Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Ennek megvalósulása szerintem már nemigen jöhet össze.

Ahsokát ki akarták végezni bűneiért... így, hogy minden vád immár Barriss-t illeti, valószínűleg ő jut erre a sorsra. De ha valami csoda folytán nem is, akkor is annyi a minimum, hogy kizárják a Jedi Rendből, ezzel együtt a Hadseregbeli jogosultságai is megszűnnek, így keresnivalója nincs klónok közelében, azaz a 66-os kiadásakor is nehezen halhat meg általuk.

 

 

Igen, az egyik egy 2007es könyv (és egy 2005ös képregény) a másik meg 2013as mese, ellentmondások lehetnek .Gondolom ez kint csak egy könyv az 10000ből és itt is csak kétszer említi kb két sor erejéig.Simán lehet,hogy a TCW írója nem is tud erről ,bár nyilván ha tudta volna se csinálta volna másképp, dramaturgiailag ő volt a megfelelő szereplő erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szép és jó akció,csak ha valaki SW könyveket olvas leginkább az nem sokra megy vele ,max kapsz a Hűség mellé egy Alient :D

Szerintem úgy lett volna értelme ha az akció keretén belül legalább még egy SW könyv lett volna.

 

Más: Azért a Dart Plagiust kiadhatták volna keménybe, ha egy 90 oldalas képregényt amit elolvasok 30perc alatt ilyen minőségbe legyártanak,akkor egy könyvet ami várhatóan 10x jobban fogy mint a képregény ,mért nem lehet?(nem tudok túllépni a témán...:D:D) Így sok érte ez a 3600, inkább vadászom egyet valahol majd neten, ellenben ha keményben is ki jött volna ki ,kicsivel többért úgy lehet megvettem volna tőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudok elképzelni egy SW könyvet kemény borítóval. A filmes könyvváltozatok és a TCW-hez köthető regényeken kívül mindegyik puha borítóval jelent meg. És szerintem ez így is van jól. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem tudok elképzelni egy SW könyvet kemény borítóval. A filmes könyvváltozatok és a TCW-hez köthető regényeken kívül mindegyik puha borítóval jelent meg. És szerintem ez így is van jól. :)

sajnos en anno a Sith-ek boszujat csak kemenyben talaltam de van meg vagy 2 kemenyfedeles hanem mas arra jo hogy megfogja a sort konyvtamaszkent

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek tetszett a Darth Vader és fia, az várhatja a folytatást, a Vader's Little Princess-t.

 

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/306181_525123517539254_2055941882_n.jpg

 

Vicces.

De nem valószínű, hogy magyarul megjelenik.

 

 

Igen, az egyik egy 2007es könyv (és egy 2005ös képregény) a másik meg 2013as mese, ellentmondások lehetnek .Gondolom ez kint csak egy könyv az 10000ből és itt is csak kétszer említi kb két sor erejéig.Simán lehet,hogy a TCW írója nem is tud erről ,bár nyilván ha tudta volna se csinálta volna másképp, dramaturgiailag ő volt a megfelelő szereplő erre.

 

Az ilyen apró utalások nem lényegesek. A lehető legkönnyebben ezeket lehet kimagyarázni. Az adott szereplők úgy tudták, hogy Bariss meghalt a 66-os parancs során. Így, ezek nem is számítanak ellentmondásnak.

 

Igazából a TCW-sek leszarják az EU-t, mondjuk ki. :)

 

Azért ezt nem mondanám. Az esetek 75%-ban azért beépítenek dolgokat.

 

Szép és jó akció,csak ha valaki SW könyveket olvas leginkább az nem sokra megy vele ,max kapsz a Hűség mellé egy Alient :D

Szerintem úgy lett volna értelme ha az akció keretén belül legalább még egy SW könyv lett volna.

 

Más: Azért a Dart Plagiust kiadhatták volna keménybe, ha egy 90 oldalas képregényt amit elolvasok 30perc alatt ilyen minőségbe legyártanak,akkor egy könyvet ami várhatóan 10x jobban fogy mint a képregény ,mért nem lehet?(nem tudok túllépni a témán...:D:D) Így sok érte ez a 3600, inkább vadászom egyet valahol majd neten, ellenben ha keményben is ki jött volna ki ,kicsivel többért úgy lehet megvettem volna tőlük.

 

Inkább maradjanak a könyveknél a puha verzióban. Legalább is szerintem. Azt se értem, hogy a képregényknél miért kell kemény, de hát ők tudják. Én puhában adnám a képregényeket is.

Ha a könyv keményben lenne, akkor a Darth Plagueis kb 4600-ba kerülne. Ilyen magas árnál valószínű, hogy jó páran kihagynák a vételt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok... (TCW kapcsán már nem használok spoiler fület, mivel eltelt már néhány nap a vetítés óta, azóta nyugodtan meg lehetett nézni.) Szóval, Ahsokát, ha jól értettem, nem kifejezetten halálbüntetésre akarták ítélni. Csak Tarkin megemlítette, mint esetleges ítéletet, amelyet egyrészt nem is ő hoz meg, másrészt meg el sem hangzott végül az epizódban. Simán ki lehet magyarázni, egyébként, de ehhez további EU-ra van szükség, ami valószínűleg nem fog megjelenni. Ha teszem azt börtönbüntetésre ítélnék végül Barrisst, mert megérintette őket a beszéde, akkor még szabadulhat. Terrortámadása ellenére Barriss nem állt át a Sötét Oldalra, nem kifejezetten gonosz. Előkerülhetne egy eset, amiben kifejezetten az ő segítségére van szükség, nem bíznának benne, stb., de végül bebizonyítja, hogy méltó a bizalomra és esetleg visszakerülne a katonai kötelékbe. (De ehhez valami nagyon nagy hőstettet kellene végrehajtania.)

 

Csak egy esetleges alternatíva, persze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom. Barriss ártatlan áldozatok tucatjaiért felel, szerintem nincs az a hőstett, amiért megbocsátást nyert volna. Van egy olyan érzésem, hogy a sorsát nem fogja elrendezni a TCW, tehát majd az EU-nak lehetősége lesz valamit kitalálni. De azért jó, hogy nagyon más EU-művel nem ütközik. Divininek meg nem kellett tudnia, hogy a MedStar-ügy után mi lett a lány sorsa, maximum sejtései lehettek. Nem tudom, hogy ez a Barriss-ügy mennyire került a nyilvánosság elé.

 

Ui: szegény Michael Reaves, mindig beletenyerel.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom. Barriss ártatlan áldozatok tucatjaiért felel, szerintem nincs az a hőstett, amiért megbocsátást nyert volna. Van egy olyan érzésem, hogy a sorsát nem fogja elrendezni a TCW, tehát majd az EU-nak lehetősége lesz valamit kitalálni. De azért jó, hogy nagyon más EU-művel nem ütközik. Divininek meg nem kellett tudnia, hogy a MedStar-ügy után mi lett a lány sorsa, maximum sejtései lehettek. Nem tudom, hogy ez a Barriss-ügy mennyire került a nyilvánosság elé.

 

Ui: szegény Michael Reaves, mindig beletenyerel.

Végrehajtott egy bombamerényletet, ez SW-s mércével nem annyira nagy bűntett azokhoz képest, amit a nálánál sokkalta nagyobb rangú gonoszok tettek. Mit tudom én, egy bolygó megmentése egy tömegpusztító fegyvertől az élete kockáztatása árán szerintem önmagában simán elég egy amnesztiához. És ez lenne a karakter kálváriája, hogy a történet végéig senki sem bízik benne és végül még túl is teljesíti önmagát. Annak idején arra sem számítottunk, hogy Asajj Ventress ennyire gyökeres ellentéte lesz önmagának. És persze a top érv: Darth Maul visszahozása után már semmi sem sántít! :D

 

És lehetne a könyv/novella címe: Redemption. Úgy is most olyan menőek az egyszavas címek SW-s berkekben. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Szerintem így megrendelem ingyen valamelyik WH/40K könyvet. Ti melyiket ajánlanátok?

Ja, és elképzelhető, hogy bővülni fog a lista?

 

A Vérszülöttet javaslom.Ez Warhammer fantasy, de nagyon jó könyv. Habár ez a Felix és Gotrek egyik melléksorozata, a Vámpírvadász után játszódik. Nagyjából olvasható önállóan. A sorozat fő címe: Ulrika, a vámpír már előre elárulja mi lesz a leányzó sorsa, úgyhogy talán nem annyira vészes, ha kihagyod a Félix és Gotrek első 6 kötetét.

A Sabbat világokhoz szükséges lenne ismerni a Gaunt szellemei sorozatot, van olyan novella mely a sorozat 11. kötetének eseményeivel játszódik párhuzamosan. Sok történet pedig a Gaunt szellemei egyéb köteteinek idejében játszódik.

Az Inkvizítor teljesen olvasható önállóan. Sokak szerint a Warhammer 40k egyik alapköve ez a trilógia, bár szerintem egy kicsit eljárt már felette az idő. Abnett Eisenhorn trilógiája sokkal jobb lett.

Nem tudok róla, hogy bővülne a lista.

 

Novellák érkeznek: Jason Fry: Hondoról egy törénet; Ostrander: Eruption (az Into The Voidban jelenik majd meg)

De örülnék egy Szukitsos novellagyűjteménynek :)

 

Jól hangzik. Nem lenne roszz, ha tényleg meg lehetne oldani egy külön kötetben a novellák magyar kiadását.

 

 

Srácok... (TCW kapcsán már nem használok spoiler fület, mivel eltelt már néhány nap a vetítés óta, azóta nyugodtan meg lehetett nézni.) Szóval, Ahsokát, ha jól értettem, nem kifejezetten halálbüntetésre akarták ítélni. Csak Tarkin megemlítette, mint esetleges ítéletet, amelyet egyrészt nem is ő hoz meg, másrészt meg el sem hangzott végül az epizódban. Simán ki lehet magyarázni, egyébként, de ehhez további EU-ra van szükség, ami valószínűleg nem fog megjelenni. Ha teszem azt börtönbüntetésre ítélnék végül Barrisst, mert megérintette őket a beszéde, akkor még szabadulhat. Terrortámadása ellenére Barriss nem állt át a Sötét Oldalra, nem kifejezetten gonosz. Előkerülhetne egy eset, amiben kifejezetten az ő segítségére van szükség, nem bíznának benne, stb., de végül bebizonyítja, hogy méltó a bizalomra és esetleg visszakerülne a katonai kötelékbe. (De ehhez valami nagyon nagy hőstettet kellene végrehajtania.)

 

Csak egy esetleges alternatíva, persze.

 

Érdekes elképzelés. Akár ez is lehetséges.

A wookiepedián a Medstar duológia eseményeit már automatikusan átrakták az Ahsoka szál előtti időkre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

sajnos en anno a Sith-ek boszujat csak kemenyben talaltam de van meg vagy 2 kemenyfedeles hanem mas arra jo hogy megfogja a sort konyvtamaszkent

 

Ti kicsit más szemszögből nézitek,mivel gyűjtitek is őket gondolom, és úgy a kemény táblás megbontaná a vizuális egyensúlyt a sok puha között.

Viszont én nem gyűjtöm csak szimplán jobban tetszene kemény borításba, bár olyan minőségbe lehet,hogy megtartanám őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb interjú részlet a The Last Jedi-vel kapcsolatban.

 

"The Last Jedi makes direct mention of the major events that took place on Mandalore during the current season of The Clone Wars. How has The Clone Wars influenced your plot points? Were you able to gain information regarding the Mandalore episodes while writing, and are you, perhaps, keen to events that will be explored in later episodes?

 

MKB: The Clone Wars didn’t influence our plot points, per se, but it did cause us to have to be cautious in our mention of the political situation on Mandalore. We’d actually put in some of that as we’d gleaned from available “historical” information, but Shelly gave us an inside scoop on some developments in TCW that caused us to pull out anything too detailed.

 

NJOE: What can Star Wars fans expect from you in the future? Can you share any recent story ideas you have pitched or are developing now?

 

MKB: We don’t have anything in the pipeline, though we have pitched a couple of ideas to the Powers. I’d like to do another Dash Rendar story, personally—one in which he joins with the two surviving members of Eaden Vrill’s teräs käsi order to find out who orchestrated the Nautolan’s death and the destruction of his order, and Michael has suggested a novel that would actually “star” the droids—I-Five being the leading (tin) man, as it were. That would be more fun than a barrel of pit droids. I’ve also had a suggestion from a fan that they’d like to see a story about Darth Ramage, who (though deceased) plays a pivotal role in The Last Jedi. Naturally, my mind immediately began to wander in that direction… But there’s no predicting what the Powers will do. :)

 

We also ran a couple editorial questions by Shelly Shapiro…

 

NJOE: The Last Jedi, although definitely a part of the Coruscant Nights series, isn’t subtitled with Coruscant Nights 4. What was the reasoning behind excluding the Coruscant Nights subtitle from this book?

 

Shelly Shapiro: We went back and forth on that a million times, trying to figure out how best to attract new readers and old readers alike. In the end we decided that the back cover copy–which makes clear that it’s an adventure with Jax, I-Five, and Den Dur–would carry the message to existing fans of the Coruscant Nights books, while the front cover wouldn’t be off-putting to those who haven’t yet dipped their toes in any of Jax’s story. However, the back cover does show the covers of the first three books with the following line: “LOOK FOR THESE THRILLING NOVELS IN THE CORUSCANT NIGHTS SERIES.”

 

NJOE: The Coruscant Nights series is no stranger to Expanded Universe changes that have occurred because of The Clone Wars television show. Perhaps the biggest example of that is the depiction of the death of Even Piell. As an author writing in an ever-changing landscape like the Expanded Universe, how did you react to Piell’s death being changed? Is this addressed in The Last Jedi, and if not, could you share your thoughts on how you might resolve this discrepancy?

 

Shapiro: Yes, that certainly took us all by surprise! But when Evan Piell was offered as a usable Jedi Master for JEDI TWILIGHT, no one knew that the TV show would end up using him in their stories and killing him off there. When we found out, the authors and I discussed the idea of changing Piell to a different Jedi Master in the Science Fiction Book Club version, and maybe even in future Del Rey reprints of the book, but that wouldn’t fix the fact that continuity had already been broken, and it would leave two versions of the book existing on bookshelves. So we just opted for not mentioning him by name in THE LAST JEDI. I’d like to say it’s a miracle that, considering how huge the Star Wars universe has become, more of these kinds of slips haven’t happened. But in truth, I think it is a testament to the diligence and hard work of everyone involved, especially the continuity keepers at Lucasfilm.

 

NJOE would like to thank Maya Kaathryn Bohnhoff and Shelly Shapiro for graciously taking time to answer some of our questions. The Last Jedi is on bookshelves now, so be sure to check it out!"

 

Érdekes. Tehát tényleg óvatosak voltak a Mandalore leírásánál. Megemlítik, hogy volt egy nagy esemény a TCW ideje alatt, de semmi fontosat nem írtak le, hogy ne legyen kavarás. Csupán pár kulcsfigurát említenek meg.

 

Az Even Piell incidensről is szó esik. Megfordult a szerkesztők fejében, hogy a sorozat köteteit újra kiadják módosított információkkal, de végül nem tették, mert úgy érezték már így is megtört a kontinuitás és nem akarták, hogy az olvasók poolcán kétféle verzió legyen. Hát ez egy elég gyenge indoklás. :facepalm: Én simán megléptem volna, hogy újra kiadatom a CN sorozatot módosítva. Az új kötetnél állítólag úgy oldották meg, hogy említik Jax mesterét, de nem nevezik meg. Azért jó lenne legalább a wookiepedián átírni egy másik névre. Vagy valami referencia jellegű kiadványban tisztába tenni. Úgy tűnik marad az ami eddig volt: A Jedi Twilight elején tényleg meghalt egy Jedi, de őt nem Even Piellnek hívták.

 

A jövőbeni terveik viszont érdekesek. Új Dash Rendar regény, droidokra, különösen I-5-re koncentráló könyv. Jó lenne, ha megvalósulnának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti kicsit más szemszögből nézitek,mivel gyűjtitek is őket gondolom, és úgy a kemény táblás megbontaná a vizuális egyensúlyt a sok puha között.

Viszont én nem gyűjtöm csak szimplán jobban tetszene kemény borításba, bár olyan minőségbe lehet,hogy megtartanám őket.

 

Tudom nem olyan jó, hogy nem valósulhat meg mindenki igénye. De legalább megjelennek könyvek. Sőt elég sok könyv. Sose mertem volna álmodni, hogy valaha lesz ilyen mennyiségű kiadás.

 

Az én szívem vágya az lenne, hogy jelenjennek meg a Jedi-növendék kiadatlan részei, a Jedi Quest, és a Watason-féle Last Jedi, a Régi Köztársaság Lovagjai képregény és Jedi Históriák képregény kiadatlan részei. Sajnos ezek sem fognak megvalósulni. Túl kicsi hozzá ez a piac és ők túlságosan lekötöttek egyéb hosszú sorozatokkal. Ezekből nem lesz semmi, már elkönyveltem.

 

 

Egyébként legutóbb javasoltad a Szukits-nak a Medstar-duológia kiadását?

 

Igen, úgy tűnik elég meggyőző lett a javaslat. :) Szeretik Steve Perry-t, a Halálcsillag kiemelkedően jól fogyott, és ráadásul ők inkább rövid sorozatokat/egy részes sztorikat szeretnének, úgyhogy sok feltétel kedvező volt hozzá. Most már a Lucasfilm/Disney-n múlnak bizonyos dolgok... Aztán majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt olvastam (nem tudom,talán pont itt) ,hogy a többi rész elég gyenge lett és részben emiatt nem adták ki.Amúgy az alap 9 rész ami megjelent az milyen, jó?

Egész jó sorozat, ahhoz képest, hogy ifjúsági könyv.

Én úgy tudom jogi dolgok miatt lett kiadatlan a maradék 11 kötet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nekem megvannak nemetul a jedi padavan es a jedi quest szerintem jok

a kinem adott 11 egy reszben tovabb gyarapodik Obivan tudasa es kotodese mesterehez a jedi questben pedig Anakin eletet meseli el sajnoss ebbe meg nem kezdtem bele komolyabban de majd dobok osszefoglalot csak sosem erek ra

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ui: szegény Michael Reaves, mindig beletenyerel.

:lol:

 

És lehetne a könyv/novella címe: Redemption. Úgy is most olyan menőek az egyszavas címek SW-s berkekben. :)

Tényleg... :hmm:

 

A Vérszülöttet javaslom.Ez Warhammer fantasy, de nagyon jó könyv. Habár ez a Felix és Gotrek egyik melléksorozata, a Vámpírvadász után játszódik. Nagyjából olvasható önállóan. A sorozat fő címe: Ulrika, a vámpír már előre elárulja mi lesz a leányzó sorsa, úgyhogy talán nem annyira vészes, ha kihagyod a Félix és Gotrek első 6 kötetét.

A Sabbat világokhoz szükséges lenne ismerni a Gaunt szellemei sorozatot, van olyan novella mely a sorozat 11. kötetének eseményeivel játszódik párhuzamosan. Sok történet pedig a Gaunt szellemei egyéb köteteinek idejében játszódik.

Az Inkvizítor teljesen olvasható önállóan. Sokak szerint a Warhammer 40k egyik alapköve ez a trilógia, bár szerintem egy kicsit eljárt már felette az idő. Abnett Eisenhorn trilógiája sokkal jobb lett.

Nem tudok róla, hogy bővülne a lista.

 

Jól hangzik. Nem lenne roszz, ha tényleg meg lehetne oldani egy külön kötetben a novellák magyar kiadását.

 

Érdekes elképzelés. Akár ez is lehetséges.

A wookiepedián a Medstar duológia eseményeit már automatikusan átrakták az Ahsoka szál előtti időkre.

Háát... igazából nem nagyon szeretem a vámpíros sztorikat.. Bár a WH jobban érdekel, mint a WH40K.. Nem tudok dönteni.. De szerintem inkább rád hallgatok :)

 

Szerintem az elég jól fogyna, főleg ha jó kis sztorikat válogatnának össze.

 

Ha megnézed a Jedi Healer borítóját, azon egy 1. fázisú klón látható, ergo Ahsoka szál előtt játszódik.

 

Az Even Piell incidensről is szó esik. Megfordult a szerkesztők fejében, hogy a sorozat köteteit újra kiadják módosított információkkal, de végül nem tették, mert úgy érezték már így is megtört a kontinuitás és nem akarták, hogy az olvasók poolcán kétféle verzió legyen. Hát ez egy elég gyenge indoklás. :facepalm: Én simán megléptem volna, hogy újra kiadatom a CN sorozatot módosítva. Az új kötetnél állítólag úgy oldották meg, hogy említik Jax mesterét, de nem nevezik meg. Azért jó lenne legalább a wookiepedián átírni egy másik névre. Vagy valami referencia jellegű kiadványban tisztába tenni. Úgy tűnik marad az ami eddig volt: A Jedi Twilight elején tényleg meghalt egy Jedi, de őt nem Even Piellnek hívták.

 

A jövőbeni terveik viszont érdekesek. Új Dash Rendar regény, droidokra, különösen I-5-re koncentráló könyv. Jó lenne, ha megvalósulnának.

Vagy egy másik Even Piell :lol: Elég nagy a galaxis :)

 

Na az nagyon tetszene :)

 

Én azt olvastam (nem tudom,talán pont itt) ,hogy a többi rész elég gyenge lett és részben emiatt nem adták ki.Amúgy az alap 9 rész ami megjelent az milyen, jó?

 

Elolvastam az első három részt, és nem volt rossz, csak érződik rajta, hogy tényleg a kisebbeknek szól. Szerintem jobb lett volna Obi előéletét kiadni pár felnőtt regényben (ahogy a Last Jedit és a Jedi Questet is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol:

 

Háát... igazából nem nagyon szeretem a vámpíros sztorikat.. Bár a WH jobban érdekel, mint a WH40K.. Nem tudok dönteni.. De szerintem inkább rád hallgatok :)

 

Én se nagyon kedvelem őket, kivéve ha fantasy környezetben szerepelnek.

Az Ulrika nem Twilight stílusú, egy kicsit más.

 

Elolvastam az első három részt, és nem volt rossz, csak érződik rajta, hogy tényleg a kisebbeknek szól. Szerintem jobb lett volna Obi előéletét kiadni pár felnőtt regényben (ahogy a Last Jedit és a Jedi Questet is).

Nekem főleg a Xanatos történet szál tetszett.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából a TCW-sek leszarják az EU-t, mondjuk ki. :)

Inkább mondjuk azt, hogy átvesznek dolgokat, bolygók, népek, stb. (pl. Dathomir), aztán formálják, ahogy kedvük van, még az eredeti koncepciókkal szembemenve is.

 

Szép és jó akció,csak ha valaki SW könyveket olvas leginkább az nem sokra megy vele ,max kapsz a Hűség mellé egy Alient :D

Kár, hogy nekem már van első Dűne-könyvem, max. azzal tudnám összepasszintani. Mindegy, ez van. Szerintem nem véletlenül rakták ezeket a könyveket egybe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább mondjuk azt, hogy átvesznek dolgokat, bolygók, népek, stb. (pl. Dathomir), aztán formálják, ahogy kedvük van, még az eredeti koncepciókkal szembemenve is.

Igen, ez így valóban pontosabb. Engem speciel nagyon zavar, hogy a TCW-ben a Nal Hutta keringési pályáján nem lehet látni az egyik legfontosabb EU-s helyszínt, a Nar Shaddaa-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, hogy az a .... melyik részben is szerepel az említett helyszín? Ugyanis a TCW-t már két évad óta nem követem, ellenben kíváncsi vagyok, vajon mit találtak ki TCW háza táján a csempészek eme híres-hírhedt helyszíneivel kapcsolatban. Gondolom, a zavaró tényező nálam is fennállna, különösen allergiás vagyok ilyen nevezetességek elferdítésére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, hogy az a .... melyik részben is szerepel az említett helyszín? Ugyanis a TCW-t már két évad óta nem követem, ellenben kíváncsi vagyok, vajon mit találtak ki TCW háza táján a csempészek eme híres-hírhedt helyszíneivel kapcsolatban. Gondolom, a zavaró tényező nálam is fennállna, különösen allergiás vagyok ilyen nevezetességek elferdítésére.

Konkrétan nem történik említés erre a bolygóra és nem is látható, a TCW-ben a Nal Huttának nincsen holdja. :)

 

Revan: hogy tetszik eddig? :D Nekem csak március végén jön... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.