Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

:D:D

Majdnem lerágtam a körmeim, úgy izgultam már a hosszabbítás alatt. Egyébként a játék nem volt egy sziporkázó. Ha a portugálok nem lőnek annyit mellé vagy valahogy jobban átverekszik magukat az angol védelmen, nem lett volna 11-es párbaj. Vagy nagyon rosszul látom?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez (is) egy borzalmas meccs volt.

Most ha akarnék valami pozitívat mondani, azt mondanám, hogy angoloknak 5 meccsük volt, mind az öt nagyon unalmas, rossz, borzalmas. Portugáloknak 2 jó meccsük volt, és 2 mérsékelt, de azért azok sem voltak olyan borzalmasok, mint akármelyik angol. Ugye ez a szar volt a portugálok 5. produkciója.

Mondjuk ez alapján megérdemelték a luzitánok a továbbjutást, de nekik is fel kell váltani a Mexikó, és Hollandia sebességfokozatba.

 

Rooney kiállítása szerintem jogtalan volt, nem csinált semmi különöset. Megtaposta, ok max sárga, lökdösődik kakaskodik, egy vb negyeddöntőn ilyenért ne állítsunk ki senkit, ha nem durva, ez nem volt semmi különös.

Ha csúnyán beszélt mint mindig én azért sem állítanám ki, elengedném a fülem mellett egy vb meccsen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Objektíve nézve szerintem sem járt kiállítás Rooney-nak, max. sárga lap. Ilyen alapon Figot is ki lehetett volna állítani a hollandok elleni meccsen. Szubjektíve nézve örülök neki érthető okokból. Egyébként is kolléganőm szerint Rooney-t látni felér egy hét rémálmodással, és nem jár messze az igazságtól :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:D:D:D:D Mit játszottak na a Franciák!! :o Elképesztő! Zidane játékára nincs szó. Mit tud ez a játékos is 35 évesen. Ma este a Franciák voltak a brazilok.

Franciák akkor nem játszottak egyik meccsükön sem ilyen jól, mikor vb-t nyertek, de amikor eb-t akkor sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A meccs kezdetén felülvizsgáltam az álláspontomat, és elfelejtettem, hogy a franciák kib.... a spanyolokat. Onnantól teljes erővel szurkoltam nekik. Hogy miket csinált Zidane :D Ilyet látva még én is látom, hogy a világ egyik legjobb játékosa és joggal. Egyébként van benne valami hihetetlenül szimpatikus vonás. No persze végigizgultam a meccset, főleg a gól után.

A brazilok mehetnek haza :D

 

Más:Indianapolisban a Ferrarik indulnak az élről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A meccs kezdetén felülvizsgáltam az álláspontomat, és elfelejtettem, hogy a franciák kib.... a spanyolokat. Onnantól teljes erővel szurkoltam nekik.

Várjál ezt nem értem.

Azért szurkoltál a franciáknak, mert kiejtették a hispánokat?

Ez fordítva szokott lenni, mármint az ellen drukkol az ember aki kiejti kedvenc csapatát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem szurkoltam nekik (franciáknak), mert kiejtették a spanyolokat, aféle dacból, vagy hogy is mondjam. De aztán láttam őket játszani (és a brazilokat), és magával ragadotta, amit láttam tőlük. Ezért gyorsan pálfordultam :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen mindegy mi volt régen, csak az számít ma milyenek voltak. A VB egyik legjobb játékával nyertek.

Ez tőlem óriási dícséret volt a franciáknak. Pláne, hogy én egyáltalán franciát dícsérek.

De hogy nem csak dícsérjem őket, azért a jó játékukhoz az is kellett, hogy a brazilok ugyanolyan szarul játszanak, mint az előző 4 meccsükön.

Franciák, mindig egy picit javultak, azt tessék, az elődöntőben vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azárt Riberyt se hagyjuk ki, bár most nem nyújtott annyit mint az előző meccsen de nagyszerű volt ő is, sőt az egész francia válogatott. Kíváló teljesítményt nyújtottak.:D

 

Német-Francia döntőt várok és ott tényleg győzőn a jobbik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a franciák most léptek elő első számú ezüstérmes jelölté.

Német-Olasz amolyan előrehozott döntő lesz. Mind a két csapat nagyon együtt van, fizikálisan is a legjobbak.

Mindkét csapatnak nagyon jó periódusaik voltak, az olaszoknak mostanában javul a játékuk, a németek gyengébb játékkal is továbbmentek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Német - Olasz

Portugál - Francia

 

A VB előtt nem hittem volna, hogy ez a négy gárda marad a végére. :D

 

Egyébként Zidane úgy húzogatott a középpályán, meg szívatta a brazilokat, hogy öröm volt nézni. Szerintem évek óta nem játszott ilyen jól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem évek óta nem játszott ilyen jól.

Egyetértek. Talán a euro 2000-es portugálok elleni elődöntőben játszott hasonlóan, meg a realos első éveiben, de azóta úgymond vegetál.

 

Juvés éveiből a két utolsót láttam, az valami botrányosan rossz volt, pedig uralkodó aranylabdás volt akkoriban (de csak a két vb döntő gólja miatt), nem véletlen, hogy könnyen megvált tőle a juve, meg persze rekordösszegért.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.