Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Jamaica 6-0-ra kapott ki az angoloktól. Ez azért arra is utal, hogy nem vettek vissza annyira az angolok ellenünk!

 

Na most a Fifa World Cup PC game-ben Jamaica az 51. és Mo. a 61, azóta mi csúsztunk le, ők nem tudom, hol állnak, de biztos, hogy előttünk. És ők hatot kaptak...

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép volt!

Győzött a jó foci!

Végre nem fújtak a dózsának. Hanacsek megtanította ezeket a nagypofájuakat. Teljesen jól fúj nem húzott sehova, amiért kellett büntetett.

 

Közvetítés előtt hallottam, hogy a Debrecennek csak egy selejtező fordulót kell játszania a BL-be jutásért ;)

Vagyis az Uefa Kupa első forduló már biztos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap a Sopron-Fradi meccsen. Horváth András akkora gólpasszt adott. 30méteres jobb külsővel fejre.

Nem tudom hányan tudnak ilyen labdát adni a 88.percben az összes magyar közül.

Csizmadia (ma is elképesztő munkát végzett, és nagyon sokat futott.) is hónapok óta kiemelkedően játsza be az egész jobb oldalt.

Azért amíg Bozsik ilyen jó formában lévőket nem próbál ki, én nem tudom jó kapitánynak tekinteni, és azt mondja, hogy az a 35-ös vagy hányas kerettel számol, amit nyilvánosságra hozott.

Ezeket ki kell próbálni, teszem az Új-Zéland ellen.

Persze nem azt kell csinálni mint, Lothar, hogy aki egy egyeneset belerúgott a labdába, már keretteg, vagy ha hétvégén gólt rúgott.

De akik hnapok óta feltünően kilógnak a magyar bajnokságból botorság nem kipróbálni, legalább nem tétmeccsen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is örülök a Loki győzelmének. Csak egy kört kell menni a BL-ig? ;):D Csak ne a Manchastert kapják. ;) Az Újpest megint nem tudott átlépni saját árnyékán. Csupán Tisza játszott jól.

 

Mintha azt olvastam volna valahol, Csizmadia román állampolgár... :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben igazad van. Horváth András remek focista, meg Csizmadia is!

 

A jamaicás felvetésre nem reagálsz? ;)

 

 

Donát.

Azért talán Jamaikát mi is megvernénk 2 góllal.

Lehet, hogy ezen a meccsen is lazsáltak az angolok, nem láttam. Egy eredményből nem sokat lehet leszűrni.

 

Csizmadia valóban tomán csapatokban kezdett, most néztem az adatbankot, de nincs mellé írca, hogy román lenne, tehát valószínüleg van magyar papírja (is).

Ha nincs vissza van szívva. Illetve honosítani kéne :D

 

Debrencen azért léphet előre egy lépcsőt a selejteőben (feltételezem), mert néhány éve megérte a tavaszt az UEFa-kupában, értékes kiemelési pontokat szerezve, és tavaly az erősebb besorolású horvát bajnokot simán lealázta, ezzel mégtöbb pontot szerzett.

Már keresgéltem az uefa honlapján, de nem találtam, ilyen klubtabellát, amin kiderülne ez a 3-dik selejtező szakaszba lépés, mert azért Kokó szavára nem biztos, hogy az életemet tenném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut eszembe még a mai bajnokavatásról:

Hogy tudták, ilyen gyorsan átadni a Debrecennek az érmeket?

Elvileg a legesélyesebb helyszínre viszik az érmeket, az pedig az Újpest volt, neki a saját kezében volt a sora.

Hogy került a kupa és az érmek Debrecenbe?!

Vagy két garnitúra volt mindkét helyen, ez nem lenne fer, akkor az egyik cucc hamisítvány. Mindkét helyen volt arany és ezüst érem is?

Vagy a kupa azért volt Debrecenbe, mert ők a védők? Kiszedték a vitrinből és újra átadták nekik.

Ilyen gyorsan tuti nem viszik át az érmeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak 5 nap a VB-ig!

 

 

Horvátország - Ausztrália

2006. június 22. csütörtök 21:00, Stuttgart

 

Ez a meccs fog dönteni szerintem a második továbbjutó hely sorsáról mégpedig e között a két csapat között. Valami óriási döbbenetes formahanyatlásnak, kell történnie, hogy Brazília ne jusson tovább.

Ma volt szerencsém megnézni a Hollandi-Ausztrália meccset a 35. perctől a két csapat már vb sebességen pörgött. Nagyon jó iramú, színvonalas kis meccset játszottak.

1-1 lett. Ausztrália képes lehet meglepetésre, Hollandiából pedig, még mindig úgy érzem hiányzik a rutin, amit Davids és Seedorf képviselhetne, akár csak rövid epizód szerepekre, de ha nem bírnak továbbjutni a kemény csoportjukból Van Basten vakarhatja a fejét. Ezek olyan focisták, akik ilyen nehéz meccseket képesek megnyerni, akár ha a meccs végére becseréli őket, Nehéz pillanatokban átsegíthetnék a nagyon fiatal Holland társaságot, de így lehet, hogy csak egy tapasztalatlan csikócsapat lesz a Holland.

Bocsi a kitérőért, de Hollandiával már külön nem foglalkozunk, ezért szerettem volna megjegyezni.

Ausztrália jól teljesített, nagyon kulturáltan játszottak, látszik, hogy tudják mit akarnak, mit engednek Hollandiának, akik persze, nem csak statisztáltak, de nem csúszott ki Ausztrália kezéből az irányítás. Jó csapat az ausztrál, talán titkos továbbjutók lehetnek.

Horvátok érdekes összecsapás elé néznek, ők az esélyesek a meccsen. Külön érdekessé teszi a párharcot, hogy több olyan játékos is van akit át szerettek volna csábítani az ausztráloktól, hisz horvát emigránsoknak már az egykori brit börtön ?szigeten? született gyermekei. Ilyen például Viduka, aki sokáig csábítottak sikertelenül, De Kalac is horvát, Covic a harmadikszámú kapus, Popovic a sziklaszilárd hátvéd, és Josip Skoko is rendelkezik horvár ősökkel. (Abban nem vagyok biztos, hogy a többieket próbálták visszacsábítani, de Vidukában biztos vagyok.)

Ebből a szempontból is izgalmas párharc lesz, ha a tét nem tenné elég izgalmassá. Bebizonyíthatják, hogy jól ?választottak? hazát.

Az utolsó bemutatásra szoruló stadion a Stuttgart remek hangulatú létesítménye.

A Gottlieb Daimler Stadion 1933 óta remek otthona a VfB Stuttgartnak, 2005-ös felújítása óta kellőképpen modern is.

6 világbajnoki találkozónak ad otthont: június 13-án a két szomszéd Franciaország és Svájc játszik majd a világbajnoki pontokért. 3 nappal később egy narancsos napot tartanak, Hollandia Elefántcsontpart ellen lép pályára. Szintén 3 nappal később Spanyolország ?Tunézia mérkőzést rendeznek. 22-én a most tárgyalt találkozó lesz a műsor. Hogy mennyire nagy a stadion tekintélye az jelzi, hogy egy nyolcaddöntőn (B1-A2) kívül, itt játszák majd a bronzmérkőzést is.

Horvátország kerete:

Kapusok: Tomislav Butina (FC Bruges), Stipe Pletikosa (Hajduk Split), Joe Didulica (Austria Wien).

Védők: Robert Kovac (Juventus), Stjepan Tomas (Galatasaray), Dario Simic (AC Milan), Mario Tokic (Austria Wien), Josip Simunic (Hertha BSC), Igor Tudor (Siena), Marijan Buljat (Dinamo Zagreb).

Középpályás: Jerko Leko (Dinamo Kijev), Niko Kranjcar (Hajduk Split), Niko Kovac (Hertha BSC), Marko Babic (Bayer Leverkusen), Darijo Srna (Sahtar Donyeck), Ivan Leko (FC Bruges), Luka Modric (Dinamo Zagreb), Jurica Vranjes (Werder Bremen), Anthony Seric (Panathinaikosz).

Csatár: Dado Prso (Glasgow Rangers), Ivan Klasnic (Werder Bremen), Bosko Balaban (FC Bruges), Ivica Olic (CSZKA Moszkva), Ivan Bosnjak (Dinamo Zagreb).

 

Ausztrália kerete:

Kapus: Mark Schwarzer (FC Middlesbrough), Zeljko Kalac (AC Milan), Ante Covic (Hammarby).

Védők: Michael Beauchamp (Central Coast Mariners), Mark Milligan (Sydney FC), Craig Moore (Newcastle United), Lucas Neill (Blackburn Rovers), Stan Lazaridis (Birmingham City), Tony Popovic (Crystal Palace).

Középpályások: Tim Cahill (Everton), Marco Bresciano (AC Parma), Jason Culina (PSV Eindhoven), Scott Chipperfield (FC Basel), Brett Emerton (Blackburn Rovers), Vince Grella (AC Parma), Harry Kewell (FC Liverpool), Josip Skoko (Wigan), Luke Wilkshire (Bristol City).

Csatárok: Josh Kennedy (Dynamo Dresden), John Aloisi (Alaves), Mile Sterjovski (FC Basel), Archie Thompson (PSV Eindhoven), Mark Viduka (FC Middlesbrough).

 

Összességében talán az egyik legkiegyenlítettebb párharcot várom ettől a meccstől, már ami közvetlen továbbjutást illeti az utolsó fordulós küzdelmek közül. Ez már majdnem olyan lesz, mint egy egyenes kiesés meccs, csak egy biztos, hogy nem lesz hosszabbítás.

A horvátok egy hangyányival esélyesebbek, de én titkon Ausztrál meglepetés továbbjutást várok.

Tipp: 1: 40% X: 32% 2: 38%

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csoporthoz még hozzátartozik, hogy tegnap a brazilok 4-0-ra verték Új-zélandot, igaz, az utolsó két gól a 86 és 92. percben született (sokáig úgy álltak tehát, mint mi).

 

Lokatelli! Bámulatos ez a színkavalkád, amit az országoknál alkalmaztál, ez már hamarabb is eszünkbe juthatott volna, olyan jól néz ki! Gratula :D;)

 

katt ide

 

Itt megtalálsz mindent, ami a VB-re vonatkozik, persze angolul. Én csak megnyitottam őket, de le is lehet menteni, Acrobat Reader kell hozzá ;)

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak 4 nap a VB-ig!

 

?G? csoport ötödik meccse:

 

Togo ? Franciaország

2006. jún. 23. Köln, 21:00

 

Nos, ami engem illet, én úgy tekintek erre az összecsapásra, mint egy kiesett, és egy továbbjutó harca. Szerintem Togo az első mérkőzésen kikap Dél-Koreától, míg Franciaország döntetlent játszik Svájccal. Ezt követően Svájctól is kikap Togo (így elveszíti az esélyét a továbblépésre), Franciaország pedig Dél-Koreát győzi le. Ha a tippem beválik, a csoport ekkor a következőképpen fog alakulni: Első helyen Franciaország és Svájc négy-négy ponttal (gólkülönbség függő, melyik lesz az élen), mögötte Dél-Korea 3 ponttal, s végezetül Togo, 0-val. Ebben az esetben különös helyzet állna elő a gallok szempontjából: bár ketten is a nyomukban lennének, mégis elég lenne mindössze egy döntetlen Togo ellen ahhoz, hogy biztos továbbjutó legyen (igaz, könnyen lehet, hogy csak a második helyre lenne ez elég, ami pedig sokat számíthat, de erről majd lentebb). Mindazonáltal Togo finoman szólva sem tűnik acélosnak, s ha a három legerősebb VB-re kijutó afrikai csapatot kellene megjelölnöm, ők bizony nem esnének bele. Így aztán azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy a déli kontinensről érkezett kontingens pont nélkül távozik, míg Franciaország veretlenül megy tovább. Mindazonáltal hiba lenne elfeledkezni arról, hogyan szenvedtek a kékek 2002-ben, s bár ezúttal nem sok jel mutatkozik erre (Mexikó legyőzése egész tekintélyes siker), azért nem árt az óvatosság, az ördög sohasem alszik! S ezúttal Svájc személyében komoly vetélytársakat kaptak a gallok, ráadásként egyáltalán nem mindegy, hogy már a 16 között összefutnak a spanyolokkal, vagy esetleg az ukrán ? szaúdi ? tunéziai hármasból kapnak ellenfelet. Mert a csoport elsőség ezzel járhat. De erről is majd később.

Ami még a franciák mellett szól, az egyértelműen a rutin. Példaképpen, Fabian Barthez személyében olyan kapusuk van a galloknak, aki eddig 10 (!) VB meccsen vett részt, s ezzel ötödik a torna erre vonatkozó ranglistáján. Ha hozzá tesszük, hogy az előtte álló három játékos a brazil Cafú (16 meccs), Ronaldo (14 meccs és 12 gól ezeken!!!) valamint Roberto Carlos (13), akkor láthatjuk, hogy igazán neves társaság tagjai közé lépett be a francia kapus. (Vele egyébként holtversenyben áll a szaúdi hálóőr, Mohamed Al-Deayea, szintén 10 VB szerepléssel). Szóval a rutin rendkívül sokat számíthat, tudja ezt a brazil szövetségi kapitány, Carlos Alberto Pereira, s tudja ezt Raymond Domenech is, nem véletlenül hozott magával 9 olyan játékost, aki szerepelt már VB-n.

Mivel Togo újonc, ezért ők gyakorlatilag semmiféle rutinnal sem rendelkeznek, ami könnyedén kiütközhet az 1998-as bajnokkal szemben.

Mivel a stadionokkal végeztünk, ezúttal vegyük górcső alá az esetleges párosításokat a G-H csoportban (ha már itt vagyunk). Szóval, a legjobb 16 mezőnye úgy áll össze, hogy:

A1-B2; C1-D2, B1-A2; D1-C2; E1-F2; G1-H2; F1-E2; H1-G2.

A nyolc találkozó közül én most a 6-kal és a 8-kal foglalkozom részletesebben. A G1-H2 mérkőzés párosítására, ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy Franciaország ? Ukrajna, de a papírforma mindkét csoportban borulhat, így könnyen összejöhet egy szuperrangadó, (Franciaország ? Spanyolország) de akár egy lazább meccs is (Svájc ? Ukrajna/Tunézia/Szaúd-Arábia). A mérkőzés győztese aztán az E1-F2 találkozó győztesével csap össze, tehát akár már itt létrejöhet egy Olaszország ? Franciaország, vagy egy Olaszország ? Spanyolország.

Ami a H1-G2 meccset illeti, erre a találkozóra Spanyolország ? Svájc párosítást tippelek elsősorban, és leginkább a spanyol vonatkozásában vagyok biztos! Szerintem a hispánok befutnak itt az első helyre, és csak imádkozhatnak, hogy a franciák is tegyék meg ezt, elkerülvén így az összecsapást. Érdekes fejlemény egyébként, hogy ellentétben a 4 évvel ezelőtti VB-vel, itt az azonos csoportból indult csapatok csak a döntőben találkozhatnak újra, így tehát nem jöhet létre egy olyan szituáció, mint Japán-Dél-Korea tornáján, hogy az egyaránt C csoportból továbbjutó Törökország és Brazília az elődöntőben egymásra talált? De visszatérve a H1-G2 meccsre. A győztes az F1-E2 mérkőzés győztesével játszhat, ami akár egy Svájc-Csehország, Ukrajna ? Csehország, Svájc ? USA, stb. párosításokat is magában rejt. Ami szintén nem lenne könnyű falat egyik résztvevőnek sem!

Ezek után keretek jöjjenek!

Togo:

Kapusok: Kossi Agassa (FC Metz); Nimini Tchagnirou (Djoliba); Kodjovi Dodji Obilalé (Etoile Filante);

Védők: Jean Paul Yaovi Abalo (Apoel Nicosia); Eric Akoto (Admira Wacker); Richmond Forson (Jeanne d?Arc Poire); Karim Guede (Hamburger SV II.); Ludovic Assemoassa (Ciudad Murcia); Toure Assimiou (Bayer Leverkusen); Dare Nibombe (Mons-Bergen); Kuami Agboh (Beveren); Affo Cerlmont Erassa (AS Moulins);

Középpályások: Cherif Toure Mamam (Metz); Alaixys Romao (Louhans-Cuiseaux); Thomas Dossevi (Valenciennes); Yao Kaka Aziawonou (Young Boys); Junior Senaya (YF Juventus); Adekanmi Olufade (al-Szlijah);

Csatárok: Emmanuel Adebayor (Arsenal); Mohamed Kader Coubadja (Guingamp); Robert Malm (Brest); Massamasso Tchangai (Benevento); Moustapha Salifou (Stade Brestois);

Franciaország:

Kapusok: Fabien Barthez (O. Marseille); Gregory Coupet (O. Lyon); Mickael Landreau (Nantes)

Védők: Eric Abidal (O. Lyon); Jean-Alain Boumsong (Newcastle); Pascal Chimbonda (Wigan); William Gallas (Chelsea); Gael Givet (Monaco); Willy Sagnol (Bayern München); Mikael Silvestre (Manchester United); Lilian Thuram (Juventus)

Középpályások: Vikash Dhorasoo (Paris SG); Alou Diarra (Lens); Claude Makelele (Chelsea); Florent Malouda (Lyon); Patrick Vieira (Juventus); Zinedine Zidane (Real Madrid)

Csatárok: Djibril Cissé (Liverpool); Thierry Henry (Arsenal); Franck Ribery (O. Marseille); Louis Saha (Manchester United); David Trezeguet (Juventus); Sylvain Wiltord (O. Lyon)

Összegzés:[/u] Egyértelműen francia győzelmet várok ettől a meccstől. Szerintem a togóiak a VB egyik pofozógépei lesznek, s mivel a gallok számára korántsem lesz tétnélküli a párosítás, annyit fognak nekik berámolni, amennyit csak tudnak. Persze az afrikaiak nyílván imádkoznak, hogy ne így legyen.

 

Tipp: Togo: 5% Döntetlen: 15% Franciaország: 80%

 

Donát.

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a francia keretre ismét meg kell jegyezzem, hol a két bl döntős?!

Giuly és Pires?

Bőven beférnének, mondjuk a Diarra és az újonc Ribery helyett.

 

Köszi a linket.

Bezony kár, hogy ez a fajta szinezés, ilyen későn jutott eszükbe, de majd a tippelésnél nem kell spórolni a szinekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nem :DNémetország - Costa Rica és Ecuador - Lengyelország. Azaz a teljes A csoport. :D

 

Donát.

Na ez a színezés borzalmas. :D Szerintem legyen minden csapatna egy színe, vagy a legjobb ha színtelen lesz.

 

Meddig lehessen tippelni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell olyan szigorúan venni. a Meccs kezdéséig simán lehet tippelni.

Itt úgyis itt van az idő, mikor futott be. 19:30-kor, már nem fogadunk tippelést a 18-kor kezdődött meccsre, de 18:01-kor sem. :D

 

Szó volt, róla, hogy Donát nem lesz otthon a vb egy szakaszán és nem biztos, hogy tudja majd a tippelős játékot vezetni. Én felajánlom, hogy nagyon szívesen felügyelem ezt játékot, ha kell az egész torna alatt.

 

Amúgyis megmondtam mindenkinek, hogy egy teljes hónapig engem felejtsen el mindenki. Megszakítottam a külvilággal a kapcsolatot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak 3 nap a VB-ig!

 

 

Svájc ? Dél-Korea

2006. június 23. péntek 21:00, Hannover

 

Ezt az bemutatót, kezdhetném, azzal, mint az F csoport hasonló mérkőzését, a Horvát-ausztrál meccset. Vagyis, ennek a meccsnek a győztese, valószínűleg folytathatja a tornát.

Persze, attól is függ, hogy ki hány pontot lopott a csoport favorit franciáktól és tegyük fel, hogy Togo-t mind legyőzték. Ha kettejük közül valaki legyőzte a gallokat, akkor a ?kakas?-verő került páholyba. Ha nem győzték le és pontokat sem loptak, akkor ez egy helyosztó. Éles küzdelem a túlélésért. Nekem Dél-Koreából elegem van, néztük őket négy éve eleget. Most szívesen búcsúznék tőlük, de azt nem lehet elvenni tőlük, hogy fizikálisan nagyon erősek, és néhányukba azért szorult némi ügyesség. Szóval elfáradni nem fognak. De már 8 sőt, 16 éve sem fáradtak el, akkoriban, lefocizták őket. Már ilyen könnyen nem lehet őket elintézni.

Svájc képes lehet, hogy legyőzze őket, de nagyon pontosan kell játszaniuk. Hogy játékban felül tudják múlni őket, az valószínű, de korántsem biztos. Ha lefocizás nem is lesz belőle, azért Svájc legyűrheti az ázsiai csapatot, rajtuk nincs teher, nem várnak tőlük emberfelettit(ráadásul a következő EB-nek is már a biztos részvevői), ellenben vetélytársukon annál nagyobb a teher. 4 évvel ezelőtti eredmény megismétlését nem is várják el, de így is óriásiak az elvárások. De most nem lesz hazai fanatikus tömeg, és egy kis bírói hátszél sem. Korea idén visszakerül a jól megérdemelt helyére a középmezőnybe.

Most folytassuk az egyenes kieséses latolgatással. Mivel tegnap ennek a két csoportnak a továbbjutóit elemezgettük, most esetleges negyeddöntőbeli ellenfeleiket is meglatolgatjuk.

G1-H2-es meccs az E1-F2-es meccs győztesével fog játszani a 8 között.

E csoport ugye az olaszoké, kérdés, hogy doppingolja őket a botrány, pozitív (most megmutatjuk), vagy negatív irányba. Ha nem borul a papírforma, pedig, ott még ideális körülmények között is borulhat, akkor ők játszanak majd a horvát-ausztrál közül az egyikkel. Persze, ha Brazília is hozza magát, és nem botladozik, mert könnyen összehozhatja egymást a két futball óriás, ha hibázik az egyik.

A papírformát figyelembe véve, összejöhet, akár egy olasz-francia negyeddöntő, mint 98-ban, van mint a 2000-es eb döntő. De ősszel már egy csoportban boldogíthatják egymást, az Euro2008-ra való kijutás céljából.

F1-E2 mérkőzés egy Brazil-cseh párharcot sugall, micsoda ínyencség lenne. Persze, ha botladoznak lehet, rosszabb, vagy jobb ezen az ágon. Olasz-brazil, vagy Usa-ausztrál.

Ezen párharc győztese. A H1-G2-vel fog játszani. Mondjuk, hogy a spanyolokkal. Brazil-spanyol ez már olyan vb-sen hangzik. Persze lehet, Svájc-cseh is, vagy Ghána-Togo :D

Félre a valószínűtlen párosítással, jól összerakták ezt az ágrajzot, még a rossz csapatok meccse is jól hangzik. (Vagy már olyan közel a vb, hogy félre beszélek?)

Svájc kerete:

Kapus: Diego Benaglio (CD National Funchal), Fabio Coltorti (Grasshoppers), Pascal Zuberbühler (FC Basel)

Védő: Christoph Spycher (Eintracht Frankfurt), Philipp Degen (Borussia Dortmund), Johan Djourou (Arsenal), Stephane Grichting (Auxerre), Ludovic Magnin (VfB Stuttgart), Patrick Müller (Olympique Lyon), Philippe Senderos (Arsenal)

Középpályás: Xavier Margairaz (FC Zürich), Johann Vogel (Milan), Raphael Wicky (Hamburger SV), Tranquillo Barnetta (Bayer 04 Leverkusen), Valon Behrami (Lazio), Ricardo Cabanas (1. FC Köln), Blerim Dzemaili (FC Zürich)

Csatár: Alexander Frei (Stade Rennes), Mauro Lustrinelli (Sparta Praga), Marco Streller (1. FC Köln (VfB Stuttgart)), Johann Vonlanthen (NAC Breda (PSV Eindhoven)), David Degen (FC Basel), Daniel Gygax (OSC Lille)

Dél-Korea kerete:

Kapus: Kim Jong Dae (Kim Yong-Dae) (Seongnam Ilhwa Chunma), Kim Jung Hvang (Kim Young-Kwang) (Chunnam Dragons Gwangyang), Li Vun Dzse (Lee Woon-Jae) (Suwon Samsung Bluewings)

Védő: Cso Von Hi (Cho Won-Hee) (Suwon Samsung Bluewings), Kim Szang Sik (Kim Sang-Sik) (Seongnam Ilhwa Chunma), Kim Jang Csul (Kim Young-Chul) (Seongnam Ilhwa Chunma), Kim Dzsin Kju (Kim Jin-Kyu) (Jubilo Iwata), Csoj Csin Cseul (Choi Jin-Cheul) (Chonbuk Hyundai Motors Jeonju), Kim Dong Dzsin (Kim Dong-Jin) (FC Szöül), Li Jung Pjo (Lee Young-Pyo) (Tottenham Hotspur), Szong Csong Gug (Song Chong-Gug) (Suwon Samsung Bluewings)

Középpályás: Pak Dzsi Szung (Park Ji-Sung) (Manchester United), Kim Do Heon (Seongnam Ilhwa Chunma), Kim Nam Il (Suwon), Li Eul Jang (Lee Eul-Yong) (Trabzonspor), Li Ho (Lee Ho) (Ulsan Hyundai Tigers), Pek Dzsi Hun (Baek Ji-Hoon) (FC Szöul)

 

Összességében ezen a meccsen nem várok élvezetes játékot, nagy izgalmak lehetnek, de nem attól kapjuk, majd az adrenalint, hogy egyik kaputól a másikig száguld a labda, és kapkodjuk a fejünket hová megy majd be. A tét nagysága adja majd meg a feszültséget. Ez átragad majd a játékosok többségére, ideges csata lesz ez, amit Svájc majd a javára fordít, teszem hozzá, hogy remélem, meg, hogy szerintem.

Tipp: 1: 40% X: 40% 2: 30%

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.