Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Érvek:

 

Jó döntés, mert

a) magyarok

b) nem fogjuk minden héten olvasni, hogy kik csábítják el őket

c) Bozsik edzőként, Détári játékosként elismert

d) (ezt a fórumon olvastam: nem kell tolmács a Fábry show-ba :))

 

Rossz döntés, mert:

 

a) mert nincs marketing értékük

b) mert kérdéses, hogy hogy férnek meg egymással

c) mert nincs még túl nagy tapasztalatuk edzőként (bár ezzel Bozsik esetében vitatkozni lehet)

 

Én mindenképpen amellett vagyok, hogy jó döntés volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jó döntés, én örülök. :oops:

Épp ideje volt már.

 

Bozsik mindig szimpatikusan nyilatkozott. Fellépései is szimpik nekem. Reálisan értékelte az eredményeit, pl. mikor kikaptak belátta, hogy szarok voltak. Nem keresett kibúvókat, (pedig szöv kap ként ezt meg kell tanulnia :D ) mostani kapitányok, mindig előadták, hogy milyen jók voltunk, de rajta kívül kevesen látták úgy (Bicskei Grúziában. :D vagy Gelei Lettországban).

Ki lehet kapni, de ne mesélje be nekem, hogy jók voltunk. Kemény Dénes például ezért szimpi, mert a Fokuokai vb után ő mondta hogy szarok voltunk, pedig OB-ként milyen égés volt.

 

Détárit azért bírom mert mindenkivel rosszba volt míg edző volt. Ezért külön tetszett, beszólt mindenkinek. Neki azért van mire beképzeltnek lennie. Bár nem az eszéért szeretjük. De nem is okoskodnia kell, hanem feltüzelnie azt a sok ballábas gárdát. Ahhoz meg csak ért, hisz ő mindig motivált volt. Ja és ő rúgott gólt vb-n valami önbizalmat átragaszthat a fiúkra.

 

 

Válaszolva Donát megjegyzéseire. Szerintem nem kell marketing, abból már kaptunk eleget az elmúlt 2 és fél évben és mire mentünk vele? Elverettük magunkat Délamerikával. Én ezt lespóroltam volna, lehet van akinek ez tetszik, én inkább megvernék egy velünk egy súlycsoportba lévőt.

Szerintem megférnek egymás mellett, különben ők sem mentek volna bele.

 

Szerintem Bozsiknak van annyi tapasztalata amennyi kell, Détári feladatához, meg nem kell tapasztalat. Szöv.kapnak szerintem nem is kell nagyon jó edzőnek lenni, inkább motiválnia kell a játékosokat. Hangulatba hozni, ez szerintem fontosabb, mint a nagy taktika. Persze nem azt mondom, hogy bal lábas játszasson a jobb oldalon, ha jobb hangulatban érzi, de erről nem lesz szó.

Mostmár aztán hajrá.

Nem tudjátok mikor lesz az első meccs? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam a reakcióra :hmm: Az NS azt írta, hogy a két kapitány május 30-án debütál Anglia válogatottjával szemben. Ez azt hiszem elég egyértelmű, de tény, hogy be lehetne iktatni még néhány találkozót előtte...

 

Emlékszem, 2002-ben a VB előtt a horvátok ellen játszottunk, ezt most is meglehetne ejteni a '12-es EB jegyében, persze BOTRÁNYMENTESEN!

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időmérő remek volt. Ennek az új rendszernek az a nagy előnye, hogy az utolsó két perc izgalmasabb, mint versenyen a befutó. Emlékeztet a régi időmérők végének hangulatára :hmm:

Rajt sorrend:

Fisichella

Button

Rosberg

M.Schumacher +10 helyes büntetés

Webber

Montoya

Raikkönen

Alonso

Klien

R.Schumacher +10 helyes büntetés

Coulthard

Barrichello

Trulli

Villeneuve

Heidfeld

Massa

Speed

Liuzzi

Albers

Monteiro

Sato

Ide

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Schumi... :):para:

Ráadásul a második körben az utolsó helyen végzett. Ha valaki utána még jobb kört ment volna a lemaradók közül, hátulról kezdené a versenyt.

De biztos taktika van benne, és a végén Donátnak lesz igaza.

Alonso talán eggyel kevesebbszer jön ki a boxba, ki tudja? Majd meglátjuk holnap. A két Renault között nincs ekkora különbség (2 mp körüli), ezért taktika lehet itt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valójában ez már régebben elkezdődött. Amikor Rossi tesztelt a Ferrarinak, Alonso azt nyilatkozta, hogy "nem ájult el" Rossi teljesítményétől, sőt, biztos benne, hogyha betennék őt a motorosok közé, akkor pár futam után motorral is nyerne GP-t. Erre most jött Rossi, hogy jólvan akkor, mérkőzzenek meg, hármas kategóriában. Forma-1, Motor, meg még valami. De valójában már decemberben szólt be Alonso, vagy januárban, nem emlékszem pontosan.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olcsóbb lett a rózsa kikapott a dózsa :)

Pedig régen mindig ikszelt a pécsi dózsa a fővárosival. Változnak az idők, pécsi dózsából, PMFC lett munkással, mostanában meg Mecsek lett (Kovács Kálmán ezt nem tudta :) és lehet "szakkommentátor" :oops: )

 

Remélem nincs lezsírozva ez a bajnokság a dózsának. Nem örülnék neki, Mészőly ellenszenves, Játékosaik közt sincs egy szimpi se, ráadásul a lila nekem vörös posztó. Szerdán be is bizonyította az ute, hogy focizni nem nagyon tud(ezt mondjuk ma is), csak durváskodni, ráadásul a bíró nagyon nekik fújt. Nyertek a riválisok is minden nyitott. Hajrá többiek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Debrecen csak holnap játszik (azaz: ma :oops: ), de nem hiszem, hogy gondot okozna nekik a Győr...

Ki tudja, azért Győrben vannak jó játékosok, akik kifoghatnak egy jó napot. Ha már a szezon nem jött össze nekik.

De az MTK, Fehérvár nyert. Ők üldöznek rendesen. Már csak a Lokin a sor.

 

Sopron is győzött. Horváth András ismét rúgott (fejelt) gólt. Sopronnak szorítok. Forza Signori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lokatelli: Hát, lehet, néha durvák (Erős Karcsi egy ÁLLAT), de szerintem a Debrecen után az Újpestiek játszák a legszebb futballt hazánkban. Én nem szurkolok hazai szinten úgy igazán senkinek (leginkább a Vasas felé húz a szívem), de semleges nézőként azt mondom, hogy az újpest igen is játszik. Mészöly pedig szerintem nagyon szerény, tisztelettudó és tehetséges edző, vele sincs bajom. Szóval én annak is örülnék, ha a Fehérvár, ha az MTK, ha a Debrecen, vagy ha az újpest nyerne... A táblázatot elnézve valamelyik be fog jönni :oops:

 

A Maláj nagydíj hivatalos (!) rajtsorrendje (nagyon sok csapat rosszul közölte,a helyzet ugyanis a következő: Akinek motort cseréltek, annak legalább 10 hellyel hátra kell kerülnie - kiv., hogyha az már a 22. hely után lenne ugyebár - így aztán Schumacher 14. lett, és hiába soroltak előle hátra három versenyzőt, neki akkor is 14. kell lennie, és a mögötte levők kerülnek előbbre. Még annyi, hogy a sort azért Ralf Schumacher zárja, mert ő az időmérőn esett ki, és rá az a szabály vonatkozik, hogy MINDENKÉPP a mezőny végéről kell indulnia, így ha egy másik versenyzőt (MASSA) 20 pozicíó vesztésével büntetnek, ő akkor is mögülle kell, hogy induljon):

 

1. G. FISICHELLA

2. J. BUTTON

3. N. ROSBERG

4. M. WEBBER

5. J. MONTOYA

6. K. RAIKKONEN

7. F. ALONSO

8. C. KLIEN

9. J. TRULLI

10. J. VILLENEUVE

11. N. HEIDFELD

12. S. SPEED

13. V. LIUZZI

14. M. SCHUMACHER

15. C. ALBERS

16. T. MONTEIRO

17. T. SATO

18. Y. IDE

19. D. COULTHARD

20. R. BARRICHELLO

21. F. MASSA

22. R. SCHUMACHER

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt a verseny, csak éppen a motorok alig bírták :oops: A szívem szakadt meg Rosbergért és Heidfeldért. Utóbbi olyan szépen tartotta az ötödik helyet. A Williamsnek mindkét autója feladta, amit azért sajnálok nagyon, mert mégiscsak kedvenc csapatomról van szó.

MS-nek voltak ám szép húzásai, de Massa sem volt utolsó, nagyon szépen lépést tud tartani MS-rel, sőt!

De hogy mi történt Raikkönennel! Hát kész, komolyan sajnálom a fiút!!

A Renault szuper, a Ferrari is jobb, mint tavaly, csak az a fránya McLaren nem tud mit kezdeni most magával. A BMW is egész jó, ha nincs Heidfeld kiesése, mindkét autójuk pontszerző. Kár a Red Bullért is.

Ja, és Alonso remek volt, első osztályú volt a rajtja (igaz, hogy kellettek hozzá a Williamsek is), jól ment és a csapattaktika sem volt utolsó :)

Annak külön örülök, hogy Fisico nyert. Minél több győztes van, annál jobb a szezon.

Majd meglátjuk, mi lesz akkor, ha nem lesz ennyi motor probléma, ami most nagyon megkavarta az eseményeket :)

 

Sorrend a hátsó boly nélkül, mert azokat nem figyeltem:

Fisichella

Alonso

Button

Montoya

Massa

MS

Villeneuve

RS

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na szóval. Azért ez a verseny messze elmaradt Bahreintől, de nem volt rossz. A gondot az okozta, hogy a Renault-k külön kategóriát képviseltek, egyedül Button tudta a lépést tartani, de ő meg esélytelen volt a győzelemre. Raikonnennek lett volna esélye, csak ugye... a McLarenek valóban furcsák, Kimi alatt száguldanak, ha éppen nem történik velük semmi, Montoya meg csak lébecol...

A Ferrarik jól teljesítettek, és a BMW-k is, a motorok megbízhatatlansága azonban valóban nevetséges. Ez vonatkozik a Renault a McLarenen és a Hondán kivül szinte mindegyik csapatra. Apropó Honda! Barrichello nagyon ciki, Button viszont nagyon jó! Ideje lenne már megtanulnia győzni.

A végére hagytam a Renault-kat. Zseniálisak, remek csapategységet alkotnak, és végre Fisico is begyűjtötte a jól megérdemelt győzelmét. Alonso befutott a második helyen, ami szép teljesítmény a 7-ről. A Williamseket én is sajnáltam. Majd Ausztráliában.

 

Nálam a Bahrein-i verseny 10/9-et ért, ez 10/6. A lényeg valóban, hogy minél több pilóta nyerjen futamot!

 

A Bahrein-i futam végeredménye:

 

1. G. Fischicella

2. F. Alonso

3. J. Button

4. J.P. Montoya

5. F. Massa

6. M. Schumacher

7. J. Villeneuve

8. R. Schumacher

9. J. Trulli

10. R. Barrichello

11. V. Liuzzi

12. C. Albers

13. T. Monteiro

14. T. Sato

 

Kiesők

 

K. Raikönnen, baleset

C. Klien, baleset, műszaki hiba

N. Rosberg, motor

M. Webber, motor

D. Coulthard, műszaki hiba

J. Ide, kicsúszás

S. Speed, műszaki hiba

N. Heidfeld, motor

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Montoya meg csak lébecol...

 

Montoyának is inkább a kocsival van baja, mert egyébként egy remek vezető. Az időmérőn is előrébb végzett, az igaz, hogy ez nem teljesen mérvadó, mert nem tudjuk a taktikájukat. Valamiért nem tudják úgy összerakni a McLarent, ahogy azt illene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De lehetőleg úgy, hogy gyors legyen és megbízható :oops: Montoya az általam kedveltebb versenyzők közé tartozik, neki kicsit jobban drukkolok, mint Raikkönennek. Nagy kívánság lenne, hogy legyen ő is egyszer világbajnok? Szerintem nem vagyok ezzel a kívánsággal nagyon elszállva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.