Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Hát most nem egy hanem másfél millió olasz élteti Itáliát Romában.

Rai Uno-n lehet élőben nézni. Aki tudja és érdekli nézze nagyon hangulatos.

Ilyen adónk van, csak én nem voltam itthon :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy odavaló lenne a sport, azt a Sport 1 óta nem hiszem. Sporttvnél nagyon jó sportos szuper gárda gyűlt össze, mindenki azt csinálja amihez ért és szeret.

De az m1-en mégiscsak több emberhez jut el a sport, mint egy alapvetően kábeles adón, már ha a kábel szolgáltató egyáltalán felveszi a sugárzott adók közé azokat a sport csatornákat, melyek a nagy műsorokat adják. Ez alapján inkább m1, mint bármi más, függetlenül attól, hogy kik közvetítenek alatta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval nem szép, amit Materazzi tett, de egyrészt ez ma már a futball velejárója, másrészt, ha nem a szent és sérthetetlen Zidane-ról lenne szól, akkor senkit sem érdekelne, hogy mit mondott Materazzi.

Akkor sem, ha nem a vb döntőn történik meg :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De. A Juventust a B ligába sorolták, ahol 30 pont hátránnyal kezdi az új idényt, a Lazio szintén a B ligában folytatja, 7 pont hátránnyal, a Fiorentina is a B ligában, 12 pont hátrányból.

 

A Milan maradhat az A ligában, de 15 pont hátránya lesz a következő bajnokságban.

 

A fent említett csapatok egyike sem indulhat a nemzetközi porondon, illetőleg a 2004-2005-ös évi végeredményét a bajnokságnak törölték, míg 2005-2006-os bajnokság végén nem osztottak ki első helyet (így lényegében a Juve 2 bajnoki címet vesztett)

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azokra írtam, amihez volt hozzáfűzni valóm :lol: Azt hiszem, semmi olyat nem találtam, amit valamiért cáfolni szerettem volna, vagy Te tudsz olyanról?

Egyébként általában nem folytatok strucc politikát, max. leszállok egy témáról, ma pl. nem írtam Forma 1-ről, de ha ez a bánatod, kezdj bele nyugodtan, reagálok rá :lol::D

Már néhányszor leálltam vitázni, láthattad, hogy azért nem futamodom meg :D Én nem.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nyerhet mindig a Renault, az túl unalmas lenne még egy Alonso drukkernak is, de még koránt sincs vége a szezonnak. Lealázásról pedig még nincs szó, az nem itt kezdődik.

Mivel csak kb 20 percet láttam az időmérőből, megmondaná nekem valaki, mi ez a Montoya mizéria?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megverték őket keményen! Főleg Fisichellát. A Renault nem nyerhet mindig, de a saját pályáján illene azért...

 

Montoya azonnali hatállyal elhagyta a Forma-1 -et. Jövőre az Indycar-ban fog versenyezni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ez lenne az első év, hogy nem megy nekik Magny-Cours-ban. Én megvárom, hogy mi lesz holnap a futamon. Nem hiszem, hogy csodát látnánk, de soha nem lehet tudni :lol: Fisico meg állandóan gyengélkedik, tőle ez az eredmény normálisnak számít. Sajnos.

 

Jobb lesz Montoyának Amerikában. A Forma1 előtt ott versenyzett és nagyon ment neki. Sok rajongója is van odaát. Anno a Forma3000 után ott versenyzett (a többiekkel ellentétben nem a Forma1-be jött át) és ő lett a széria legfiatalabb világbajnoka. Emlékszem, egyik évben milyen jót mulattam azon, hogy a legtöbb nagydíjon lengett a rengeteg piros Ferrari zászló, de Indianapolis tele volt kolumbiai lobogóval :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :lol: Érdekes, hogy kedvenc csapatfőnököm is hasonlóan vélekedik az esetről, mint én.

Tavaly már próbált rábeszélni egyik kollégám, hogy nézzem a NASCAR-t, mert sokkal jobb, mint a Forma1, és azt hiszem, ezek után talán belekóstolok :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazad van. De az még gyengébb.

Csak másabb, és kollégám szerint elég izgalmas versenysorozat. Az Indycarról sem éppen azt tudom, hogy gyenge széria, csak valamivel másabb, és az nem Európa központú, hanem amerikai, nálunk nem nagyon ismerik. Ott meg a Forma1-et nem annyira :lol: Az Indycarban jobban számít a vezetői tudás, a Forma1-ben pedig a technika.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi :lol: Érdekes, hogy kedvenc csapatfőnököm is hasonlóan vélekedik az esetről, mint én.

Tavaly már próbált rábeszélni egyik kollégám, hogy nézzem a NASCAR-t, mert sokkal jobb, mint a Forma1, és azt hiszem, ezek után talán belekóstolok :(

Jó, hogy nem olvastad mit nyilatkozott Schumacher erről. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről lemaradtam. Mit nyilatkozott?

 

Donát.

Azt, hogy a NASCAR sokkal gyengébb mint a Foma-1, és nem érti mi jó van abban, hogy egy ovális pályán köröznek a versenyautók.

 

Megjegyzem egyetértek vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja hogy ez az a körbe-körbés cucc... az szerintem sem túl izgi. Én a Forma1-ben is a pálya vonalvezetését szeretem igazán, a sok izgalmas, érdekes kanyart, stb. Körbe-körbe menni szerintem is enyhén unalmas egy idő után...

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel magam nem láttam, ezért csak másodkézből tudok róla írni (és homályos emlékeimből). Köröznek, de állítólag a szabályrendszere és az állandó előzgetések meg a pályán folyó csaták teszik izgalmassá (ami a Forma1-ben manapság ritka eseménynek számít egy versenyen). Na majd megnézek néhányat, hogy tudjak érdemben nyilatkozni róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Forma1-ben is a pálya vonalvezetését szeretem igazán, a sok izgalmas, érdekes kanyart, stb.

De mit ér a sok izgi kanyar, ha nem történik bennük semmi :lol: Ezt hiányolom egy kicsit a Forma1-ből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.