Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Én vagyok Supkáról olyan rossz véleménnyel, mint Ody.

Elvégre a másfél év alatt letett egyet, s mást az asztalra a Lokinál.

Habár az első bajnoki címében még a Szentesnek is nagy munkája van, de a második már tisztán az övé.

Ugyanúgy övé ez a makedón fiaskó is. Szerintem nagy bunkóság volt a játékosokra fogni, ő is legalább annyira hibás.

Mondhatni ideje volt távozni, mert azután a nyilatkozata után biztos megromlott a hangulata a játékosokkal.

Jobban jött volna ebből ki a Supka ha Rabotnicski meccs után egyből lemond, nem csak ilyen hülyén a bajnoki után. Akkor talán még azt a buta nyilatkozatot sem tette volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hírre leltem délután, bár sport értéke kevés, máshová nem illik.

Az EA Sports Fifa sorozatának következő része szinkronizált lesz!

Vagyis a meccsek alatt magyar kommentár is választható lesz!

De nem akármilyen, a magyarhangokat Hajdú B és Faragó szolgáltatja.

Ez lesz aztán a játék élmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vége 3-0 lett.

Erre még a Debrecen is képes lett volna..., sőt

 

Viszont kikapott a Valencia Bodnár- Lothar- Trap triótól. Kikapott a Chievo simán Sofiában. Alig nyert a Milan otthon, idegenben gondjai lehetnek. Ahogy a Pool-nak is, bár ők nem akarnak Izraelbe utazni. Galata főlényesen nyert. más eredményre nem kaptam fel a fejem.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes hírre leltem délután, bár sport értéke kevés, máshová nem illik.

Az EA Sports Fifa sorozatának következő része szinkronizált lesz!

Vagyis a meccsek alatt magyar kommentár is választható lesz!

De nem akármilyen, a magyarhangokat Hajdú B és Faragó szolgáltatja.

Ez lesz aztán a játék élmény.

Ez egyáltalán nem biztos még,mármint,hogy Hajdú B. és Faragó lesznek a kommentátor hangok.Bár így lenne,de szerintem ennek a legkissebb az esélye.Szerintem inkább annak kell egyenlőre örülni,hogy magyar szinkronos lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyáltalán nem biztos még,mármint,hogy Hajdú B. és Faragó lesznek a kommentátor hangok.Bár így lenne,de szerintem ennek a legkissebb az esélye.Szerintem inkább annak kell egyenlőre örülni,hogy magyar szinkronos lesz.

Én már azt olvastam, hogy elkészült a felvétel. Itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki szólt a Bozsiknak, hogy végre normális embereket hívjon be?

 

Horváth A. és Czvitkovics!

 

Mondjuk még mindig ott van 5-6 ember akit páros lábbal rúgnék ki, nem csak a válogatottból, hanem a magyar fociból.

 

Polonkai a legnagyobb LOL.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már azt olvastam, hogy elkészült a felvétel. Itt.

Sorry!

Amikor Én olvastam akkor még nem volt biztos a kommentátorok személye csak az hogy lesz szinkron!Ez az utóbbi hetek legjobb híre számomra.A két legjobb magyar kommentátor.Rulez!!!!! :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, én ennek csak örülni tudok... annyira sz*rok voltak, hogy ez már fáj... Kokó, Világi, Verebes, Urbán, Léderer?!! Kinek hiányoznak ennek a köcsögök, már bocsánat...

 

Nézd a Duna Tv-n péntekenként.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra hivatkozott az ertéel, hogy üzletileg nem érte meg nekik.

Ez mondjuk lehet, hogy igaz. Azt írta az sport, hogy a Rex felügyelő utcahosszal verte a magyar bajnoki címről döntő utolsó fordulót!

Pedig az marha izgalmas volt, én 2 tv-vel néztem. Ez mondjuk inkább a magyar televízió néző közönséget is minősíti.

De a tény, az tény, üzletileg a magyar foci eladhatatlan.

De lesz foci!

Donát mondta már a Dunát. ZTE-MTK-n a Novotny vaqlami isteni volt, végre egy igazi profival lehetett meccset nézni, aki végre még a játékosokat is (fel)ismeri.

3 Meccs lesz közvetítve egy fordulóból. Sport TV ad még kettőt a dunán kívül, egyet szombaton, egyet hétfő este a Sport2.

Majd valamikor összefoglalót is adnak, de azért még versenyeznek. Mert az több csatornát is érdekel. Mtv, rtl, és két közvetítő csatorna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az rtl-t érdekli az összefoglaló? Szerintem nem, én úgy hallottam. Menjenek a jó büdös fenébe, ha meccset nem közvetítenek, akkor összefoglalót se adjanak. Bőven elég, hogy elb*sszák a Bundesliga meccseket (Hetthéssy nálam kivétel) a barom Léderererrel. Hát nem igaz, hogy nem veszik észre, hogy mindenki utálja őt?! Komolyan, bojkottálni kéne a Léderer meccseket (azokat senki se nézné, vagy csak nagyon kevesen, és a nézettség rákényszerítené őket, hogy váltsanak)...

 

Lipi: Duna Tv, az gondolom neked is van, és ha szerencsés vagy, még a Sport1-2-n is tudsz nézni magyar meccseket. Ha ez a vágyad :peace:

 

Egyébként én is szoktam nézni. :peace:

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lipi: Duna Tv, az gondolom neked is van, és ha szerencsés vagy, még a Sport1-2-n is tudsz nézni magyar meccseket. Ha ez a vágyad :D

 

Egyébként én is szoktam nézni. :oops:

 

 

Donát.

Van minden csatornám otthol,csak mikor szolgálatba vagyok ott nem lehet mást fogni csak az rtl tv2 m1.Egy 24 órás Vasárnapi szoliba legalább a délelőtt "könnyebben" menne el. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.