Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Legalább ebben egyet érthetünk :D

Gyere haladjunk lépésről lépésre végig az egészen, hátha csak egy lépést hagytam ki valahol a sztoriban. :D Van dobókockád? :D

 

http://m.blog.hu/co/comment/image/03/bsgtimeline.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

D'eanna, bakker, tényleg... kösz Karrde.

Szívesen :D

Szívem, tényleg ízlés kérdése, hogy tetszett-e vagy nem :D Neked így nem jött be, másnak igen, szóval érdemben innentől már nem sokat tudunk a filmről beszélni.

 

Hehe, most látom, hogy Odynak meg azért bejött a vége :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szívesen :D

Szívem, tényleg ízlés kérdése, hogy tetszett-e vagy nem :D Neked így nem jött be, másnak igen, szóval érdemben innentől már nem sokat tudunk a filmről beszélni.

 

Hehe, most látom, hogy Odynak meg azért bejött a vége :D

Szívem, ha nem vetted volna észre én már lezártam a dolgot. :D Eszem ágában sincs erről a sorozatról beszélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Oldie őse törzsgyökeres Viper pilóta volt, aztán most azért ilyen morci, mert az ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük-(a sokadikon)-napapa Viperét bevágták a Napba, és nem örökölhette meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pff, hát hol marad a gyermeki lelemény? Kenyérpirító Tamáska, kenyérpirító. :P :P

Nem jó, mielőtt kitiltottak a konyhából, leégettem... :yeah: De most, hogy így mondod, a húgom hajsütőjével talán lehet valamit kezdeni :)

OFF END

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egye fene, jöjjenek :yeah:

 

TSCC

Spoiler:

Jó rész volt, JC egyre t*kösebb legény lesz. Az az érdekes, hogy a Mexikóis résznél nekem is feltűnt, hogy a csajszi nem reagált semmi érdemlegeset a Connor névre, csak aztán elsiklottam felette. Most már tudom, hogy volt értelme.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap behoztam a BSG-t, ma behoztam a TSCC-t, bár ebből még lesz vissza három rész (öszenye-visznya, vagy csak a 2. évadból, az még kérdéses). Egész tetszetőssé alakult végül ez a kis középszerű popcorn-series (ezt levédetem :yeah: ). Vajon milyen lett volna az első évad, ha az írósztrájk miatt nem kellett volna elkaszálni? Mindegy, ez a második évad második fél hatványozottan jobb, mint eddig bármelyik rész, különösen az utolsó kettős.

Spoiler:

Szegény Riley, kedveltem, bár tudtam, hogy meg fog halni. Ennek így kellett történnie, ha az írók kezdeni is akartak vele valamit. Szépen vezették a karakterét, és szomorú véget ért, de legalább rájött, hogy az a hülye liba mit tervezett. És annak a tyúknak még volt pofája a folytogatása közben a paradicsomról szajkózni. Apropó, hülye liba, mekkora tetüség a készítőktől, hogy nem mutatták a halálát, és még Derek sem tudott egyenes választ adni. Így ha folytatódik a sorozat, a 3. évadban még előhozható, de ha nem, akkor elvették tőlem azt az elégtételt, hogy lássam a gekkóképűt kinyúvadni. Pedig már úgy örültem, mikor Derek benyögi: "Én nem vagyok John Conno.", és már rántotta elő is a 9 mm-est. A csaj meg fut, na mondom, megkapja a megérdemelt hátba lövést. Erre nem :) Mellesleg, ritka ostoba volt ez a tik. Hibáztatott mindenkit, a 888 kapitányt, Connort, Cameront, de az eszébe sem jutott volna, ha az az idióta legénység nem feszíti fel a frigyládikát, ahogy a határozott és egyértelmű parancs szólt, akkor nem lett volna semmi baj, sőt, már lenne egy T-1000-sük (aki még jó, hogy nem csatlakozik olyanokhoz, akik a kihalás küszöbén is egymást öldösik). Ebből a szempontból a gépek sokkal jobbak voltak, elégedett voltam, mikor a tökfilkó feje szétment a tartógerendán, és sajnáltam a kapitányt. Áááá... és nem láttam, ahogy agyonlövik... ha ezután nem lesz harmadik évad, amiben láthatom felfordulni, nagyon csalódott leszek.

Viszont, egy okból gáz, hogy ennyi időt kihagytam: én már tök elfelejtettem, mi történt Mexikóban. De tetszett, hogy hangsúlyt fektettek ilyen kis apróságokra. Viszont - bár lehet, viszsanézve erre is van utalás - Riley követése John részéről, vagy legalábbis a megvilágosulása valamilyen formában megmutatkozhatott volna, na persze nem direkt módon.

Amire meg igazán kíváncsi vagyok, hogy John Hanrey vajon megvédi-e végül Mr. Ellisont a Mrs. Weavertől. Érdekes fordulat lenne mindenki számára (Ellisonnak, hogy sikerült a tanítás, és Weaver egy terminator; John Hanry-nek, hogy újat tapasztalhat, a T-1001-esnek meg azért, mert nem éppen ezt akarná elérni).

Várom az utolsó három részt, remélem, sikerül tartani (vagy felülmúlni) a szintet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TSCC

Spoiler:

Én is marhára sajnálom, hogy nem láttuk, mi lett Jesse-vel :yeah: Már nagyon agyoncsaptam volna azt a nőt. Dzséjt, a mexikói részt mi is kb. ugyanolyan régen láttuk :) Hajlok arra, hogy John Henry végül segíteni fog Mr. Ellisonon. Mondjuk a nő eléggé pipa lehet attól, hogy Ellison elég jól végzi/végezte a dolgát. Remélem, így lesz, végül is ennek az egész történetnek igen fontos momentuma, hogy egy gép képes felfogni az élet értelmét, stb. Ha nem így történne, az kissé ellentétes lenne a T2-vel.

Szerintem ütős lesz az utolsó pár rész. Remélem, annyira, hogy mégsem kap cancelt. Lehetett egy petíciót aláírni, hogy folytassák a 3. évaddal, én feliratkoztam rá, legalább ennyit meg tudtam tenni. Ami még esetleg a sorozat folytatása mellett szólhat, hogy jön a mozifilm, és fellángol a Terminátor-mánia :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ütős lesz az utolsó pár rész. Remélem, annyira, hogy mégsem kap cancelt. Lehetett egy petíciót aláírni, hogy folytassák a 3. évaddal, én feliratkoztam rá, legalább ennyit meg tudtam tenni. Ami még esetleg a sorozat folytatása mellett szólhat, hogy jön a mozifilm, és fellángol a Terminátor-mánia :)

Igen, ha másért nem, a T4 mozifilm körüli hercehurca miatt érdemes lenne még egy 3. évadra beruházni, és kihasználni a film nyújtotta reklámot. De mivel már most a pénteki halálzónában adja a fox, így nem hiszem, hogy lesz új évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.