Jump to content
Sign in to follow this  
Oldfighter

Oldie novellái és videói

Recommended Posts

Egy koncertfelvételt minek vágjak meg? :) Annak folyamatosnak kell lennie, főleg a zenesáv miatt ami ugye az élvezhetőség érdekében egybefüggő. Ezt direkte így találta ki a koncert rendezője :D Én csupán az átfedő sávot használom ahol pár koncertképkocka helyettesítéseként a filmből illesztem be és írom felül a koncertklip már adott jelenetét. :D

Az álltalad felsorolt funkciók természetesen itt is jelen vannak. :D

De ha ígyis, úgyis felül írsz jeleneteket, azokat miért nem vágod ki, miért rávasalod a másik videót? Végül is csak teljesítményigényesebb a rendelés. Persze te tudod, de tök feleslegesen izzasztod le szegény gépet és növeled meg a klip méretét.

Amúgy meg, nem a rendező szerkeszti a klipet, hanem te, így irreleváns, ő mit talált ki :) A koncepcióját mindenféleképpen szétzúztad azzal, hogy Spartacus jeleneteket illesztettél be a klipbe.

A koncertfelvételt rendezi ő, te, te csodamókus :D :D

Kivágással meg mit tököljek, főleg, hogy a pontos képkockaváltást ez esetben marha nehéz lenne eltalálni. :D Így csak az átfedő sávban kell ügyesen mozgatnom az én Spartacus jelenteimet, hogy azok nagyjából illeszkedjenek a koncertklip vágásaihoz, illetve egy-egy jelenetben kissé szabadabban helyezhessem el. :)

A méret meg nem lényeg (ebben az esetben :D ) mert van egy nagyszerű videó átalakítóm :P:D

A koncertfelvételt rendezi ő, te, te csodamókus :D :D

Szövegértelmezés 1-es :):D

Hát jó, ha túl akarod bonyolítani az életed, ki vagyok én, hogy ebben meggátoljalak :D

Szövegértelmezés 1-es :):D

Hát jó, ha túl akarod bonyolítani az életed, ki vagyok én, hogy ebben meggátoljalak :D

Már akinek mi bonyolult, nemdebár :D

Már akinek mi bonyolult, nemdebár :D

Tíz-húsz forrásanyagnál tuti rohadt bonyolult a te módszered :)

Tíz-húsz forrásanyagnál tuti rohadt bonyolult a te módszered :)
Hát ez a módszer nem is arra való :D De ha úgy vesszük itt 14 forrást használtam :D