Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Rabotnicski lesz a jövő héten a Loki ellenfele.

1-0-ás összesítéssel jutott tovább a luxemburgi ellenfelén a makedón bajnok.

 

Sokkal nyugodtabb vagyok, mint tavaly Split ellen, de arra még gondolni sem merek, hogy ez is olyan sima lesz.

 

Mindenesetre a Szuperkupa döntőn nagyon színvonalas volt a játék, nagyon lealázta jónéhány vb meccsnek a színvonalát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most olvastam, hogy Buffon marad a Juvénál.

Nagyon tiszteletre méltó lenne.

Klubhűség mamár szinte nincs is, ilyenkor szívmelengető ilyeneket hallani.

 

Mindenesetre Serie B lesz minden idő legtöbb világbajnokát felvonultató másodosztálya.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha már a Debrecenben sem lehet bízni, akkor semmiben.

 

Össze van rakva csapat. :evil:

Egy a baj velük, nincs igazolás, nincs vérfrissítés a csapatnál. Már harmadik éve szinte változatlan a keret.

Tárgyaltak valami hórihorgas albán csatárral, de mintha nem lett volna belőle semmi.

Leandro meg nem erőssítés, hanem gyengítés. De az ő igazolásával gondok vannak (hálaazégnek), már gondolom nevezni kellett a kupára.

 

De a Bogdanovics mellé kéne egy csatár legalább Vidi ellen is miket kihagyott, a gólján kívül persze. Egész tavasszal csak keresgéli azt az önmagát mielőtt a törökökhöz ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, kellene erősítés. De könyörgöm ne keletről hozznaka már embert, hanem nyugatról! Lehet, hogy kicsit többet kérnek, de egy idősődő német még mindig sokkal jobb, mint egy akármilyen keleti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, kellene erősítés. De könyörgöm ne keletről hozznaka már embert, hanem nyugatról! Lehet, hogy kicsit többet kérnek, de egy idősődő német még mindig sokkal jobb, mint egy akármilyen keleti.

Sajnos normális ember nyugatról nem jön errefelé. Signori az egyetlen ellenpélda, de már majd 40 volt.

Szerencsétlen végleg lesérült ezeken a szar magyar pályákon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Debrecen - Videoton 2-1 (0-1)

 

Gratulálok a Debrecennek.

Jól is játszottak.

Dzsudzsák akkora szabadrúgás gólt lőtt.

Ebből a gyerekből lesz valami.

 

Supka annyira nem nyilatkozott optimistán a Rabotnicskiről, inkább diplomatikus volt.

Az biztos a Rabotnicski komolyan fogja venni a meccset, nem becsüli le a Lokit, mint a Hajduk tette. Ebből a szempontból nehezebb ellenfél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nedved is marad a Juvéban. Cannavaro és Emerson a Reálban (blöe), Thuram és Zambrotta a Barcában (EZ AZ!) folytatja.

 

 

Donát

Annak mondjuk örültem volna, ha fordított párban igazolnak. Canna és Zambr. a Barcába, két kevésbé kedvelt játékos pedig a realba.

De hát szépen elosztották a sztárjátékosokat egymást köz a sztárklubok.

 

Remélem Ibrahimovic is megy francba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem láttam a meccset.

 

A Robotnicski ellen mindent meg kell tenni, de ez nem is kérdéses. Ott talán az lehet az előnyös, hogy majd túlzottan is tisztelik a lokit. Csak nehogy beálljanak bekkelni. Az végül is jó jel, hogy a luxemburgi bajnokot csak 1-0- al verték ki...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nem láttam a meccset.

 

A Robotnicski ellen mindent meg kell tenni, de ez nem is kérdéses. Ott talán az lehet az előnyös, hogy majd túlzottan is tisztelik a lokit. Csak nehogy beálljanak bekkelni. Az végül is jó jel, hogy a luxemburgi bajnokot csak 1-0- al verték ki...

Hát bekkelni nem fognak.

 

Nem tisztelni fog a rabotnicski, hanem nem becsüli le a Lokit, mint a Hajduk tette, és ez nagy különbség. Úgy játszott tavaly a hajduk, mint idén a dózsa...

Hogy egy luxemburgit 1-0-as összesítéssel verte, az mindenképp pozitív, és nem utal, nagy gólerősségre. 2 jugó és egy brazil van a keretükben.

 

Supka látta a Luxemburgban a meccset, és azt mondta, hogy hasonló stílusban játszik idegenben, mint a Vidi tette ma (tudom nem láttad a meccset :evil: )

Azt mondta rájuk, hogy agresszívek (nem szokták szeretni a magyarok az agresszíveket(de inkább csak a horvát/jugó/románokra igaz ez), de nem akarom az ördögöt a falra festeni).

 

2 emberük van támadásban aki veszélyes őket ki lehet kapcsolni, és azt mondta még, hogy a védelmükben észrevett néhány hibás ismétlődő elemet. Azt kell kihasználniuk, szerinte képesek jó eredményre.

Koncentrációban fejlődniük kell jövő szerdáig.

 

Bennük van minden reményünk, legerősebb magyar csapat. Magyar szinten már nem is lehet erősebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én is nagyon örültem vlna, ha inkább Cannavaro választja a Barcelonát, és Thuram a Reált, de mindegy, jó ez így is. Marqueznek legalább van párja illetőleg konkurenciája a Barcelon védelmében.

 

Nagyon érdekes lesz az idei Seria A, remélem nem az a tapló Inter nyer. Ha már Inter, akkor valószínű, hogy Ibrahimovic ott köt ki. Lesz két önző állat csatáruk (Adriano és ő).

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre egy honi edző, akinek van önkritikája:

Supka:

?Az elején megfogta csapatunkat a gyorsan bekapott gól, tompábbak voltunk a vártnál. A második félidőben sokat javultunk, felvettük a ritmust és megérdemelten győztünk, de sok helyzetet dolgoztunk ki, kapufákat rúgtunk, és ez egy nemzetközi mérkőzésen ez nem megengedhető.?

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennük van minden reményünk, legerősebb magyar csapat. Magyar szinten már nem is lehet erősebb.

Így van. Ez a maximum. Bravúr kellene a főtáblához. Egyébként éjjel megnéztem a meccset, mert ismételte a Sport1. Nem játszott rosszul a Debrecen, de azért még nincsenek igazán formában. Ez a Dzsudzsák gyerek fantasztikus játékos lehet!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként éjjel megnéztem a meccset, mert ismételte a Sport1.

Akartam ajánlani, hogy nézz bele mert megéri.

 

Az a dupla kapufa is érdekes volt, ha ilyet produkálnak majd a BL-selejtezőben, jobb lesz ha bekészítek valami szíverősítőt.

Dzsudzsák gyereket már tavaly kifigyeltem, nagyon ügyes, mindkét lábával nagyon jól kezeli a labdát és jól lő.

Jó lenne, ha végre belőle kijönne a maximum több ilyen ígéretes játékos "csak" magyar szinten lett sikeres (Lisztes, Vincze Ottó, Illés és még sorolhatnám)

Remélem lesz beéőée valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lisztes azért külföldön is sikeres volt. :D

De sosem játszott olyan színvonalon huzamosabb ideig, mint a fradiban. :D

 

Mondjuk tőle én azt vártam, hogy egy Barca, Juve, MU, vagy legalább Bayernben legyen igazi vezér, ehhez képest alul teljesített, és most örülhet ha mág focizhat valahol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk tőle én azt vártam, hogy egy Barca, Juve, MU, vagy legalább Bayernben legyen igazi vezér, ehhez képest alul teljesített, és most örülhet ha mág focizhat valahol.

No, azért az a KEK győzelem, és német bajnoki és kupa győzelem, azért nem semmi. A Brémában játszott a legjobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.