerültek. És persze előre tudtam, hogy utána nem velük folytatódik, hanem Locke-kal. Értettétek anno, hogy Ben mit miért csinál? Mert én nem igazodom ki rajta még mindig teljesen (vagyis hát csak néha), de igazából Widmore-on sem. Gondolom, majd később :) Vagyis mi a fenének beszélte le Locke-ot, hogy megölje magát, ha utána ő maga nyírta ki? Azt hiszem, ahhoz lehet köze, amit mondott neki, és gyorsan meggondolta magát Ben. Biztos az is megér egy-két sztorit, hogy Sayid, Hurley és Kate hogy kerültek mégis fel a gépre, és hol van Aaron. Desmond is hiányzik még a szigetről, bár tegyük hozzá, hogy ő eredetileg sem repülőn érkezett. Közben eszembe jutott az első évadból, hogy amikor Jack megnézte az apja koporsóját, az üres volt. Az öreg akkor végig ott grasszált a szigeten? Hmm... érdekes.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtem, hogy minden kiderül majd idővel :) Örülök, hogy jó olvasni, amiket írok :) Meg tényleg jó gondolkodni a történéseken, és aztán találgatni, vajon mi és hogyan lesz.

Még egyet elfelejtettem lentebb

Spoiler:

Ben mégsem a hajóval jött el, ő is úgy került ki, mint Locke, a sivatagba, szóval kamu volt a hajó (bár a többieknek elég is volt ez a magyarázat, no meg érthető is), bár hihető. Viszont akkor a hajó még mindig ott van valahol a szigeten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a BB évadzárója is, de az előző rész kicsit jobb volt, de most a hátráltató tényezők kikerültek a képből, legalábbis most még úgy néz ki, egy mégerősebb 3. évadra számítok! :) De viszont jól beetettek azokkal a kis videókkal a részek elején...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 5/8-ig (vagy 7-ig, már nem teljesen tudom, hogy melyik résznél járok, mindenesetre a Lost mappámban éppen az utolsónál, ennyi van bemásolva éppen, de hogy az melyik rész, az rejtély :) )

Akkor lassan már én is beletudok kotyogni. :) Én egyre jobban élvezem! :D Hihetetlenek a szövegek néha, és igen, néha akkorát nyúlik az arcom, hogy csak na! :D BSG óta így nem szórakoztam! :D

Már kezdem sajnálni, hogy anno a művésznőtől nem Danielles képet írattam alá mikor itt volt, hanem Delenneset. :D

 

Már előre rágom a kefét, mit fogok nézni, ha végignéztem. Asszem Fringe lesz a kövi.

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.