Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Nekem a válogatott valamiért (nem is tudom miért :clap2: ) a szívügyem. A herthában tőlem úgy játszik, ahogy akar, de a címeres mezben nem vigyorogjon a grúziai vereség után. Bielefeldi vereség után vigyoroghat.

De legalább ő vigyorog nyíltan, meg elmondja mit gondol. Akik meg előző este elmentek berúgni (Sebők & Mátyus), képmutatóan sajnálkoztak. Elmehetnek a sunyiba. A Sebők pedig megint kerettag. Röhej.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De legalább ő vigyorog nyíltan, meg elmondja mit gondol. Akik meg előző este elmentek berúgni (Sebők & Mátyus), képmutatóan sajnálkoztak. Elmehetnek a sunyiba. A Sebők pedig megint kerettag. Röhej.

Én úgyemlékszem, abban a kilógásban Sebők mátyus mellett, még a Dárdai is benne volt. Meg mégegy középpályás. Egyébként Sebők Vili nálam már régen le van írva, talán pont a Grúziai dupla köténye óta, oda és vissza is kapott egyet, majd a mátyust is hintáztatták, és aztán gól.

Te jó isten milyn gólok voltak azok.

Sebőknek volt mégegy nagyon ellenszenves cselekedete. Mikor 98-99-es bajnokság első meccse volt csak a hosszabítás utolsó percében tudták megnyerni a Siófokot, és marha nagy eső volt, akkor az volt a gólöröme, hogy letolta a gatyáját (alsó gatyáját is), és pucér seggel ugrott a pálya mögötti nagy tócsába. :clap2:

Én se válogatnám soha. Nem tudom mi indokolja, a dózsától kapott ötös? mint a mérgezett egér rohangált össze vissza. Régebben legalább kifejelgette a labdára, és befejlegette a szögleteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg először látnunk kellene az eredményt, mielőtt kritizálunk :D:|:clap2::D

 

Hagyjuk, hadd dolgozzon Peti, aztán ha nem jönnek az eredmények, na akkor lehet kritizálni. Addig minek? Miért kell ez a folytonos pesszimizmus??? Ezeket választotta be,hát majd elválik, mit tudnak. Ha szarok lesznek, úgy is kikerülnek, ha meg jók, akkor meg senkinek sem lehet egy szava. Szerintem.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tartanak a vudu átoktól

 

"A mexikóiak által bevetendő vudu átkoktól tart az Iráni Labdarúgó-szövetség (FFI) a világbajnokságon. Ali Pur, az FFI kulturális megbízottja nem tartja kizártnak, hogy Ali Karimi (Bayern München), Vahid Hashemian (Hannover) és Mehdi Mahdavikia (Hamburg) sérüléseiért is a közép-amerikai varázslókat terheli a felelősség. Pur ugyanakkor úgy véli, hogy a meggyőződéses iszlám hit „bevehetetlen erődként” védelmezi majd a válogatottat a vb-n."

 

Ezt olvassátok el :cry::lol:;) Ez őrület!! :)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lokatelli: Én azzal azért vitatkoznék, hogy a szerbek védelme nem épp a kevés gólról híres, illetve, hogy inkább a támadójátékuk az erősségük. Ha a selejtezőre gondolok, ahol mindössze egy gólt kaptak, azt is a spanyoloktól, akkor azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy a mai szerb csapatnak a védekezés az erőssége.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

„C” csoport negyedik meccse:

 

Hollandia – Elefántcsontpart

2006. jún. 16. 18:00, Stuttgart

 

Azt már kellőképpen felelevenítettük a két csapat első meccsén, hogy hogyan is szerepeltek az előző VB-n, hogy hogyan kvalifikálták magukat a mostanira, és milyen találkozókkal fogják megelőzni csoportmeccseiket, így aztán itt az ideje egy kis újításnak. De előtte, a szokásos esélylatolgatás.

A két csapat az első fordulóban alaposan meg fog szenvedni, az biztos, tekintve, hogy Hollandia Szerbiával, az afrikaiak pedig Argentínával fognak találkozni.

A narancssárgáknál leginkább a döntetlen valószínűsíthető, ámbátor személy szerint még a holland győzelemnek is adnék esélyt (30%), ami viszont mindenképpen jó indítás lehetne nekik a továbbjutás útján. Egyedül a benzinre kell figyelniük a hollandoknak, mert ha már az elején ellövik az összes puskaporukat, akkor garantáltan döcögni fog a szekér – hogy az út metaforájánál maradjunk. Tehát a hollandoknak alaposan az eszükbe kell vésni: nem szabad neki rontaniuk a szerbeknek, ott még jó az egy pont, de ha döntetlen születik az exjugók ellen, itt már rohamozni kell! Egy biztos, legalább 4 pontra lesz szükségük – szerintem legalábbis – az argentinok elleni meccs előtt, ha valós esélyt akarnak szerezni a továbbjutásra. Úgy egyszerűen nem lehet játszani a világ egyik legjobb csapata ellen, hogy ha nem nyerek, kiesem, márpedig, ha a hollandok nem négy ponttal, hanem két döntetlennel/két vereséggel/ egy döntetlennel-vereséggel kezdik a csoportjukat, így járnak.

Az afrikaiaknál kicsit más a helyzet. Az első meccsen okozhatnak meglepetést az – ahogy azt már Lokatelli is remekül megjegyezte – erősen hangulatfutballista argentinok ellen, de akkor sem lesz drámai helyzetük, ha kikapnak, vagy netalántán ikszelnek a dél-amerikaiakkal. Csakhogy. Első körben a csoport favoritjával sohasem szerencsés találkozni. Hogy miért? Mert ha vereséget szenvednek, ami valószínű, akkor gyakorlatilag kiütéses rendszerré válik számukra a VB, minden meccset nyerniük kell, de legalábbis nem kaphatnak ki még egyszer ( a három pont csak akkor elég a továbbjutáshoz, ha az 3 döntetlennel áll össze, nem egy győzelem-két vereség formátumban). Ha viszont nyernek a favorit ellen, könnyen elszállhatnak, és akkor meg azért nem tudnak tudásuk szerint játszani a soron következő ellenfelek ellen. Így tehát mondhatjuk, hogy a döntetlen a legjobb eredmény a favorit ellen, első körben, csakhogy akkor meg azon lehet bosszankodni, hogy ott hagytak két pontot az első fordulóban.

Egy valami biztos, akár egy, akár nulla pontot szednek össze az argentinok ellen az afrikaiak, Hollandia ellen nyerniük kell, kivéve, ha a hollandok kikaptak Szerbiától, mert ez esetben akár a döntetlen is jó lehet az afrikaiaknak, ha az utolsó fordulóban le tudják győzni Szerbia-Montenegrót. Ha viszont meglepetésre nyerni tudnának az elefántcsontpartiak, akkor itt pláne jó lenne az iksz, a győzelem meg egyenesen továbbjutást érne (6 ponttal nem lehet kiesni).

A fenti spekulációkból könnyen kiderülhet, hogy nagy valószínűséggel vagy két egy pontos, vagy egy három és egy pontos együtes fog itt most találkozni, aminek mindenképpen támadó futball lesz az eredménye. Az első esetben mindkét gárda rohamozna az ikszért, a másodikban pedig az afrikaiaknak/hollandoknak kellene mindent feltenni egy lapra. Nem lesz tehát unalmas meccs.

A találgatások után konkrétumok. Egy újítást vezetek be: vegyük át a válogatottak három legalapvetőbb játékosait!

Először is Hollandia. Na innen aztán nehéz kiemelni a sztárok közül hármat, de én azért megpróbálok. Mint tudjuk, sem Makaay, sem Seedorf, sem Davids nem lesz ott a tornán, s bár végleges keretet nem hirdetett Marco Van Basten kapitány, nyugodtan mondhatjuk, bővelkedni fog így is csillagokban a 23-as lista.

Mindenek előtt egy fiatal tehetség, Rafael Van der Vaart. Emlékszem, tavaly nyáron, amikor az Ajaxból a teljesen „középcsapatként” elkönyvelt Hamburgba vette az útját, mindenki majd hanyatt esett meglepetésében. S lám, a Hamburg a harmadik (most előzte meg a Werder) lett a bajnokságban, Van der Vaart pedig csillogott, még sérülései, operációi ellenére is. A fiatal játékos jobb szélsőként, támadó-középpályásként egyaránt bevethető, nem tévedhetek nagyot, ha azt mondom, könnyen a csapat irányítójává válhat.

A második név rögtön az összeállítás elején található: Van der Saar. A manchesteri kapuban második virágzását élő hálóőr az egyik legstabilabb kapusként érkezik a Világbajnokságra, meglátjuk, úgy is távozik-e. Az biztos, hogy kevés olyan jó kapus fordult meg Peter Schmeichel távozása után az Old Traffordon, mint ő. Magabiztos, jól véd és remekül irányítja a csapatot hátulról, emellett fanatizálja társait. Nálam 10/10-et érdemel az idénybeli teljesítménye. Ha a VB-n így tud védeni, akkor a hollandoknak nem lehet gond a kijutás.

Azaz lehetne, hiszen a kapus nem rúg (általában) gólokat, ám hogy még se legyen, arról leginkább a Van Nistelrooy – Van Persie – Robben – Kuyt négyes fog gondoskodni, akik még talán alva is képesek lennének kapuba találni, főleg igaz ez a manchesteri (?) csatárról, aki egyszerűen szólva gólkirálynak született. Szerintem a Manchester bolond, ha elengedi, ilyen jó gólvágót nagyon nehéz lesz találni. A holland erőssége nem a távoli lövésekben rejlik; nem húzódik úgy hátrébb a labdákért, mint Rooney, nem fut sokat, gyakran tűnik el, de küzdeni nagyon tud a labdáért, ha arról van szó, és életveszélyesebb a kapu előtt, mint egy 7-es erősségű földrengés Los Angelesben. Ha formába lendül a Vb-re, akkor félhetnek azok, akiknek az ő őrzése lesz a feladatuk.

Például Kolo Toure, az Arsenal csillaga, aki rácáfolt a közkeletű mondásra: Afrikából származhatnak remek csatárok, jöhetnek fantasztikus középpályások, de védők… védők soha. Nos, íme az élő ellenpélda, az elefántcsontparti csillag egyszerűen fantasztikus a pályán; csúszik, mászik, ütközik, fut, és néha még a támadásokat is támogatja (ki is szerezte az egyetlen Arsenal gólt a Villareál ellen a BL-ben?), egyszóval remek teljesítményt nyújt csapatában. Ráadásképpen még fiatal is, úgyhogy nagy jövő áll előtte, ebben biztos vagyok.

A másik sztár Elefántcsontparton Bonaventure Kalou lehet, aki rendkívül tehetséges futballista, s akinek egyébként a testvére, Salomon mindenerejével azon van, hogy Hollandia színeiben szerepelhessen (na AZ egy érdekes találka lehetne!), ám valószínűleg nem fog sikerrel járni, tudniillik a holland belügyminiszter-asszony nem hajlandó megadni neki a szereplés előfeltételeként kezelt (természetesen) állampolgárságot. Kalou egyébként támadószellemű középpályás, de remekül játszik jobbszélsőt is, mindenképpen hasznos tagja lesz a csapatnak, ahogy hasznos tagja a Paris SaintGermainnek, ugyanis ebben az együttesben futballozik a középpályás.

Természetesen a végére hagytam az afrikaiak legnagyobb erősségét, és a „megváltó”-ként kezelt Didier Drogbát, aki – ki ne tudná – a Chelsea klasszisa, s akin rengeteg múlhat, már ami a továbbjutást illeti. A gólokat neki (illetve még Dindane-nek illetve Konénak – ők sem ismeretlenek) kell termelnie, és azt hiszem, ő fogja megszabni a csapat fazonját is, azaz valóban hatalmas teher van Drogba vállán. Igaz ugyan, hogy a Chelsea-ben mostanában nem megy neki igazán, Mourinho rotációs rendszerét nem sokan bírják, ámbátor hazai csapatában, ahol mindenki mögötte áll (akár szó szerint is vehetitek), önmagában is képes lehet eldönteni meccseket.

Így a végére egy kis összegzés. Összesítésben, én arra számítok, hogy egy Szerbia elleni döntetlen után a hollandok itt szerzik meg első győzelmüket, méghozzá azért, mert az első körben Elefántcsontpart le fogja győzni Argentínát (az se lesz semmi: Crespo – Drogba harc!), míg a dél-amerikaiak most fogják lehengerelni a szerbeket. Így a második csoportkör végére Hollandia lesz az élen 4 ponttal, őt követik Elefántcsontpart és Argentína három-három ponttal, és a szerbeknek lesz egy pontjuk a kvartett végén. Én így képzelem, majd meglátjuk!

 

Tipp: Hollandia: 45% x: 30% Elefántcsontpart: 25%

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lokatelli: Megnézted a fradi meccset?

Meg!

Alig bírtam végigvárni a Sevilla-Barca meccset. De az sem volt rossz (3-2).

 

Majdnem elaludtam a mai bajnokit, olyan jó volt tegnap megnézni a meccset.

Olyan hangulatba hozott, nem bírtam lefeküdni.

Címedet majd írd me, Lucas Portrét hétfőn ráteszem a lemezre, és küldöm.

Az a 11 évvel ezelőtti Fradi sokkal jobb volt mint a mostani egész magyar foci.

 

Ez a dózsa még Kisinyov ellen is ki fog esni a bl selejtezőn, de remélem nem lesz lehetősge játszania.

 

Hajdú B. interjú, szintén megemlíti, hogy az volt a jó világ, mikor volt magyar a BL-ben, akkor őt is emberszámba vették, legutóbb ez akkor fordult elő vele, mikor Szabics gólt lőtt az MU-nak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajdú B. aranyköpések. A Euro 2000-en remekelt!

Azóta meg nem volt nagy focitornán. :cry:

?Kedves nézőink! Aki ezt a mérkőzést felvette videóra, két dolgot tehet: vagy adja oda szívbeteg barátjának, mert biztosan nem tudja felizgatni, vagy szélsebesen törölje le.

(a Kispest?Debrecen mérkőzés végén)

 

?Az előbb azt mondtam, hogy két jó passzban lévő csapat találkozik. Hát most nem ártana két jó passz.?

(ZTE?MTK meccs)

 

?Nem fúj Jol, de a közönség pfujol!?

(Dick Jol holland játékvezető ténykedéséről)

 

?Myhre, lássuk möre megy vele? Semmöre.?

(Myhre norvég kapusról)

 

?Keegan már nagyon ideges. Ott flangál a kispad előtt a kis ketrecében, az ő kis türelmi zónájában.?

(Kevin Keeganről)

 

?Azt kell mondanom, amit már Dobó István is mondott 1552-ben az egri vár ostrománál: feljöttek a törökök.?

(Svédország?Törökország, 2000-es Európa-bajnokság)

 

?Jó Eb-hez szól a nóta!?

(a 2000-es Európa-bajnokság szünetében)

 

?Úgy fejbe vágta, mint rotációs kapa a vakondot.?

(A magyar vízilabda-válogatott egyik meccsén)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai futam nem volt túl izgalmas a legtöbb szempontból (közben néha csukott szemmel hallgattam, hogy történik-e valami). A Ferrari és a Renault jól mentek, a többiek meg lemaradva próbálkoztak azzal, hogy versenyezzenek (amiről már Yoda mester is megmondta, hogy ne tegyük). Na de most a Renault-nak állt a zászló. Alonso, Fisichella, M.Schumacer, Massa sorrendben indultak, a rajtnál eljöttek ugyanígy, aztán Alonso elkezdett gyors tempót diktálni, nem spórolt semmivel, így már az elején eldőlt a győztes (ami persze akkor még nem volt tuti). A box után MS Fisico elé került, kiesők sem sokan voltak.

Ami ebben a jó, hogy a spanyol nagydíjra került a hétvégén sor, így Alonso otthon először indult poolból és először nyert :cry: Schumi egyáltalán nem volt boldog a második helyével, az elmúlt két verseny alapján valószínűleg arra számított, hogy ő fog nyerni.

Pontszerzők:

Alonso

M.Schumacher

Fisichella

Massa

Raikkönen

Button

Barrichello

Heidfeld

Remélhetőleg a többiek kicsit összekapják magukat az elkövetkezőkben, mert a kezdeti szép teljesítmények a részükről most sehol sincsenek :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajdú B. aranyköpések.

Knézy is miket mondott a Fradi-Grashoppersen...

 

"Fatusi, Fatusi....ha nem lennél ilyen gyors...néha ilyen is kéne" :cry:

 

Szinte hihetetlen, hogy abból a csapatból, már ketten meghaltak. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szinte hihetetlen, hogy abból a csapatból, már ketten meghaltak. :cry:

És a kommentátor is meghalt. :lol:

 

Egy évvel a 2002-es vb után néztem a felvett vb összefoglalóimat.

Szaúd-Arábia - Kamerun meccsen, Knézy közvetítette Foé-t.

Akkor már mindkettő halott volt, szörnyű le is húztam a videót, elment a kedvem az egésztől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol:

 

Igen, én a 2002-es VB újságot lapozgatom, és ott van Foé. Olyan rossz érzés fog el mindig ;)

 

Lokatelli: Erre a variációra még nem is gondoltam! De az már tényleg szégyen, ha valaki hat ponttal kiesik :cry: Volt már rá példa? Nem hiszem, elvégre nem olyan "régen" vezették be a 3 pontos rendszert a VB-ken.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még 26 nap a VB-ig!

 

A D csoport harmadik mérkőzése:

 

Mexikó – Angola

2006. jún. 16. 21:00, Hannover

 

Így ránézve a párosításra, nyugodtan gondolhatnánk, hogy Mexikónak Irán után egy újabb kötelező győzelemmel kell szembenéznie. És valóban. Sem Irán, sem az afrikaiak nem képviselnek túl nagy játékerőt a mai labdarúgásban, viszont elcsenhetnek pontokat, okozhatnak meglepetéseket. De, tegyük hozzá, nem lennénk meglepve, ha Mexikó ezután a mérkőzés után már továbbjutó lenne, hasonlóképpen Portugáliához, bár még akármi megtörténhet. Én például azt sem zárnám ki, hogy az első fordulóban Irán leikszel Mexikóval, s akkor itt már jóval görcsösebb, neccesebb futballt láthatnánk a közép-amerikaiaktól, akiket enyhén szólva is nyomás alatt tartana a tény: nyerniük kell.

Ezzel szemben Angola az esélytelenek nyugalmával kezdhet mind Portugália, mind Mexikó ellen, s ha valamelyikükkel szemben sikerülne egy döntetlent elérni, illetve a másiktól nem nagyon kikapni, majd pedig Iránt szépen megverni, akkor az eredmények kedvező alakulása után akár még tovább is léphetnének az afrikaiak, de ez erősen spekuláció szagú.

Hiszen akár az is könnyen előfordulhat, hogy ha továbbjutót nem is, biztos kiesőt már „ünnepelhetünk” a találkozó után, elvégre azt sem zárhatjuk ki, hogy Angola egy pont nem sok, annyit sem szerez a csoport domináns csapatai ellen, ami, jegyezzük meg, nem lenne azért olyan nagy meglepetés.

Ezzel szemben Mexikó már úgy szeretne pályára lépni Portugália ellen, hogy lehetőleg biztos továbbjutásuk tudatában focizhassanak, amihez pedig mind a hat pontot össze kell szedniük, akármilyen nehéznek is tűnik ez. Mindenesetre a most lejátszott felkészülési meccsek egyértelműen Mexikó győzelmét sugallják. No nem a Venezuela ellen megnyert 1-0-ra gondolok itt most konkrétan (máj. 6), hanem sokkal inkább a Kongó ellen elért 2-1-re, mellyel a blancók bizonyították: képesek győzni afrikai csapat ellen.

Az újításom értelmében most ki kellene emelnem három játékost Angolából, de bevallom, igencsak gondban lennék ez ügyben, lévén, gyakorlatilag 22 ismeretlen névvel találkoztam a keretben. Az egyetlen kivételt a Benfica játékosa, Mantorras képezi, bár jegyezzük meg, ő csak honosított angolai (hasonlóan a tunéziai Trabelsihez), valójában portugálnak született (Trabelsi "eredetileg" holland). Nos, nem lennék meglepve, ha tőle várnák az afrikaiak a gólokat, de finoman szólva sem lesz könnyű dolga.

Kárpótlásként, hogy csak egy játékost emeltem ki, álljon itt az angolai keret a játékos posztjával, klubjával kiegészítve:

Kapusok: Joao Ricardo (klub nélkül); Lama (Petro Atletico); Mario (Inter Clube);

Védők: Delgado (Petro Atletico); Jamba (AS Aviacao); Kali (FC Barreirense); Lebo-Lebo (Petro Atletico); Loco (Primeiro Agoston); Marco Abreu (Portimonense); Marco Airosa (FC Barreirense); Rui Marques (Hull City)

Középpályások: Andrao (Kuwait SC); Edson (Pacos Ferreira); Figueiredo (Varzim); Mendonca (Varzim); Milov (Inter Clube); Zao Kalanga (Petro Atletico);

Csatárok: Akwa (klub nélkül); Andre Titi Buengo (Clermont-Foot); Flavio (Al-Ahli Kairo) Love (Avaicao); Mantorras (Benfica); Mateus (Gil Vicente).

 

Most jöjjenek a mexikóiak, itt már nem lesz olyan nehéz dolgom. Rögtön kezdeném a védelem egyik alapemberével, a Barcelona játékos Marquezzel, akin rendkívül sok múlhat, ha a csapat védelméről van szó. Bár a Barcában nem alapember, azért sokat játszik, és leginkább rutinos, agresszív futballjáról híres. Rendkívül nagy nyereség hazájának, ebben biztos vagyok.

A támadások segítésére egy triót emelnék ki: Fonseca, Blanco és Franco. Előbbi kettő rendkívül rutinos, és többször is bizonyította, hogy nagyszerű játékos, utóbbi pedig a Villareál csatára, ami sokat elmond róla, igaz, csapatában kevésszer jut szóhoz. Ami biztos, hogy a trióból valaki valószínűleg alkotni fog maradandót a VB-n (legalábbis a mexikói drukkerek remélik), így segítve a mexikói sztár-ék munkáját.

Aki nem más, mint Jared Borgetti, a Bolton Wanderers csatára, aki már négy éve is bizonyította, hogy lehet rá számítani, ha világversenyről van szó, gyanítom, most sem fogja pácban hagyni a csapatát. A Boltonnal jól ment neki idén, és gondolom, hogy Borgetti szívesen átmentené remek formáját a válogatottba is. Meglátjuk sikerül-e neki, mindenesetre nem mondok nagy újdonságot, ha azt mondom, hogy Mexikó szereplése nagyban függ az ő teljesítményétől.

A végére még egy kis esélylatolgatás. Szerintem Mexikó egy Irán elleni döntetlen után érkezik majd ide, Hannoverbe, és nem hagy kételyeket afelől, hogy kié legyen a három pont. Tehát szerintem, egy nagy arányú közép-amerikai győzelemre számíthatunk ezen a játéknapon. A mexikói sámánok is bizakodnak ebben…

 

Tipp: Mexikó: 90% x: 5% Angola: 5%

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt már rá példa? Nem hiszem, elvégre nem olyan "régen" vezették be a 3 pontos rendszert a VB-ken.

Csak azért nem volt rá példa, mert akkor 24-es döntő volt és 3 is továbbjuthatott egy csoportból.

 

USA-i vb-n volt először 3 pontos rendszer.

2 csoportban is ugyanolyan körbeverés volt 3 hat pontos csapattal.

D csoport: 1. Nigéria 6p (gk 6-2), 2. Bulgária 6p (6-3), 3. Argentína 6p (6-3), 4. Görögország 0p.

Ugye a görögöket mindenki megverte. Nigéria 3-0-ra a bolgárokat, Nigériát Argentína verte meg 2-1-re és Argentína meg a bolgárok verték meg 2-0-ra.

F csoport pepitában.

1. Hollandia 6p (4-3), 2. Szaúd-Arábia 6p (4-3), 3. Belgium 6p (2-1), 4. Marokkó 0p.

Marokkó kiütve. Hollandia az arabokat tángálta el 2-1-re, Belgium Hollandiát lépte le 1-0-ra, Szaúdiak Belgiumot megverték 1-0-ra.

 

De volt ezen a vb-n egy sokkal durvább csoport a kettő között lévő E.

Ebben a csoportban mindenkinek 4 pontja volt a végelmszámolásnál.

1. Mexikó 4p (3-3), 2. Írország 4p (2-2), 3. Olaszország 4p (2-2), 4. Norvégia 4p (1-1)

 

Itt tegyen igazságot valaki!

Ma már nehezebb helyzetben lennénk, hisz 2 jutna tuvább, és itt a második és harmadikban. Ezen a vb-n azt hiszem egymás elleni eredmény dönt, de én nagyon utálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Undorító alonzó....minek mutogat egy szabályosan előtte haladó autónak? Talán menjen le a kavics ágyra? Nagyképű kis .... :cry:

Khmmm... és amikor Schumi a saját öccsét hajszál híján felkente a palánkra? Meg amikor a 97-es szezonban szándékosan koccant Villeneuve-vel, hogy az kiessen és ővé legyen a vb cím (ami végül V-vé lett)? Az összes pontját elvették akkor. Szóval MS csinált nagyon csúnya dolgokat. Másokkal is megtörténik.

Az illető lassú volt és feltartotta Alonsot, ami nem ok arra, hogy integessen, de érthetővé teszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.