Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Holnap déli sorsolás után okosabbak leszünk milyen döntők fordulhatnak majd elő.

 

Szerintem majd az irányított sorsolás össze hozza az olasz delegációt, ami jelenleg 2,5 csapat.

 

Amíg a Juve bennt van addig a szurkoló beszél belőlem, és Juve akárki döntőt akarok, amit természetesen a zebrák nyernek. Mondjuk Juve-Villareal. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogy csinálhatják meg a sorsolást, ha még nem tudják, hogy 3 olasz csapat lesz-e, vagy 2? Mert ugye az Inter meccs még hátra van...

 

Más: Fekete napok a németeknél manapság... Az olaszokkal nem bírnak.

 

4-1-re kaptak ki egy hete a válogatottal.

2-1-re kapott ki a Bréma a Juvétól

4-1-re kapott ki a Bayern a Milantól

1-0-ra vezet a Palermó a Schalke ellen

 

És emelett a Hamburg 2-0-ra kikapott a Rapidtól. A Rapid Bukaresttől!!!

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogy csinálhatják meg a sorsolást, ha még nem tudják, hogy 3 olasz csapat lesz-e, vagy 2? Mert ugye az Inter meccs még hátra van...

Egyszerűen, az lesz a papírra írva, hogy Inter/Ajax győztese.

Itt már nincs kiemelés, nem számít, hogy azonos nemzet beliek-e a csapatok. (Illetve majd holnap elmondom a szabályokat sorsolás után mert nem vagyon biztos benne, tavaly nem volt kiemelés. Minden évben variálnak valamit.)

 

Amikor volt olyan kitétel, hogy a nyolc között sem kerülhetnek össze azonos nemzetbeliek, akkor jött össze az spanyol elődöntő. 3 spanyol csapattal 2000ben, illetve 3 olasz az elődöntőben 2003-ban.

 

Én tisztábbnak tartanám, ha a szezon elején elkészítenék az egész szezon sorsolását. Csak ott lenne kiemelés, hogy ne legyen tele azonos nemzetbeliekkel a csoport.

De utánna mehetne simán az ágrajz, A1-B2 stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor az Arsenalt nézem, mindig egy kicsit elképedek. Jó-e hogy ilyen irányba "fejlődik" a futball?

Arra gondolok, hogy az Arsenal KERETÉBEN 2 angol játékos van összesen. Cole és Campbell. Ezt hihetetlennek tartom, hogy még a 3-dik számú kapusnak sem fér be egy angol gyerek.

Tényleg én mindig szerettem a sok légióst, meg minden (manager játékokban utáltam amikor korlátozás van), de ez már azért sok.

Inter is szokott olasz nélkül pályára lépni.

Nem mintha annyira számítana, meg túlzott nacionalizmust nem csípem, de így mitől lesz olasz, ill angol csapat. Mert ott van a stadionja?

Már félve mondja ki az ember, hogy támadnak az angolok. Mindig helyesbít, hogy angol csapat, vagy ilyesmi.

Persze ezt az egészet köszönhetjük Bosman szabálynak és az uniós szabad munkavállalásnak. De szerintem ez rossz irányba ment el. Olyan szabályozás szerintem reális hogy egyszerre 5 külföldi lehet pályán.

Barca mecsen is HajdúB sorolgatta, hogy Messi 30-sal játszik a BL-ben, de 19-es az La Ligában, mert ott spanyolként is játszhat, nem számít EU-n kívülinek a spanyol útlevele miatt. De a BL-ben lehet argentín. Persze ennek se füle se farka, mert egy kicsit kiparodizáltam, de mindkét fele elhangzott a közvetítés alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerre hangzott el a közvetítés alatt. Messi a bajnokságban spanyol útlevéllel játszhat, hisz így befér a légiósok mellé, a BL-ben meg tökmindegy, mert nincs korlátozás.

 

Egyébként szerintem sem jó irányba megy ez a dolog...

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvan a sorsolás.

Szabályokról annyit, hogy nincs szabály. Semmi megkötés nem volt. Illetve csak annyi, hogyha az Inter jut tovább és azonos játéknapra sorsolták volna a Milannal, akkor megcserélték volna a pályaválasztót, hogy ne legyen pályhasználati ütközés.

(Ezt nem is értem, de van olyan szabály, hogy egy stadionban 2 meccs között 3 napnak kell eltelni. Nem értem, a pályamunkások egy nap alatt simán rendbe teszik, ahogy ezt lehetett volna most is kedd-szerda. Játékosoknál meg olyan szabály van, hogy 24 órának el kell telnie két meccs közt, emlékezhetünk Eto'o 2003-as kálváriájára a Konfederáviós kupa(akkor halt meg Foé) és a Spanyol kupadöntő között. Úgy kellett visszamennie Franciaországból az elődöntő után a Mallorcához kupadöntőt megnyerték másnap a Konf kupát nem.)

 

Párosítás:

Lyon-Milan

Benfica-Barcelona

Arsenal-Juventus

Inter/Ajax-Villareal

 

Döntőben a felső négyből 1csapat játszhat az alsókkal.

Milan Barca "csak" elődöntő lehet, ami talán nem is olyan rossz, hír, hisz akkor két meccset láthatnánk.

 

Én Juve szurkolóként nagyon örülök, mert elkerültük a Barcát, és a Milant, méghozzá úgy, hogy csak a döntőben lehetne velük összefutni, addig meg hátha kiejtik egymást. Arsenal verhető, de jobban kell játszani a keddinél, amúgy is van velük egy kis leszámolni valóm :) , mert a 2001-2002-es második csoportkörben az Arsenal ejtette ki a Juvét ez így nem igaz hisz akkor az Arsenal is kiesett, de az akkor Londonban hagyott pontok nagyon hiányoztak.

 

Egy biztos, az alsó ág gyengébb, onnan könnyebb a döntőbe jutni. Ott meg bármi lehet.

Az is érdekes, hogy nem volt kiemelés mégsem kerültek össze azonos nemzetbeliek. :D

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy biztos, az alsó ág gyengébb, onnan könnyebb a döntőbe jutni. Ott meg bármi lehet.

Az is érdekes, hogy nem volt kiemelés mégsem kerültek össze azonos nemzetbeliek. :hmm:

Én azt mondom, hogy érik a Juve-Milan BL döntő visszavágója... :)

 

Persze előtte még kedvenceim megnyúzzák a Lyont és a Barcát is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem akkor tovább juttok ha sérültek. Már menni alig tudnak.

Hát ha így gondolod akkor nem nagyon ismered őket. Maldini még ma is a világ egyik legjobb hátvédje. Cafu pedig ha nem sérült akkor még mindig stabil kezdő a világbajnok brazil csapatban... Csak azért, mert "korosabbak", még nem biztos, hogy eljárt felettük az idő.

 

Nézd meg majd hogy játszik Paolo, ha visszatért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maldini szerintem világ életében alibista volt. Én sosem szerettem, ha jó volt a védelem sosem miatta volt jó.

Mindig jók voltak a társai ő meg csak elfért, az apja miatt is, meg mert milan őskövület és ez jól hangzik.

Régen Costacurta, Baresi csinálta helyette a melót, most Nesta az egyedüli Milan védelem, néha Stam is besegít, de már ő is öreg. Én láttam a 2002-es vb-t ahol az olaszok Maldini-vel vb meccs rekordot akartak dönteni, azt miatta kiestek. Míg a szélen volt elfér belül kevés, azt viszont elismerem, hogy egy egy meccsen rutinjával megoldja, de inkább a Lecce szintű csapatok ellen.

Cafút régen bírtam, sőt mai napig elismerem a képességeit, tetteit. Rómában még jól ment neki Milanban már csak az első évében volt jó, azóta ő is alibizik, csak olyan labdáért fut amit tuti nem ér el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maldini szerintem világ életében alibista volt. Én sosem szerettem, ha jó volt a védelem sosem miatta volt jó.

Mindig jók voltak a társai ő meg csak elfért, az apja miatt is, meg mert milan őskövület és ez jól hangzik.

Régen Costacurta, Baresi csinálta helyette a melót, most Nesta az egyedüli Milan védelem, néha Stam is besegít, de már ő is öreg. Én láttam a 2002-es vb-t ahol az olaszok Maldini-vel vb meccs rekordot akartak dönteni, azt miatta kiestek. Míg a szélen volt elfér belül kevés, azt viszont elismerem, hogy egy egy meccsen rutinjával megoldja, de inkább a Lecce szintű csapatok ellen.

Ennyi blőd marhaságot amit itt összehordtál Maldiniről...

 

Csak annyit, hogy olvasd el ezt a nemrég megjelent cikket (esetleg pár hozzászólást is alatta):

http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=17300

 

Én pedig nem akarok erről tovább vitázni, mert ezzel a rakat hülyeséggel számomra bebizonyítottad, hogy lövésed sincs a futballhoz. További jó "szakértést".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pedig nem akarok erről tovább vitázni, mert ezzel a rakat hülyeséggel számomra bebizonyítottad, hogy lövésed sincs a futballhoz.

Neked persze van.

Én csak leírtam, hogy a meccsen látottakból mit gondolok Maldini-ről, erre te itt személyeskedsz.

 

Védd meg vagy írj annyit hogy nem értessz egyet és szereted Maldinit.

 

Meghajolok a tudásod és szakértelmed előtt igazad van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Maldini jó futballista... volt.

 

Más:

 

Hihetetlen jó volt a Forma-1! Csak a harmadik szakasz első 10 perce volt uncsi, de a többi! Schumacher és Massa az élen, a Renault-k meg jól meg vannak tankolva. Raikönnent üldözi a pech továbbra is, nagyon izgalmas lesz! A Hondák jók :hmm:

 

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:hmm::):)

Ez Schumacher edzéselsőségének szól. Ez egyszerűen nem igaz, na de ez még csak az első edzés volt, hol van még a vége?

 

Eddig nem rossz ez az új edzés, de még szokni kell a megbonyolított szabályokat (pl. ki mikor mennyi benzinnel, milyen gumival mehet).

Szerencsétlen Raikkönen!! Az ő ismételt pechjének nem örülök. A kerék miatt leszakadt a hátsó vezetőszárnya, nincs mért köre, így utolsó helyről indul holnap. Le is állították egy időre az időmérőt.

Az új edzés menete: első 15 perc alatt megy mindenki, utolsó 6 kiesik, és idő alapján sorolják őket be, utána 5 perc szünet, majd a következő 15 perc ugyanúgy megy, a harmadik részben 10 autó megy 20 perc alatt, és ekkor dől el értelemszerűen az első 10 helye.

Sorrend:

MS

Massa (alig maradt le)

Button

Alonso

Montoya

Barrichello

Webber

Klien

Fisichella

Heidfeld

Villeneuve

Rosberg

Coulthard

Trulli

Liuzzi

Speed

R Schumacher

Albers

Monterio

Sato

Ide

Raikkönen

 

A csapatokat is szokni kell, azt meg pláne, hogy nincs Minardi, és az utódja jobban megy, mint vártam volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Schumacher miatt ne aggódj.Elárulom ugyanis, hogy az edzés leggyorsabb körét Alonso futotta, mintegy 216 ezredet verve Schumira, a második szakaszban. Alonso a 3. szakaszra fél másodpercet lassult, míg Schumi fél másodpercet gyorsult. Az előbbiből az következik, hogy Alonso meg van tankolva, utóbbiból az, hogy Schumacher vagy csak az utolsónál nyomta oda magát, vagy hogy valóban odanyomta magát, de igazából nem is tankolták meg a gépét. Szóval ne aggódj, a Ferrari csak trükközik velünk szerintem :hmm:

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még valami!

 

Aki képben akar lenni az időmérő alatt, nem úgy mint Palikék, az szépen írja be, hogy "formula1.com" a keresőjébe, ott válassza ki a Live timing opciót, regisztráljon (ami egy perc, és e-mailt sem kapsz) és élőben követheti az időket, az időjárást, szóval mindent. A szakasz időket is lehet látni, fantasztikus. Szóval mindenkinek ajánlom! Én ott néztem mindent, és teljesen világos volt, hogy ki hol tart, és hol áll. :hmm:

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Schumacher miatt ne aggódj.Elárulom ugyanis, hogy az edzés leggyorsabb körét Alonso futotta, mintegy 216 ezredet verve Schumira, a második szakaszban.Szóval ne aggódj, a Ferrari csak trükközik velünk szerintem :)

Köszi :) Kár, hogy az ilyen információkat nem közlik a tévében, éppen ezért köszi az ötletet is :) Jó lesz majd látni mindenféle adatokat közben.

 

No ez lesz az új rendszer hátránya. Nem biztos, hogy a leggyorsabb kört produkáló versenyző lesz az első, de bánja fene, ha a versenyen meg jól fog menni, bárki legyen az. A benzinnel ismét csak trükközni fognak, de mikor nem tették ezt? Azért most még több trükközésre ad lehetőséget, mint régebben :hmm:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.