Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Édes jó Apukám is a Dex végére ért, és most nézte meg az évadzárót. Néztem vele az utolsó 15 percet, és egész más értelmet nyer amikor

Spoiler:

az asztalon beszélget Artúrral. Érdemes mindenkinek újra megnézni mert egész durva rezzenések vannak benne. Amikor Dex a családjáról beszél, Artúr hogy reagál, meg mikor A mondja hogy már amúgy is vége...szal érdemes újranézni. Nagyon kemény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, köszi, azt hiszem, egyik nap megnézem még egyszer :)

 

24

Spoiler:

Húgom kezd nagy David Palmer-rajongó lenni (mondta is, hogy milyen jó lenne, ha ilyen típusú pasit csíphetne meg magának :( ) :D Hiába no, az én húgom :lol: Nem árultam el neki, hogy mi fog vele történni később :P

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde 24

Spoiler:

Az az egyik legdurvább dolog az összes évad közül, amikor őt kinyírjá, ha jól emlékszem az 5. évad első részében. Azon azt hiszem leestem a székről, hogy ilyet meg mernek tenni. És igen... :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, 24

Spoiler:

Jól emlékszel, az 5. évad kezdődik ezzel. És vele párhuzamosan megölik Michelle-t is, vagyis ő is meghal. Elég durva volt, hogy ezt így megjátszották, marhára sajnáltam :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, 24

Spoiler:

Szerintem simán befejeznék ezzel. Azok után, amiket megéltünk, ezen nem csodálkoznék egy percig sem. És valószínűleg ezért hagynák ki ezt a véget, hogy meglepjenek minket :clap2: És boldogan élt, míg meg nem halt :lol: Egyébként volt már olyan sorozatunk, ahol a végén meghalt a szimpi főszereplő :) Ezért sem lenne új dolog, és pont ezért kéne kirukkolniuk valami egyedibbel.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde:

Spoiler:

Hát igen ebben van valami. A szökésnek a vége is nagyon idegesített, és mivel a 24et sokkal jobban szeretem, ezért itt nem kéne meghalnia, főleg mivel a 7 évad alatt 2x már igazából is meghalt. :) Nem sok főszereplőről lehet ezt elmondani. :clap2: De az is fura lenne ha letelepedne és boldog nagypapaként élne. Bár abban még benne lenne a folytatás lehetősége. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar: A 24-ből a 8.évad lesz az utolsó?Sajnálnám ha vége lenne, évekig tudnám nézni.

 

Hát igen én is. De már Kiefer is azt nyilatkozta, hogy lehet, hogy ez lesz az utolsó... :peace:

Csak hát tényleg elég sok mindent ellőttek már ebben a témában, és gondolom nem akarják már magukat ismételni.

Bár szerintem megoldanák.

 

Spoiler:

Amúgy én is valami ilyesmire tippelek, de Jack megérdemelné az szép nyugodt öregkort.

Meg milyen lenne, 24. rész, utolsó 5 perc, és Jack a golyó elé ugrik hogy megmentse pl az elnököt ...aztán 57...58...59...és kész. :hmm: megőrülnénk. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24

Spoiler:

Ne is írjatok ilyet, jobban szeretném, ha öreg nagyapóként végelgyendülésben halna meg :lol:

Sajnánálnám, ha nem lenne több évad, nagyon szeretem ezt a sorozatot. A nyilatkozatok meg nem mindig fedik végül a valóságot. Vagyis remélem :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nézem csak mik is lesznek jövőre a TV-ben új sorozatok :)

Dollhouse-t ismertem már hallásból, V-t is. A Mercy is nézős lesz Michelle miatt. Plusz a Castle is egész jó lehet, már amit meg lehet ebből a képből állapítani ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dollhouse első évadja nagyon jó, érdemes nézni. A másodikról nem tudok nyilatkozni, még nem láttam de csökkent a nézettsége és kaszát is kapott sajna, de az első szuper ettől függetlenül.

 

A Castle pedig egy kis nyugis sorozat. Aki szereti Fillion-t, annak mindenképpen ajánlom, ő viszi a sorozatot, amúgy elég langyi lenne nélküle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Január 8-tól visszatér a Retek-re a SupNat az első évaddal :pfff:

http://port.hu/odaat_supernatural/pls/fi/f...mp;i_where_tv=1

 

Most karácsony alatt végignéztük nagynbátyámmal a 2.évadot. Még nem tudja mi vár rá a folytatásban. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.