Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Bozsik végre beválogatta Horváth-ot a sopronból.

És Czvitkovicsot is!

De gondolom majd kapnak 10 percet a meccs végén, vagy annyit se.

Nagyon nem tetszett ahogy beszélt Horváth A-ról. Olyan szinten lefitymálta, hogy az borzasztó: "Majd meglátjuk, hogy mire lesz képes nemzetközi szinten, a magyar bajnokikon jól teljesítő játékos."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De mi ez a pesszimizmus, Lokatelli? (A válogatott leégését, szerdán...)

 

Legalább amíg a meccs be nem fejeződik, addig álljunk a dolgokhoz kicsit pozitívan! (szerintem).

 

Más: Írtam egy levelet a Sport1-nek, kíváncsi vagyok, válaszolnak-e.

 

Jó napot!

 

A hétvégi Szolnok - Ferencváros mérkőzés ügyében szeretnék Önöknek írni.

 

Sajnos, csak idén nyártól lett Sport 1-2-m, ezért nem vagyok benne biztos, de úgy gondolom, most vasárnap lesz az első alkalom, hogy Önök városomból, Szolnokról közvetítenek. 17 éves vagyok, idestova 7 éve készülök arra, hogy egyszer én is sportkommentátor legyek, mert ez az álmom. Ezért szeretném Önöktől megkérdezni, hogy nem lenne mód arra, hogy megtekinthessem, hogyan is zajlik egy futball meccs közvetítése? Kíváncsi lennék a kommentátor technikájára, szívesen beszélgetnék vele és kérnék pár tanácsot, de persze könnyen lehet, hogy ez csak egy be nem teljesült álmom marad. Azért reménykedem, előre is köszönöm a választ.

 

Üdvözlettel: Csabai Donát

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg se nézem a meccset. Nincs értelme...

 

Remek ötlet ez a levél! Nagyon örülnék ha sikerülne valahogy a közelükbe jutnod. Feltétlen írd majd be, hogy mit válaszoltak!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem itt nagy szerepe van annak, hogy én csak 17 éves vagyok, te pedig... kicsit több :)

 

Szóval én még bizakodóan állok a dologhoz, de én nem is éltem meg pl. azt a nagy vereséget a szovjetektől, vagy a 86 utáni folyamatos kudarcokat. (97 óta azért volt bennük részem). Szóval én igyekszem még mindig pozitívan állni az egészhez, hátha MOST.

 

 

Ha lesz válasz, feltétlenül!

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem válaszol a sport1 az e-mailre!

Én már vagy 6szor írtam minden féle apróságban, soha semmi válasz.

Ennél kisebb dolgokat kértem, pl a műsorajánló alá milyen zene van bevágva ilyesmi.

 

Nem ismerem a SZolnoki focipályát. De mikor Budafokról közvetítettek (nnak idején írtam egy rövid élménybeszámolót), akkor közvetlenek voltak. Jó fejek.

Egy nagybusszal és két kisebb mikrobusszal jöttek.

Csomó kérdésre válaszoltak meccs közben, pl kb 3 millát ér a közvetítési cucc szőröstől, bőrőstül. És az MTV-től vettek egy rakás kamerát, mert ők szinte kidobták.

Egyik kisbuszban meccs közben vágták az összefoglalót. Lehetett dumálni velük és a vágószobában nézni a visszajátszást.

Szóval, nálunk nem zárkóztak el. Mondjuk nem is lett volna lehetőségük hová elbújni.

Nem üldöztek el a kocsiktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Priskin óriásit focizott.

Klasszis volt, legalábbis, ebben a mezőnyben.

Cselei óriásiak, első gólja :) .

Ebből a srácból lesz valami. Jókor ment ki, most ha rendszeresen játszik nagy játékos lehet belőle. Nem csak magyar szinten.

 

Nagyon jó ez a 21-es csapat. Inkább ezeket kellett volna vinni az osztrákok ellen, nem azt a sok söpredéket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy lehet ilyen rossz véleménnyel lenni hazánk válogatottjáról?!

Nem a válogatottról vagyok rossz véleménnyel, hanem a benne szereplő emberekről. Ez nem ugyanaz.

6-8 ember el kéne üldözni jó messzire, és máris kitartanék mellettük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2-1-re nyertünk egy fantasztikus első félidő után. A második játékrészre elfáradtunk egy kicsit, és visszább is húzódtunk, de AKKOR IS NYERTÜNK! 2-1, és ez azt jelenti, hogy Ausztria 17 éves [EDIT] gratzi veretlenségét mi szakítottuk meg. Bravó!

 

Pozitívum: Showumi, Huszti, Gera, Halmosi, Éger, Juhász, Dárdai (igen, ő is Lokatelli :peace:), Horváth A.

 

Negatívum: Fehér Cs. (nekem kissé "tirpák" benyomását keltett), Molnár B., Szabics, Lőw

 

Számomra a meccs legjobbja: Gera, de Huszti is fantasztikusat nyújtott. A legjobb csere Showumi volt szerintem.

 

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem számítottam arra, hogy ilyen jól játszunk. Arra meg végképp, hogy győzünk.

 

Nálam a mezőny legjobbja Horváth A.

hihetetlen amit nyújtott a középpályán, ő 3 ember helyett dolgozott. Elvégezte a két levont ember munkáját.

Utána Huszti következik, Első félidőben egy rossz megmozdulása volt. Második félidő első 7 percét érthetetlen módon a jobb oldalon töltötte, utána nem talált vissza első félidei formájába.

Gera az Gera, hozta a "szokásosat", igazából neki csak azt róhatjuk fel ha nem így játszik.

 

Negatívumként csak Halmosit tudnám mondani, persze a két sorfalnak valót nem számítva, mert ők minősíthetetlen kategória.

Halmosi óriási formahanyatláson ment keresztül, nem megy neki sem Loki mezben, sem ebben a fehér címeresben.

 

Szerintem nem fáradtunk el a második félidőben, legalábbis nem jobban, mint az osztrákok, tehát az állóképesség miatt az erőviszonyok nem változtak a 2dik félidőben. Egyszerűen Bozsik szétcserélte a meccset. Jól védő Királyt levitte, pedig önbizalmat adott a védelemnek, Fülöp nem magabiztos, ráadásul klubjában nem véd.

Levitte Horváth-ot. Halmosit is, de nála gyengébb Lőw egy nulla. Semmit nem fejlődött a németeknél.

Ahogy hozogatta befelé a kedvenceit, úgy esett vissza a játékunk. Szabicsot nem kell bántani, nem kapott labdát, nem rajta múlt, hogy nem került helyzetbe. Ha ő került volna oda ahová palika akkor 3-0. Sowunmi, Kabát vasas lieblingek, ma felértek egy 1-es szorzóval.

 

Én szégyellem magam, hogy dárdaira ráaggatják a karszalagot. CSKként is nulla. jogtalan 11-esnél neki kellett volna reklamálnia, kapitánnyal szóba szoktak állni.

Szegény Gera próbált okoskodni, ő se csk alkat, de még mindig jobb, mint... Ő azt reagálja amit kell. Palika meg csak mutogat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem számítottam arra, hogy ilyen jól játszunk. Arra meg végképp, hogy győzünk.

 

Nálam a mezőny legjobbja Horváth A.

hihetetlen amit nyújtott a középpályán, ő 3 ember helyett dolgozott. Elvégezte a két levont ember munkáját.

Utána Huszti következik, Első félidőben egy rossz megmozdulása volt. Második félidő első 7 percét érthetetlen módon a jobb oldalon töltötte, utána nem talált vissza első félidei formájába.

Gera az Gera, hozta a "szokásosat", igazából neki csak azt róhatjuk fel ha nem így játszik.

 

Negatívumként csak Halmosit tudnám mondani, persze a két sorfalnak valót nem számítva, mert ők minősíthetetlen kategória.

Halmosi óriási formahanyatláson ment keresztül, nem megy neki sem Loki mezben, sem ebben a fehér címeresben.

 

Szerintem nem fáradtunk el a második félidőben, legalábbis nem jobban, mint az osztrákok, tehát az állóképesség miatt az erőviszonyok nem változtak a 2dik félidőben. Egyszerűen Bozsik szétcserélte a meccset. Jól védő Királyt levitte, pedig önbizalmat adott a védelemnek, Fülöp nem magabiztos, ráadásul klubjában nem véd.

Levitte Horváth-ot. Halmosit is, de nála gyengébb Lőw egy nulla. Semmit nem fejlődött a németeknél.

Ahogy hozogatta befelé a kedvenceit, úgy esett vissza a játékunk. Szabicsot nem kell bántani, nem kapott labdát, nem rajta múlt, hogy nem került helyzetbe. Ha ő került volna oda ahová palika akkor 3-0. Sowunmi, Kabát vasas lieblingek, ma felértek egy 1-es szorzóval.

 

Én szégyellem magam, hogy dárdaira ráaggatják a karszalagot. CSKként is nulla. jogtalan 11-esnél neki kellett volna reklamálnia, kapitánnyal szóba szoktak állni.

Szegény Gera próbált okoskodni, ő se csk alkat, de még mindig jobb, mint... Ő azt reagálja amit kell. Palika meg csak mutogat.

Túlon túl elfogult vagy.

 

Horváth Andrást a gólja dícséri leginkább és igenis Dárdai nagy munkát végzett a középpályán. Csak az nem veszi észre ezt, aki becsukja a szemét :peace:

 

Gera szervezte a támadásokat, szintén középpályáról, tehát eleve nem igaz, hogy Hováth A. 3 ember helyett dolgozott. Egyedül Molnár Balázs volt észrevehetetlen, őt kellett a triónak pótolni.

 

Huszti zseniálisat húzott széleken, való igaz, az első félidőben sokkal jobb volt, én sem értem miért cserélt oldalt Bozsik a második játékrészben.

 

Király lecserelése szerintem is rossz döntés volt, de ne feledjük, ez csak barátságos meccs volt, valószínűleg ezért hozta meg e döntést Bozsik Peti, hogy kipróbálja Fülöpöt, ha esetleg Királlyal történne valami.

 

Attól, hogy Gera a "szokásosat" hozta, engedd meg, hogy dícsérjem, mert kiemelkedett a mezőnyből, és ha nem hozná a szokásosat, akkor sem biztos, hogy a mezőny alatt lenne... Nem szeretem, ha valaki természetesnek vesz dolgokat. Gerának meccsről meccsre küzdenie kell ezért a formáért, játékért, ezért meccsről-meccsre elismerést érdemel.

 

Halmosit nem érzem negatívumnak, nagyon pozitívnak sem, bal oldalon szépen kevergetett Husztival.

 

Szabics 1000szer gyengébb volt, mint Showumi. Ezt megint csak a vak nem vette észre. Szabics eltűnt, mint szürke szamár a ködben, alig volt jó megoldása. Lehet, hogy nem kapott labdákat, de nagyon vissza se lépett értük. Showumi sokkal többet jött vissza a labdákért, remekül játszott össze Gerával, inkább ő nem kapott igazán jó labdákat. Showuminak nem volt egy rossz perce sem.

 

De az elfogultságodat messzemenőleg jellemzi, hogy azt a Kabát Pétert jellemzed, aki 6-7 percet töltött a pályán. Hát hogy lehet 6 perc alatt jellemezni valakit?! Sehogy. Szerintem jobban járnál, ha megszabadulnál az előítéleteidtől, mert így nem lehet objektíven értékelni. Kabát semmit sem nyújtott a pályán, de nem is volt rá ideje, nem kell őt leírni emiatt. Gólkirály volt, és az utóbbi években finoman sem volt jó formában, de a mai, 6 perces teljesítményét firtatni nagy butaság.

 

Lőw valóban gyenge volt.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szégyellem magam, hogy dárdaira ráaggatják a karszalagot. CSKként is nulla. jogtalan 11-esnél neki kellett volna reklamálnia, kapitánnyal szóba szoktak állni.

Szegény Gera próbált okoskodni, ő se csk alkat, de még mindig jobb, mint... Ő azt reagálja amit kell. Palika meg csak mutogat.

Már ne is haragudj, de ekkora marhaságot, én még életemben nem olvastam! Minek reklamálni??? Bíró megitélte, nincs az az isten, aki visszavonathatná. A későbbi működésére sincs hatással. Minek reklamálni? Mindig is gyűlöltem azokat, akik egy bírói döntés után "agyvérzést" kapva ugatnak a bíróval. Idióták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dárdai amit művel az nem futball.

Ő birkózni tud, eétévesztette a sportágat.

Evezés is nagyon menne neki.

Hogy egy jó labdát adjon, vagy cselezzen arra képtelen a fa lábaival. Csak azt a feladatot tudja elvégezni, hogy rejta maradjon a karszalag.

 

Azt tartom, hogy Horvát elvégezte dárdai és molnár melóját.

 

Ha királlyal baj lenne akkor a végh, babos, rabóczki hármasból kéne kikutatni a helyettest.

 

Geránál szerintem ez a minimum, megszoktunk egy nívót, az alá ne adjuk. Persze kitűnt a mezőnyből, de egy ilyenből neki ki is kell. De túl sokat pattogott, feleslegesen elherdálta az energiájit, mikor reklamált a szabálytalan becsúszásánál. Ezt nem sikerült ki nevelni belőle, ez ugyanolyan marhaság, mint mikor máltán elrúgta a labdát és jött az eltiltást érő sárga.

 

Halmosi csinálta a 11-est, ami ugyan jogtalan volt, de akkor sem kellett volna kifelé kergetnie azt a manust, hanem úgy kellett volna helyezkedni, hogy ne lehessen beadni, és hogy a 11-es gyanúja se merüljön fel. Ebben a szezonban mutatott formája alapján én nem tettem volna be.

 

Megint kialakult, az, hogy egyeseknek bérelt helye van, akármilyen a formájuk mások meg ha megfeszülnek sem tudnak bekerülni. Haveri alapon lévő válogatási elv.

 

Sowunmi-nak valóban nem volt egy rossz perce, de jó sem.

Kabátot, meg én akár egy labdaérintéséből minősítem és kész.

Utálom az ilyen ajándék válogatottságokat. Az igaz, hat perc alatt nem lehet nagyon alkotni, utálom is, ezeket az ajándékokat.

Se kabát, se sowunmi nem csinált semmi figyelemre méltót, mióta mindketten elhagyták a vasast. Egyértelmű, hogy ez haveri meghívás, mert annak idején jól ment bozsiknak velük a vasasban. Ugyanez molnár balázs is.

Már várom koplárovicsot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. És engedd meg, hogy én inkább az objektív Kickerre hagyatkozzak és a saját véleményemre, amikor megítélem őt. Márpedig a német újság szerint ő volt a legjobbja a Herthának az első fordulóban, a tegnapi meccsen pedig szintén rendkívül hasznosan játszott.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.