Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Van bontva egy üveg vörösborom, elő is kapom, olyan jó lett a vége ;)

Pasiknál 4 év kihagyás után visszatért az olimpiai bajnok Jevgenyij Plushenko, jött, látott és győzött :D Ismét megmutatta, hogy mégis csak ő a legjobb férfi műkoris a világon :) Aztán a végén egy év kihagyás után pedig személyes kedvencem, Stephane Lambiel parádézott (két hibával, de egye fene, neki elnézem), és megcsípte a második helyet :) Még nem olyan magabiztos a jégen, mint mondjuk 3 vagy 4 éve, de még mindig iszonyú jó nézni :)

És ami érdekes, hogy 4 éve, az előző olimpián az övé lett a második hely, szóval ez a két fickó megint felállt egymás mellé a dobogóra, amit persze a tévé nem közvetített ;)

Joubert címvédő lett volna, de így csak 3. lett, jobb is, mert nem csípem :) Benne egy pozitívum van, még hozzá a koreográfusa vagy kije, Maxim Staviski, aki a kedvenc jégtáncosom volt, míg két éve vissza nem vonult a versenyzéstől, mint kétszeres világbajnok :D De legalább most ott sasolt a pont kihirdetésnél :D

Jó volt, na :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azóta nem nézem ezeket a műsorokat, mióta a fal "puha" lett. Régen sokat lehetett rajtuk röhögni, hogy nagy sebességgel neki mentek a kemény falnak. :)
Aranyosi Péter dumája hatalmas. ;) Mindig szakadok amikor ismétlik az asszonnyal közös korcsolya nézést. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na azt látom. ;) Biztos jó verseny volt. :)

Az volt, főleg az utolsó fél óra :)

 

Én azóta nem nézem ezeket a műsorokat, mióta a fal "puha" lett. Régen sokat lehetett rajtuk röhögni, hogy nagy sebességgel neki mentek a kemény falnak. ;)

Most meg folyton esnek az ugrásokból és a többi :) Állítólag régen nem volt ez, a pár éve bevezetett keményebb szabályrendszernek köszönhető az egész, szerencsétlen versenyzők inkább számolnak és matekoznak, úgy koriznak, nem a zenére :) Ezt az egyik műsorvezető mondta valamelyik évben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Egyébiránt, ha bárkit is érdekel, indult a téli olimpia :P

Mi is épp nézzük! :)

Síugrás, szánkó és bob érdekel.

 

De mekkora már, hogy az egyik olimpiai zászlóvivő Donald Southerland, Kiefer apucija! :D

Szerkesztve: - Tenel Ka
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy szólsz el is felejtkeztem róla :D Bár nem sok minden érdekel csak a biatlon, a szánkó meg a síelés.

Akkor már megérte beírom :) Csak??? Ez szerintem épp elég :P

 

De mekkora már, hogy az egyik olimpiai zászlóvivő Donald Southerland, Kiefer apucija! :P

No megsasolom majd ma, ha lejött az ünnepség :P

 

Szerintem az meg lentiek alapján nem titok, hogy én melyik sportágat követem majd :P Szerencsére ismétlése du. fél 5-től, addigra hazaérek :P Persze az éremosztókat hajnalban már meg fogom nézni :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébiránt, ha bárkit is érdekel, indult a téli olimpia :P

Csorog lefelé a nyitó ünnepség, sajnos éjjel inkább aludtam, mint tévéztem :)

A téli sportok nem a kedvenceim. De láttad már az új forma-1 -es csapatokat? Alonso jól néz ki Ferraris ruhában. az új LOTUS meg a legszebb, nekem nagyon tetszik. Schumacher nem jön be a mercinél. :P Lehet, hogy Alonso fan leszek idén? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A téli sportok nem a kedvenceim. De láttad már az új forma-1 -es csapatokat? Alonso jól néz ki Ferraris ruhában. az új LOTUS meg a legszebb, nekem nagyon tetszik. Schumacher nem jön be a mercinél. :D Lehet, hogy Alonso fan leszek idén? :)
Váglak majd én nyakon, hogy a másikat a fal adja vissza :P

Én Kobayasi san-ra leszek kiváncsi. :P Remélem lesz egy-két kamikaze akciója. :P

 

Téli sportok. Anno órákig el tudtam nézni a sífutást. :P Mára már unalmassá vált. De abban az időben ugye még nem volt kiskétszáz más csatorna. :P "zabáltam" a bobversenyeket, lesiklást, síugrást, gyorskorcsolyát is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te kinek drukkolsz fiam?
Nem tudom még. Sajna az "ISTEN" kiszállt erre az évre a cirkuszból. Vettelhez nagy reményeket fűzők továbbra is. De újra itt lesz De La Rosa is. Én merem remélni, hogy izgalmasabb futamok lesznek mint tavaly.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom még. Sajna az "ISTEN" kiszállt erre az évre a cirkuszból. Vettelhez nagy reményeket fűzők továbbra is. De újra itt lesz De La Rosa is. Én merem remélni, hogy izgalmasabb futamok lesznek mint tavaly.
Ki az Isten? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De láttad már az új forma-1 -es csapatokat?

Nem, majd az első futam alkalmával meglesem őket :) Nem igazán foglalkozom ilyenkor a szériával, nekem elég lesz az is, amit a műsorokban elmondanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.