Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Bár tavaly nem járt sikerrel a DVSC,idén is a selejtező második körének kiemeltjei közt a helye.

Így megint elkerült ilyen Rosenborg féléket akiktől tuti kiesők vagyunk.

Bár már ilyen első körös porfészkek ellen sem vagyunk biztos esélyesek.

 

nso:

"Az már biztos, hogy a Beitar Jeruzsálem (izraeli), a Zaglebie Lubin (lengyel), az IF Elfsborg (svéd), az FK Sarajevo (bosnyák), az FH Hafnarfjordur (izlandi) és a Pobeda (macedón) lehetséges ellenfél. Mint ahogy az is biztos, hogy a Steaua Bucuresti (román), a Glasgow Rangers (skót), a Sahtar Doneck (ukrán), a Besiktas (török), a Levszki Szófia (bolgár), a Slavia Praha (cseh), a Rosenborg BK (norvég), a Crvena zvezda (szerb), az FC Köbenhavn (dán), a Dinamo Zagreb (horvát), a Genk (belga), a Salzburg (osztrák) és az APOEL Nicosia (ciprusi) nem akadhat egyből Sándor Tamásék útjába, ugyanis ezen gárdák a Debrecenhez hasonlóan kiemeltek lesznek a második körben.

 

A sorsolás június 29-én lesz, míg a selejtező második fordulójának első mérkőzését július 31-én vagy augusztus 1-jén rendezik, a visszavágóra pedig augusztus 7-én vagy 8-án kerül sor."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem arról volt szó, hogy már az első körben pályára kell lépniük?

De.

Én is ezért lepődtem meg.

 

Egyszer olvastam egy cikket, még a BL negyeddöntője, vagy elődöntője környékén. Na ott írtak olyasmit, hogy akkor nem vagyunk első körösek, ha a Milan nyer. De akkor erre még kevés esélyt láttam, és ezért csak nagyvonalakban emlékszem rá.

 

Valami ilyesmi volt a cikknek a végkicsengése, hogy a magyar bajnokért a Milannak kell drukkolnunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Na sorsoltak.

Debrecen a svéd vagy északír bajnokkal játszik.

Az egy dolog, hogy a svédek nem a mi szintünk, nem is értem, miért kell nekik az első körben bekapcsolódni.

Vannak ismerős nevek a keretükben pl Anders Svensson(2002-es vb-n gyakorlatilag az ő szabadrúgásgólja ejtette ki az argentínokat.), de ők már levezetni mentek haza.

 

Csak azt nem értem, hogy jó magyar szokás szerint miért kell beszarni már a meccs előtt. :roll:

 

MTK örmény csapatot kapott, Kispest meg moldávot. Nekik kötelező a továbbjutás, bár a mi helyzetünkben ilyen már nincs. Dvsc-nek meg ha nem is Spltiti forma kellene, de ha nem visz tisztességes előnyt (pl 2-0) Svédországba, szerintem vége a dalnak.

 

Svensson gólja Agentína ellen:

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2014-ben Szocsi rendezheti a téli olimpiát.

Akkortájt el leszünk látva a szovjet utódállamok rendezéseivel. Ugye a 12es eb még álmainkban kísérthet.

Ki tudja mi lesz a vége, még 2014-es foci-vb vagy 2018-asra is becsúszhat az orosz medve házigazdának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

OFF

Örülök, hogy ennyire örültök egymásnak, de ne feledkezzetek meg apátokról is, aki oroszlánrészt vállat a női oldal fanatizálásában. :D Szóval fiam a hálasörökre gyűjtheted a pénzt, ugyanis azt szeretem. :D

ON

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Örülök, hogy ennyire örültök egymásnak, de ne feledkezzetek meg apátokról is, aki oroszlánrészt vállat a női oldal fanatizálásában. :D Szóval fiam a hálasörökre gyűjtheted a pénzt, ugyanis azt szeretem. :D

ON

Apa én nem szeretném ha alkoholista lennél, inkább fizetek egy rekesz kólát :D :D

 

De ennyi erővel nekem is lehet hálát adni, hogy volt valami amivel fanatizálhattad :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az önbizalmával voltak bajok. Egyszer kétszer kemény voltam vele, hogy ne legyen már ennyire nyámnyila, jól le is b*sztam. :D Na de ne itt folytassuk...

Asszem a folytatásban mi már alaposan benne vagyunk. :D

 

Alonsohoz meg annyit, hogy lehet, hogy Massa helyében kicsit padlóra küldtem volna. Szóval respect Massának a hidegvéréért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alonsohoz meg annyit, hogy lehet, hogy Massa helyében kicsit padlóra küldtem volna. Szóval respect Massának a hidegvéréért.

De ő nyert, és akkor még elkezd nagyképűsködni. Ez autóverseny. Menjen el sakkozni, ott tuti, hogy senki nem ér hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ő nyert, és akkor még elkezd nagyképűsködni. Ez autóverseny. Menjen el sakkozni, ott tuti, hogy senki nem ér hozzá.

Pontosan. Massa még mondta is neki, hogy a fenébe van mersze ilyeneket mondani amikor ő nyert. Nameg tény és való autóverseny volt és nem közúti városnézegetősdi.

 

Jól meg is mondta neki Massa, hogy úgy viselkedik mint egy újonc :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos a Debrecennek még ez a semmi extrát mutató svéd bajnos is meghaladja a képességeit.

DVSC-Elfsborg 0-1

Ez volt most a BL selejtező? Kemény.... Lehet szidni a Fradit, de eredményt klub szinten csak ők tudtak produkálni, az utóbbi 15 évben. Loki egy vicc, mint ahogy a magyar bajnokság is az. Tavaly már látszott, és most is várható volt a kudarc. Nem tudom egyesek mit hittek???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos már az a helyzet, hogy ez nem okoz semmilyen csalódottságot, vagy akármit.

A meccs semmilyen érzelmet nem váltott ki belőlem.

Pedig szeretem a magyar focit, és a szeretetnek nem az utálat, az ellentéte, hanem a közöny. Teljesen közönyesen fogadtam a meccset, az eredményt.

 

Az nagyon szembetűnő volt, hogy kb egy súlycsoportban volt tegnap a két csapat, mégis az volt a legnagyobb különbség, mintha a magyar csapat amatőr lenne. Ezt nem a játéktudásra értem, mert az kábé hasonló volt, hanem a szervezettségre.

Olyan színvonalon focizott a Loki a svédekhez képest, mintha csak meló után mennének le néha edzésre.

Pedig ezek ebből élnek és halál komolyan készültek a meccsre. :clap:

Ez az ami igazán elkeserít. Elképzelés nélküli meddő játék. Olyanoktól akiknek ez a "szakmája".

 

Most ismételték valamelyik héten a Szilveszter anno című műsorban egy focis kabarét 1978-ból. 78-ból te úr isten! Mi bajuk volt akkor a focival az embereknek, vb-n voltunk abban az évben! Fradi akkortájt KEK döntőt játszott a Kijev ellen.

Szóval volt abban egy poén ami azóta sokkal jogosabb lett. (Sajna nem emlékszem kik csinálták, illetve Anyu mondta a nevüket, hogy kik játszák, de nem jegyeztem meg.)

 

Szitu riporter valami foci sportvezetővel beszélget:

Riporter: Mi a helyzet az évek óta húzódó amatőr-profi kérdéssel?

emeleszes: Hát hosszú évek vitájának lassan a végére érünk, és megoldani látszik a probléma. Olyan kompromisszumra jutottunk, hogy amatőr teljesítményért, és edzésmunkáért profifizetéseket adunk a labdarúgóknak.

 

Ez 30 éve volt lassan éve volt és ezután azért, még volt majdnem 10 jó év.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiesett az MTK! :):)

Az odavágó eredmények alapján, én egyedül a Honvédban éreztem erőt a továbbjutásra. Lehet, hogy ez még bejön.

Bár a román bíró (miért kapunk mi mindig románt, ha ilyen marha messze játszunk, pl tavaly Fehérvár kazaksztáni ellenfél) nem adta meg Pál gólját az 50.percben, les miatt. Az nso tudósítója szerint nem volt les.

Ez egy örmény ellenfél ellen akkor sem mentség, akkor sem ha messze, van, vagy ha román a bíró. Kettős győzelemmel gólokkal kell verni ilyen ellenfelet. Pláne, hogy láttam az odavágót, Szánalmas csapatot egy unottan játszó MTK alig vert meg.

Ennyit a nagy reménységekből, fiatalokból álló sikerre éhes mtkról.

Azt hiszem nem hogy előrelépés nem lesz még 20 évig, hanem még sötétebb bugyrokba süllyedünk. Meg kell szokjuk, San Marino vagy Feröer szigetek szintjét, hogy csoda ha gólt rúgunk selejtezőn, ha pontot szerzünk akkor bonthatunk egy pezsgőt. Málta vagy Liechtenstien, vagy a Balti államok már fényévekre megelőztek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos már az a helyzet, hogy ez nem okoz semmilyen csalódottságot, vagy akármit.

A meccs semmilyen érzelmet nem váltott ki belőlem.

Pedig szeretem a magyar focit, és a szeretetnek nem az utálat, az ellentéte, hanem a közöny.

Teljesen így érzek én is. Anno majdnem sírtam amikor kikaptunk EB selejtezőn az Oroszoktól (előtte idegenben oktattuk a spanyolokat). Most meg totál hidegen hagy. Amúgy az MTK is kiesett.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   1 felhasználó

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.